Aky je Vas nazor na postihnutych kolegov?

Všetko to čo sa inde nehodí

Moderátori: psichac, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
zdenoeddie
Power user
Power user
Príspevky: 4083
Dátum registrácie: 25 Júl 2009, 00:00
Bydlisko: ked kus ta Presov 15km na vychod
Vek: 23

Aky je Vas nazor na postihnutych kolegov?

Príspevok od používateľa zdenoeddie » 15 Sep 2009, 00:04

Po dnesnom vecernom rozhovore s jednym nasim kolegom, som dospel podla jeho slov k nazoru, ze postihnuty ludia nemaju pravo na zivot a vobec pravo sa z neho tesit.
Mozno to sem nepatri, ale nedalo mi to, a rad by som vedel aky je Vas nazor na danu situaciu.
Dufam ze inkriminovany ucastnik mi to prepaci, ale dufam ze to bude lepsie nakopnutie do zivota, ako by to malo skoncit tak si cituje v niektorych pasazach :? Sice uvadzam aj ja par sukromnych veci, ale tak snad to cele pomoze danemu cloveku sa divat na svet trochu inak.
0
Naposledy upravil/-a zdenoeddie v 15 Sep 2009, 16:16, upravené celkom 2 krát.

Používateľov profilový obrázok
bobor1992
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2761
Dátum registrácie: 17 Apr 2007, 00:00
Bydlisko: Zvolen
Vek: 31

Príspevok od používateľa bobor1992 » 15 Sep 2009, 02:22

Akosi som vôbec nepochopil
0
Naposledy upravil/-a bobor1992 v 15 Sep 2009, 20:42, upravené celkom 1 krát.
Väčšina ľudí z PC a Elektro fór zjavne potrebuje počítač, na ktorom cez deň konštruuje vesmírne lode v AutoCADe a zároveň pri tom hrá Crysis a potom celú noc renderuje 3D scény pre chystané pokračovanie Shreka a popri tom ešte strihá Full HD video.

martin knocik
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1639
Dátum registrácie: 23 Jan 2008, 00:00
Bydlisko: Trenčianska Turná
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa martin knocik » 15 Sep 2009, 06:50

MOj brat je mentálne postihnutý. Celý jeho život bude zbytočný a bude len na prítaž ako aj pre neho aj pre ostytných ludí okolo. Čo má z takého života. Nič. Súhlasímm so zdenoeddie.
0

Split

Príspevok od používateľa Split » 15 Sep 2009, 08:16

vzdy sa najdu ludia ktori su na tom horsie ako ini...skoda len ze ti co su na tom lepsie si to casto neuvedomuju..len tolko k tomu....

Používateľov profilový obrázok
mmt
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1252
Dátum registrácie: 08 Júl 2009, 00:00
Bydlisko: Martin
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mmt » 15 Sep 2009, 10:56

sry toto je trochu od temy, ale ty mas GU81-tky?? 8O
0

Andrew-SK
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 22 Nov 2008, 00:00
Bydlisko: Bratislava IV
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Andrew-SK » 15 Sep 2009, 13:33

Hmm, akosik tam nevidim suhlas Mareka ze to sem mozes dat a bez toho zverejnovat sukromnu diskusiu mi nepride zrovna fer.
Tebe sa este nikdy nestalo ze by si mal depku a rozmyslal podobne ?
Keby si Mareka poznal osobne vies ze podobne zmyslanie ma akurat ked pise na kompe a vacsinu veci nemysli vazne ...

Myslim ze by bolo vhodne tu cast diskusie z icq z prispevku zmazat ...
0

gangster
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 19 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa gangster » 15 Sep 2009, 13:52

Najprv odpoviem na reakciu kámoša s nickom mmnt> GU81ky ma, niekolko... ten marek je chalan s ktorym sme ja a Andrew-SK postavili najvykonnejsiu BIG DRSSTC na slovensku.

Zdenoeddie> MAREK TI NEDAL ZIADNY SUHLAS ABY SI TO SEM VYCAPIL TY MAGOR. Vobec ho nepoznas presne ako povedal Andrew, keby si ho poznal vies jak to s nim je ze ked je sam a pri kompe tak ma sem tam blbu naladu lenze ked je v spolocnosti vzdy je v pohode a je s nim sranda neni ziadny problem. Bolo totalne ubohe to sem vylepit takze by som tiez poprosil aby sa toto dostalo odtialto velmi rychlo prec pretoze ak sa to marek dozvie, mohlo by to mat velmi zly dopad na jeho psychiku... a reci typu EMO, demence si odpustite, je normalny chalan ktory len zle vidi, studuje na jednej z najtazsich elektro skol v BA a zvlada to. Takze asi sprosty nebude.

A ZMAZTE TEN DIALOG PLS. DOVI
0

Používateľov profilový obrázok
Hurvo
Svetelektro FOTOGRAF
Svetelektro FOTOGRAF
Príspevky: 351
Dátum registrácie: 13 Dec 2006, 00:00
Bydlisko: Všadeprítomný

Príspevok od používateľa Hurvo » 15 Sep 2009, 13:58

Sú ľudia, ktorí sú na tom ďaleko horšie "ako títo dvaja" a neskrývajú sa za svoje problémy, nevyhovárajú sa na svoj zdravotný stav a finančné zabezpečenie. Treba mať ciele (reálne) a ísť za nimi a neuvažovať o nejakom vešaní sa. To vie napísať len slaboch! To je najjednoduchšia cesta. Treba si zvoliť ciel a ísť za ním, aj keď niekedy so slzami v oku a cez zuby. Taký je život. Nezávidieť a zmieriť sa s tým je nevyhnutné. Jedny majú šťastie druhý nie a ja medzi nich tiež patrím a som tu.
0

Používateľov profilový obrázok
zdenoeddie
Power user
Power user
Príspevky: 4083
Dátum registrácie: 25 Júl 2009, 00:00
Bydlisko: ked kus ta Presov 15km na vychod
Vek: 23

Príspevok od používateľa zdenoeddie » 15 Sep 2009, 14:17

dakujem za Vase prispevky, je vidno ze niektory vobec nepochopili o co mi slo, a ked dany jedinec sa sadnutim za PC meni na mentalne labilneho jedinca, tak je prave na Vas, jeho kamaratoch, mu taketo veci vytlct z hlavy a donutit ho rozmyslat a uvazovat triezvo, a neurazat, nanavazat sa, a ventilovat svoje hendikepy na inych. martin knocik to pekne napisal, to je to na co som chcel poukazat. Marek neni jediny s postihnutim, ktoreho poznam, ale zato prvy ktory sa mi snazil vtrepat do hlavy taketo bludy.
gangster, k tebe sa nevyjadrujem myslim ze si si urobil pekny obraz sam o sebe. Ano priznavam sa, niekedy mam tiez depku, ale nezvalujem vinu na kazdeho kto mi pride pod ranu, radsej sa do niecoho hlboko myslienkovo ponorim (kniha, film, hudba,...) a snazim sa to dostat z hlavy von.
Dakujem.
0

gangster
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 19 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa gangster » 15 Sep 2009, 14:21

Klidanko sa do mna navazaj ale ti co ma poznaju vedia jaky som a to co mas na mysli som napisal preto ze ma vytocilo ze vytahujes sukromne veci bez dovolenia na diskusiu ktoru sleduje hodne cechov a slovakov. stacilo tam dat len to co je v nadpise ze aky je vas nazor na postihnutych kolegov a to by stacilo, nemusel si sem cpat ten rozhovor.
0

Používateľov profilový obrázok
zdenoeddie
Power user
Power user
Príspevky: 4083
Dátum registrácie: 25 Júl 2009, 00:00
Bydlisko: ked kus ta Presov 15km na vychod
Vek: 23

Príspevok od používateľa zdenoeddie » 15 Sep 2009, 14:32

nech uz to vidis akokolvek, prave tento rozhovor bol pre to podnetom, a dal som ho tu prave s umyslom, ze kto mareka pozna osobne, nech mu da pocitit ze tu neni zbytocne. amen


//Dúfam, že sa autor nenahnevá, vrámci opatrení som upravil chat na nick "marek", nech je kľud... Kto vie, o koho sa jedná, ten vie. Kto nie, nemusí poznať celý nick, aj keď ho už videl, ale to je jedno proste. Takto je to aspoň viac všeobecné. Tommy

//Edit 2: Ak chceš, posuniem to späť ako to bolo. Stačí povedať.
0

Andrew-SK
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 22 Nov 2008, 00:00
Bydlisko: Bratislava IV
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Andrew-SK » 15 Sep 2009, 16:09

Okej tak by som to povedal este inak, prosim adminov aby vymazali cast prispevku ktora je cisto sukromna(rozhovor na icq) a nema co bez suhlasu oboch zucastnenych hladat na fore nezalezi na tom aky nick tam nechas nema to tu cele co hladat.
Hovno mareka poznas a nevies co si na 99% sposobil tym ze si to sem dal.
Myslim ze ten co by sa mal uvedomit si ty pretoze toto sa fakt nepatri.

Takze este raz, tema ako taka je v pohode ale ten rozhovor tu nema co hladat a dufam ze budw vymazany. Dakujem
0

Kofo

Príspevok od používateľa Kofo » 15 Sep 2009, 16:16

Ja len toľko,

6 ) Každý užívateľ je zodpovedný za svoj príspevok, administrátori tohto webu sa nemusia stotožnovať s názormi užívateľov.

...každý si za svoje príspevky zodpovedá sám, ak admin/mod nie sú do problému zainteresovaní, nevidím dôvod, prečo by to mal mazať, je to na usúdení autora príspevku, nie admina/moda;

...ak sa poznáte osobne, vyriešte si to medzi sebou.
Naposledy upravil/-a Kofo v 15 Sep 2009, 16:27, upravené celkom 1 krát.

Používateľov profilový obrázok
zdenoeddie
Power user
Power user
Príspevky: 4083
Dátum registrácie: 25 Júl 2009, 00:00
Bydlisko: ked kus ta Presov 15km na vychod
Vek: 23

Príspevok od používateľa zdenoeddie » 15 Sep 2009, 16:17

neviem preco alerozhovor som zmazal este o 14.28 asi, a teraz sa to tu zjavilo opat.
S Marekom sme si to vyriesili dospeli sme k zaveru akemu sme dospeli, a som rad nakoniec ze sme sa ako tak zhodli.
0

gangster
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 19 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa gangster » 15 Sep 2009, 17:31

Marekovi davame pocitit ze tu neni zbytocne, pomahame mu , snazime sa aby sa medzi nami citil ako kazdy iny clovek, ked daco robime, vladnie priatelska nalada, pohodicka, sranda, akonahle sadne za komp tak neviem preco, niekedy ho chyti podivna nalada, to vsak neznamena ze to musite cpat na forum. Je uz raz taky, s tym uz toho moc nespravime snazili sme sa o to, je lepsie s nim nieco preberat osobne ako cez icq. Som rad ze to odtialto zmizlo. Osobne z fora pozname mareka asi len ja a andrew mozno este niekto koho nepozname ale naozaj neviem. Takze ho tu prestante preberat.
0

Používateľov profilový obrázok
iwo1222
Svetelektro LUCKER
Svetelektro LUCKER
Príspevky: 1379
Dátum registrácie: 23 Júl 2007, 00:00
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa iwo1222 » 15 Sep 2009, 21:36

este ze som si ten uryvok stihol doobeda precitat...

osobne poznam viac takich ludi sice niesuhandicapovany ale maju podobne mentalne zmyslanie a ich rozhovor sa vyvija podobne...

takze nech si z toho autor nic nerobi, a dotycny nech sa nenadrapuje aspon dostal lekciu....


edit/// neviem preco sa "postihnuty" z rozhovoru pohorsuje,,, ved tam neboli spomenute ziadne osobne udaje cislo OP/ rodne cislo/ adresa/ realne meno.... a na rozhovory na mesengeroch sa nevztahuje ziadne pisane pravidlo...
0
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

VW Golf mk2 37kW - moje nove vozitko

Quaska
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 175
Dátum registrácie: 25 Jún 2009, 00:00
Bydlisko: Cz-City
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Quaska » 16 Sep 2009, 12:30

Ten nejpostihnutější dostal BAN :-)
0
Navštivte poradnu pro ňadernou energii
http://necyklopedie.wikia.com/wiki/%C5% ... r%C3%A1rna nebojte nebudou si z vás dělat kozy !

Kofo

Príspevok od používateľa Kofo » 16 Sep 2009, 12:44

...ale to je zas o inom :D

Quaska
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 175
Dátum registrácie: 25 Jún 2009, 00:00
Bydlisko: Cz-City
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Quaska » 16 Sep 2009, 17:31

Co je horší ? Nemít nohy a nevidět na jedno oko jako spolužák co trefil na motorce do stromu. Nebo být ve svém světě jednička a mistr světa amoleta a být všude za blbce. Jde o ten pocit nebo o skutečnost ?
0
Navštivte poradnu pro ňadernou energii
http://necyklopedie.wikia.com/wiki/%C5% ... r%C3%A1rna nebojte nebudou si z vás dělat kozy !

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok