Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Kateg├│ria - Brig├ída info

Kategória - Brigáda info

Ponuka práce alebo brigády v obore elektrotechnika, programovanie

Moderátori: Merak, Moderátori

Kategória - Brigáda info

Odosla┼ąod BgDestroy » 20 J├║n 2009, 16:23

Zdrav├şm, t├íto kateg├│ria bude ur─Źen├í t├Żm ktor├Ż h─żadaj├║ alebo pon├║kaju pr├ícu alebo brig├ídu v elektrik├írskom odbore.
Albert Einstein:
* D├┤le┼żit├í vec je nepresta┼ą sa p├Żta┼ą.
* Len dve veci s├║ nekone─Źn├ę - vesm├şr a ─żudsk├í hl├║pos┼ą. Ale tou prvou si nie som ist├Ż.
* Nie je d├┤le┼żit├ę, ─Źo si dok├ízal v ┼íkole, ale to, ─Źo dok├í┼że┼í v ┼żivote.
BgDestroy
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 601
Vek: 33.15
Zalo┼żen├Ż: 17.07.2006
Bydlisko: Bazar Enabled, Udaje sa dozvie pri kupe s danym clovekom

Odosla┼ąod Split » 20 J├║n 2009, 16:37

ja si hladam letnu brigadu, mam maturu a odbornu sposobilost ┬ž21- elektrotechnik podla vyhlasky 718/2002 z.z...ak niekto o niecom vie kludne sa ozvite
Split

Odosla┼ąod eurobastler » 20 J├║n 2009, 16:47

Ja som teraz zmaturoval, potreboval by som letnu brigadu na jul-august. Vyhlasku 21 mam, aj nejaku prax. Za vsetky ponuky budem vdacny...
Obrázok
eurobastler
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 3854
Vek: 31.06
Zalo┼żen├Ż: 19.04.2009

Odosla┼ąod Jacob989 » 20 J├║n 2009, 17:43

Pou┼ż├şvate─ż dostal BAN.

Ja s├şce brig├ídy pomimo m├ím ale predsa...

Tak isto h─żad├ím brig├ídu, m├ím 13 ro─Źn├║ prax v obore elektro + vyhl├í┼íku 718/┬ž21. Pr├ícu ako program├ítor alebo v├Żvoj├ír, os├ídzanie DPS, popr├şpade vyu┼żijem zvuk├írsku prax. V okol├ş Dubnice nad V├íhom.

─Äakujem.
Hudobn├şk, zvuk├ír, DJ, osvet─żova─Ź, fan├║┼íik kvalitn├ęho zvuku, program├ítor, automatiz├ęr, elektrotechnik...V├Żroba laserov├Żch projektorov na z├íkazku.
Inak som Jakub.
Jacob989
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 2775
Vek: 30.43
Zalo┼żen├Ż: 13.03.2008

brigáda

Odosla┼ąod kamikadze9 » 20 J├║n 2009, 17:48

Aj ja h─żad├ím brig├ídu na leto v Tren─Ź├şne a okol├ş, najlep┼íie z oblasti elektrotechniky. M├ím maturitu z elektrotechniky vyhl├í┼íku 718/┬ž21.
N├ístup mo┼żn├Ż ihne─Ć
kamikadze9
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Nov├Ż ─Źlen
Nov├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 93
Vek: 29.69
Zalo┼żen├Ż: 04.01.2009

Odosla┼ąod Split » 20 J├║n 2009, 18:12

Jacob989 nap├şsal:Ja s├şce brig├ídy pomimo m├ím ale predsa...

Tak isto h─żad├ím brig├ídu, m├ím 13 ro─Źn├║ prax v obore elektro + vyhl├í┼íku 718/┬ž21. Pr├ícu ako program├ítor alebo v├Żvoj├ír, os├ídzanie DPS, popr├şpade vyu┼żijem zvuk├írsku prax. V okol├ş Dubnice nad V├íhom.

─Äakujem.

jacob..nechcem zabrdat ale uvedenie pojmu prax moc neuspejes..neni prax ako prax...ked povies ze mas prax treba napisat u akeho zamestnavatela, aku dobu, aky post atd...to co ty pises je cisto AMATERSKA prax co sa da v podstate povazovat za hobby..aj ja by som mohol napisat ze mam 4 rocnu prax a kdo mi to kedy uveri...nemas na papieri tak nikdo...mne skola uznala polroka praxe aby som mohol robit skusky na 21
Split

Odosla┼ąod Jacob989 » 20 J├║n 2009, 18:16

ja to nikomu nemus├şm dokazova┼ą, firmy v okol├ş o mne vedia ...o to sa neboj ..ale nebudem beha┼ą a p├Żta┼ą sa ─Źi maj├║ nejak├Ż nov├Ż n├ívrh ─Źo by radi. Tak tu neve─Ć diskusiu o tom ─Źo viem a ─Źo nie a ─Źi m├ím na to papiere :roll:
Hudobn├şk, zvuk├ír, DJ, osvet─żova─Ź, fan├║┼íik kvalitn├ęho zvuku, program├ítor, automatiz├ęr, elektrotechnik...V├Żroba laserov├Żch projektorov na z├íkazku.
Inak som Jakub.
Jacob989
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen

Odosla┼ąod Split » 20 J├║n 2009, 18:39

jacob..sebavedomie ti rozhodne nechyba..ALE..myslis si ze ak firmy o tebe vedia tak preco potom ti nedosla ponuka? Taka mensia iniciativnost by ti nezaskodila ak je fakt tvojim primarnym poslanim pracovat niekde v tych firmach.

A sorry ale skus si porovnat 13 rocnu "prax" ktoru mas ty a 10 rocnu prax dakeho zamestnanca v radovej firme z oboru elektroinstalacie alebo vyroby elektro...co myslis? Inu neverim ze ci ti aj prve 3-4 roky z praxe zarataju.... :wink:
Split

Odosla┼ąod borec » 20 J├║n 2009, 19:11

po─Ź├║vaj split, tebe v poslednej dobe muselo nie─Źo fajne st├║pnu┼ą do hlavy ke─Ć len r├Żpe┼í a r├Żpe┼í :roll:
borec
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 1547
Vek: 28.83
Zalo┼żen├Ż: 11.01.2007

Odosla┼ąod Jacob989 » 20 J├║n 2009, 19:33

tie┼ż m├ím ten pocit ako borec .... :roll: O m┼ła sa strachova┼ą nemus├ş┼í, nebol si ty n├íhodou proti bezpredmetn├Żm pr├şspevkom ? Staraj sa l├ískavo o svoju ri┼ą ak ti to m├ím otvorene poveda┼ą.
Inak som Jakub.
Jacob989
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen

Odosla┼ąod jo┼żi » 20 J├║n 2009, 19:52

ach jaj
jo┼żi

Odosla┼ąod Split » 20 J├║n 2009, 20:00

ad borec: skor mam dojem ze tu je daco ine za problem...ja som tu len napisal ako som to myslel...ze tu vymyslate konspiracne teorie to je vas problem..tymto koncim...
Split

prax

Odosla┼ąod kamikadze9 » 20 J├║n 2009, 20:37

ono jacob vie dobre ─Źo hovor├ş ke─Ć povie ┼że m├í prax. Aj firmy dos┼ą dobre vedia ─Źo je to za "zjav" :D ale je tu jeden probl├ęm. Ako brig├ídnika nedaj├║ nikoho do v├Żvoja ani nikde na tak├║to poz├şciu to proste nejde. In├ę by bolo keby si h─żad├í zamestnanie na st├ílo pod─ża m┼ła by ti kubo sta─Źilo p├ír telefon├ítov a bolo by :D
kamikadze9
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Nov├Ż ─Źlen
Nov├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 93
Vek: 29.69
Zalo┼żen├Ż: 04.01.2009

Odosla┼ąod kkuukkoo2 » 20 J├║n 2009, 20:49

ja h─żad├ím brig├ídu j├║l - august, okolie Liptovsk├ęho Mikul├í┼ía, ┼ítudent elektrotechnickej v Lipt. Hr├ídku - 2.ro─Źn├şk

a nehádajte sa tu !
Kto chce h─żad├í sp├┤soby, kto nechce h─żad├í d├┤vody !
kkuukkoo2
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 275
Vek: 27.73
Zalo┼żen├Ż: 07.11.2008

Odosla┼ąod pawlo » 20 J├║n 2009, 22:49

No sk├║sim aj ke─Ć....

- študent SPŠ Elektrotechnickej Košice
- ukon─Źen├Ż druh├Ż ro─Źn├şk s priemerom 1.3
- odhodlanie, zodpovednos┼ą, pracovitos┼ą
- KE a okolie
- J├║l-August
- aj ve─Źer, aj 16 hodinovky ...

A ─Ćakujem :)
VINTAGE nadšenec
,,Aj sign├íl je len ─Źlovek"
pawlo
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 664
Vek: 28.54
Zalo┼żen├Ż: 28.12.2007

Odosla┼ąod Kado » 20 J├║n 2009, 22:56

trosku OT: chlapi nechcem vas odrazdat, ale bude to tazke najst nieco v obore, vsade sa prepusta, dalsi absolventi VS na svete, stredne skoly pomaly koncia, no dopyt je poriadny, ale ponuka slaba.. budete radi, ze sa ujde nejake miesto na stavbe...
N├ívrh zapojen├ş s jedno─Źipov├Żmi mikropo─Ź├şta─Źmi, tvorba programov├ęho vybavenia pre mikropo─Ź├şta─Źe
http://www.jk-elektronika.info/index.html

predaj !!
http://svetelektro.com/modules.php?name ... 54#p549154
Kado
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 1625
Vek: 36.17
Zalo┼żen├Ż: 02.09.2007
Paragraf: 22

Odosla┼ąod cyberspy » 21 J├║n 2009, 10:29

Kado nap├şsal:trosku OT: chlapi nechcem vas odrazdat, ale bude to tazke najst nieco v obore, vsade sa prepusta, dalsi absolventi VS na svete, stredne skoly pomaly koncia, no dopyt je poriadny, ale ponuka slaba.. budete radi, ze sa ujde nejake miesto na stavbe...

nj chlapi mo┼żte makat na stavbe a to budete radi ┼że zarabate 2 EUR na hodinu a mate pr├ícu :lol:
Ako elektrik├ír sa c├ştim slobodne.M├┤┼żem hovori┼ą do vedenia!
cyberspy
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 329
Vek: 35.61
Zalo┼żen├Ż: 28.04.2007
Paragraf: 21

Odosla┼ąod Marek89 » 21 J├║n 2009, 17:21

Kado trafil klinec po hlave. Ja som skoncil skolu minuly rok, posielal som ziadosti aj som chodil osobne na pohovory do firiem, ale akonahle prisla otazka ci mam nejaku odbornu prax v nejakej firme, tak tam to skoncilo. Vsade chcu ludi ktory maju aspon 2 rocnu prax. Ale ako si ma clovek po skonceni skoly najst pracu ak nikde nechcu brat cerstvych absolventov.
Marek89
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 664
Vek: 30.96
Zalo┼żen├Ż: 11.04.2007

Odosla┼ąod Split » 21 J├║n 2009, 17:25

ani s tou 21 to nie je ruzove...vsade chcu aspon 22 ale skorej 23
Split

Odosla┼ąod eurobastler » 21 J├║n 2009, 17:29

Marek89 nap├şsal:Kado trafil klinec po hlave. Ja som skoncil skolu minuly rok, posielal som ziadosti aj som chodil osobne na pohovory do firiem, ale akonahle prisla otazka ci mam nejaku odbornu prax v nejakej firme, tak tam to skoncilo. Vsade chcu ludi ktory maju aspon 2 rocnu prax. Ale ako si ma clovek po skonceni skoly najst pracu ak nikde nechcu brat cerstvych absolventov.

Tak cierne by som to nevidel, keby si aj dva roky robil pri pase v sony, tak sa ti to zaratava, lebo je to elektrotechnicka firma to je samozrejme len priklad. Alebo ked budes len drazky sekat pre elektrikarov a budes sa ich pytat, tak nieco budes o tom vediet
Obrázok
eurobastler
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 3854
Vek: 31.06
Zalo┼żen├Ż: 19.04.2009

Ďalšia

Nasp├Ą┼ą na Ponuky pr├íce / brig├ída

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 0 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist