Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Servisny manual - Tesla RF 2950 TSP2 SM 100Hz

Servisny manual - Tesla RF 2950 TSP2 SM 100Hz

Ak potrebujete zohna┼ą nejak├║ vec oh─żadom elektroniky, ─Źi u┼ż len s├║─Źiastku alebo, stavebnicu, spreje...

Moderátor: Moderátori

Servisny manual - Tesla RF 2950 TSP2 SM 100Hz

Odosla┼ąod steve22184 » 15 Nov 2008, 22:31

Ahoj, neviete niekto kde by som zohnal servisny manual k tomuto tv?
Vopred diki :)
steve22184
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci
Pr├şspevky: 5
Vek: 34.32
Zalo┼żen├Ż: 15.11.2008

Odosla┼ąod Lubor » 16 Nov 2008, 02:23

Pod─ża typu TV na webe manu├íl nen├íjde┼í. Je to toti┼ż Turek. Pozri si bu─Ć na ┼ít├ştku, pr├şp. na plo┼í├íku ─Ź├şslo chassis. Predpoklad├ím, asi nejak├ę ..AK../pr├şpadne BECO/ a to daj do Googlu a najde┼í :wink: Na─Źo to chce┼í, ─Źo Ti nejde? Alebo to chce┼í iba rozv┼Ľta┼ą?
Lubor
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 341
Zalo┼żen├Ż: 15.12.2007

Odosla┼ąod steve22184 » 16 Nov 2008, 02:54

Ahoj, chcel by som ho opravit :) ale bez schemi.. Ked ho zapnem tak vobec nenabehne len pipa. Uz ho mali dvaja "majsri" v rukach a nieco s nim aj robili no moc mu nepomohli. Bolo by skoda toho telkacika je to 100Hz dva tuneri.. Skusim pohladat podla toho ciselka na tom sasi a uvidime. Diki za radu.
steve22184
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci

Odosla┼ąod Lubor » 17 Nov 2008, 00:14

Tak to boli ozaj ,,odborn├şci-magori", ktor├ş telky nevedia robi┼ą. Daj to rad┼íej do servisu, preto┼że m├ím sk├║senos┼ą, ┼że ke─Ć to pr├şde takto rozv┼Ľtan├ę, tak t├í oprava je u┼ż predra┼żen├í, lebo treba odstra┼łova┼ą aj chyby po tak├Żchto z├ísahoch :roll: Je to jasn├Ż skrat za zdrojom. Naj─Źastej┼íie vadn├Ż tranzistor v RKS, ale, ke─Ć ho aj n├íjde┼í, tak treba pomeni┼ą e┼íte aj in├ę..., lebo on neodi┼íiel len tak, pr├şpadne zobral so sebou aj nie─Źo in├ę, ─Źo Ti ho zas po p├ír d┼łoch odp├íli :wink: Nenap├şsal si, ─Źo za ┼íasi tam je. Tu m├í┼í linky, prv├Ż je na VESTEL, na druhom n├íjde┼í BECO.
http://www.filekeeper.org/download/brow ... df%2F11AK/
http://www.electronica-pt.com
Ak si z oblasti TN, tak Ti t├║ telku m├┤┼żem pozrie┼ą.
Lubor
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen

Odosla┼ąod steve22184 » 26 Nov 2008, 21:22

Lubor diki moc za tvoju pomoc. Kamarat stiahol tu schemu a pustili sme sa do toho. Mal si pravdu bol to ten tranzistor v RKS a par drobnosti okolo.
Bol som predtym aj v servise a ked som im povedal ze s tym uz bolo robene ani sa so mnou nechceli poriadne bavit a ze ta oprava pride na pekne draho :cry: tak som si povedal tak toto nie musim to opravit stoj co stoj.. a podarilo sa, ste raz diki
steve22184
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci

Odosla┼ąod Lubor » 26 Nov 2008, 23:41

Gratulej┼ín! ─îasto odch├ídza v─Ćaka studen├Żm spojom na kolektore /v jeho celej ceste, t.j. aj na kond├şkoch a Vn trafe/. Taktie┼ż je dobr├ę skontrolova┼ą osc├şkom a pr├şp. vymeni┼ą filtra─Źn├Ż kond├şk na nap├íjan├ş B+. Ak sa Ti to v bl├şzkej dobe zopakuje, daj vedie┼ą ─Ź├şslo toho chassis a porad├şm.Asi tam bude zrada okolo podu┼íky alebo MKP kond├şkov.
Lubor
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen

Nasp├Ą┼ą na Kde nie─Źo zohna┼ą

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 0 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist