Toolcraft - aj krimpovanie môže byť efektívne

Publikované: 24.11.2016, Kategória: Firemné články

www.svetelektro.com

Sada krimpovacích klieští Toolcraft s výmennými čeľusťami môže byť správnou voľbou, ak nechcete kupovať niekoľko samostatných špecializovaných nástrojov.

Izolované káblové oká (nity), neizolované káblové oká, otvorené izolované káblové oká, „fastony“ a mnohé dokážete pohotovo zakrimpovať pomocou jedinej sady – Toolcraft 430461. Nejedná sa o nástroj "all-in-one", ktorý obyčajne urobí veľa, ale nič na 100%, ale o poctivé krimpovacie kliešte s vymeniteľnými čeľusťami v praktickej sade.

Konkrétne:
A: pre izolované káblové oká 0,5 …. 6,0 mm² (AWG 22-10)

B: pre uzavreté neizolované káblové oká 1,5 … 10,0 mm² (AWG 20-8)

C: pre otvorené neizolované káblové oká 0,5 … 6,0 mm² (AWG 20-10)

H: pro pero a dutinkový kontakt (Sub-D konektor) 0,5 … 10 mm² (AWG 22-6)

H1: zapaľovacia sviečka a rozdeľovač 1 mm² (AWG 17).

Veľkým plusom tejto sady je, že na výmenu čeľustí nie je potrebný žiaden nástroj a teda samotná výmena trvá niekoľko sekúnd. Ak patríte k tým, ktorí nepotrebujú dennodenne krimpovať jeden druh spojov 8 hodín denne, potom táto univerzálna sada vyrieši drvivú väčšinu bežných potrieb na krimpované spoje.

 

Navyše, sada 430461 sa dodáva v praktickom pevnom plastovom kufríku, takže po skončení práce alebo pri transporte sú všetky komponenty prehľadne a bezpečne uložené. Najlepšiu predstavu o celej sade vám pravdepodobne dajú priložené obrázky.

Alternatívou pre koaxiálne káble je sada Toolcraft 818645.

V prípade záujmu prosím kontaktujte SOS electronic s.r.o. na adrese info@soselectronic.sk.

 

Vlastnosti/ výhody: