repro do auta

Neviete si rady so zosilovačom a pod.?

Moderátori: Drakoush, Moderátori

Marek89
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 818
Dátum registrácie: 11 Apr 2007, 00:00
Vek: 34

repro do auta

Príspevok od používateľa Marek89 » 12 Aug 2008, 22:17

Poradte mi, ze asi ake repraky by som mohol dat dozadu do auta, na plato, ked kufor pod tym, ma objem cca 450l
0

Používateľov profilový obrázok
1maros6
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 240
Dátum registrácie: 24 Sep 2007, 00:00

Re: repro do auta

Príspevok od používateľa 1maros6 » 12 Aug 2008, 22:23

Marek89 napísal:Poradte mi, ze asi ake repraky by som mohol dat dozadu do auta, na plato, ked kufor pod tym, ma objem cca 450l
ake chces repraky kaoxialy abo kompa,,,bude to na zosiku alebo na radiu,,,cena,,,
0

penjo
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 857
Dátum registrácie: 31 Máj 2007, 00:00
Bydlisko: PU
Vek: 33

Re: repro do auta

Príspevok od používateľa penjo » 12 Aug 2008, 23:28

1maros6 napísal:
Marek89 napísal:Poradte mi, ze asi ake repraky by som mohol dat dozadu do auta, na plato, ked kufor pod tym, ma objem cca 450l
ake chces repraky kaoxialy abo kompa,,,bude to na zosiku alebo na radiu,,,cena,,,
este dodam, ci chces mat repro, len aby to pekne vyzeralo a trochu hralo, alebo to poriadne hralo s tym, ze to nebude ako od matella??
0

DJ_BobiseK
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 830
Dátum registrácie: 06 Dec 2006, 00:00
Bydlisko: Prievidza
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa DJ_BobiseK » 16 Aug 2008, 14:03

Ak máš možnosť, sprav v plate uzavretú plochú ozvučnicu, ktorú predelíš. Objem napríklad 2x20litrov. Do toho si daj tie reproduktory. Ak budú hrať len priamo do kufra, nebude to najlepšie riešenie. Inak, ak plánuješ aj subwoofer do kufra, tak do plata reproduktory nedávaj ale radšej si vytlm dvere a daj ich tam.
0
Ľudovýt Štúr RULEZZZ

nfko
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1584
Dátum registrácie: 03 Nov 2011, 17:09
Bydlisko: BA
Vek: 27

Re: repro do auta

Príspevok od používateľa nfko » 03 Máj 2016, 20:21

Zdravím,
chcel by som sa opýtať či nemáte nejaký typ na komponentné repro do auta. Hrať to bude na radiu bez amp. tak isto neplánujem ani žiadny subwoofer. Najviac sa mi pozdávajú tieto

Kód: Vybrať všetko

http://www.carmedia.cz/reproduktory-do-auta/komponentni/160-165mm/reproduktory-kicx-pro-62d/
ale rád by som tu cenu nejak znížil ak by sa dalo lebo chcem kúpiť aj stp a rozložiť to po aute čo nebude zrovna najlacnejšie spolu s repro.
Taktiež by ma zaujímalo či ovládanie radia na volante ide pod nejakou normou a dá sa napojiť aj na iné radio než na original.
Dik
0
Obrázok
Kto sa veľa pýta , veľa vie. :)
PS: ZOCHOVA ŤA POCHOVÁ :D

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok