Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Spodky (sokle) elektroniek

Spodky (sokle) elektroniek

Sekcia ur─Źen├í na k├║pu

Moderátori: Merak, Moderátori

Spodky (sokle) elektroniek

Odosla┼ąod muziker » 27 Nov 2019, 18:27

Zdrav├şm, nem├í niekto vadn├ę (u┼ż nepou┼żite─żn├ę) oktalov├ę elektronky typu EL34, GZ34, EL36, PL36 (m├┤┼żu to by┼ą aj rusk├ę ekvivalenty) a pod. ktor├ę s├║ s├║ce u┼ż len na vyhodenie do smet├ş ? Potreboval by som 6 ks (ale m├┤┼że ich by┼ą aj viac :D ) - sta─Źili by mi z nich iba tie bakelitov├ę ─Źasti s kol├şkmi na spodku sklenenej banky, ale aby neboli sp├ílen├ę a pol├íman├ę ─Źi inak po┼íkoden├ę (stav sklenenej banky a ─Źo je v nej ma nezauj├şma). M├┤┼żu by┼ą od ak├Żchko─żvek v├Żrobcov, no pote┼íili by pod─ża mo┼żnost├ş rovnak├ę, aj ke─Ć to nie je podmienkou. Na ilustr├íciu som ni┼ż┼íie prilo┼żil obr├ízky - po┼żadovan├ę ─Źasti s├║ ozna─Źen├ę ─Źerven├Żm r├ím─Źekom. ─Äakujem . M.
Pr├şlohy
EL34.jpg
EL34.jpg (18.86 KiB) Zobrazená 711 krát
GZ34.jpg
muziker
muziker
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 6174
Vek: 71.35
Zalo┼żen├Ż: 10.03.2009

Re: Spodky (sokle) elektroniek

Odosla┼ąod Waldes » 08 Dec 2019, 20:53

Ahoj, tri ti viem ur─Źite posla┼ą a e┼íte pozriem. Ak ti niekto po┼íle aj so "sklom" Tak o to m├ím z├íujem ja.

Waldes.
Nikola Tesla vedel viac ...
Waldes
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Nov├Ż ─Źlen
Nov├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 73
Vek: 60.51
Zalo┼żen├Ż: 24.08.2011

Odosla┼ąod odaros » 15 Dec 2019, 20:59

Ahoj, tri ti viem ur─Źite posla┼ą a e┼íte pozriem. Ak ti niekto po┼íle aj so "sklom" Tak o to m├ím z├íujem ja.

O ak├ę lampy m├í┼í z├íujem? M├ím v┼íeli─Źo, aj na v├Żmenu za in├ę, ja hlavne do star├Żch r├ídi├ş.
odaros
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 189
Zalo┼żen├Ż: 27.08.2014

Odosla┼ąod Waldes » 23 Dec 2019, 21:54

Ak to je adresovan├ę mne tak o hocijak├ę, so slab├Żm v├íkuom alebo aj ├║plne zavzdu┼ínen├ę, vyp├ílen├ę, popr├şpade aj mechanicky po┼íkoden├ę, pl├ínujem nejak├ę pokusy a z├şdu sa na "n├íhradn├ę diely". Preto som navrhoval muzikerovi, ┼że sokle nech si nech├í a ja chcem to sklo s obsahom ... Skr├ítka tak├ę ─Źo ─żudia inak vyhadzuj├║, ─Źo zauj├şmavej┼íie nech├ím do zbierky a ostatn├ę pou┼żijem. Popr├şpade ak z├şskam tak├ę ak├ę potrebuje muziker, tak sokle extrahujem a po┼ílem jemu.

Waldes.
Nikola Tesla vedel viac ...
Waldes
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Nov├Ż ─Źlen
Nov├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 73
Vek: 60.51
Zalo┼żen├Ż: 24.08.2011

Odosla┼ąod odaros » 28 Dec 2019, 12:59

Ahoj, ak e┼íte potrebuje┼í tie spodky, m├ím tu dve vadn├ę EL34, nap├ş┼í mi adresu a tel. ─Ź. po┼ílem ti to.
odaros
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 189
Zalo┼żen├Ż: 27.08.2014

Nasp├Ą┼ą na K├║pim

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 1 hos┼ą.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist