nastavení budíku

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

breta1
Power user
Power user
Príspevky: 9330
Dátum registrácie: 06 Feb 2009, 00:00
Bydlisko: brno

nastavení budíku

Príspevok od používateľa breta1 » 15 Dec 2015, 10:26

Kdysi a kdesi jsem koupil takové hodiny za 30Kč.- a teď jsem je chtěl jednorázově použít jako budík, tak jsem se dal do nastavování. Po delším vztekání jsem přišel na to, jak nastavit cyklus 24hod (místo PM/AM) a nastavil jsem i budík.
Ale když nastavím budík (aby to v nastavenou ranní hodinu minutu pípalo), nepodařilo se mi odstranit, aby to vždycky 1x nepíplo každou celou hodinu, což je dost v noci otravné.
Nemá prosím někdo tyto hodiny a nepodařilo se mu to otravné pípnutí odstranit? - (než to zadupu do země?)
Prílohy
TS613A.JPG
TS613A.JPG (6.58 KiB) 1501 zobrazení
0

Používateľov profilový obrázok
mr.dred
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5713
Dátum registrácie: 17 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Handlová
Vek: 58

Re: nastavení budíku

Príspevok od používateľa mr.dred » 15 Dec 2015, 11:35

Zrejme to funguje tak isto ,ako niekdajšie náramkové hodinky od vietnamcov. Tam sa tuším "hodinové" pípnutie odstránilo krátkym zatlačením dvoch ľavých čudlíkov...
0
Čo ťa nezabije... to sa vráti a skúsi to znova !!!

TomasNM
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1375
Dátum registrácie: 22 Jan 2012, 19:24
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom
Vek: 43

Re: nastavení budíku

Príspevok od používateľa TomasNM » 15 Dec 2015, 19:14

Tie hodinky mam.
Som ich zabudoval do krabicky s dvoma relatkami a prepinacmi,takze to mozem pouzit v rezime stopiek na meranie casu medzi dvomi signalmi.
Na masine sa to obcas hodi na meranie rychlosti posuvu pneu valca od momentu zapnutia ventilu po moment dosiahnutia senzora.
Samozrejme na to sa da pouzit skop,ale ten som vtedy este nemal ked som to staval.
0

Používateľov profilový obrázok
dxr
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3968
Dátum registrácie: 05 Aug 2013, 20:21
Bydlisko: V strede nicoho
Kontaktovať používateľa:

Re: nastavení budíku

Príspevok od používateľa dxr » 16 Dec 2015, 11:35

Poslal som bretovi tento link ale zatial sa nejako nevyjadril. Odskusat to nemam moznost ci to nieje vtip.
0
Mahátma Ghándí: „Nejdřív tě budou ignorovat. Pak se ti budou smát. Pak proti tobě budou bojovat. Potom zvítězíš.“
čo viac dodať som taký a možeš to skúsiť vyhrať aj tak to vzdáš.. Obrázok
Arduino is popular becouse allow complex task with minimum investment

Napísať odpoveď