Skytec pasivne reprobedne

Neviete si rady so zosilovačom a pod.?

Moderátori: Drakoush, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
kurenco
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 20 Aug 2013, 23:29
Bydlisko: Senica
Vek: 30

Skytec pasivne reprobedne

Príspevok od používateľa kurenco » 27 Okt 2014, 21:59

Ahojte, potreboval by som nejake pasivne reprobedne na domace pouzitie, obyvacka, obcas nejaka zahradna mensia party pre nenarocnych posluchacov (opilcov, ktori si potrebuju zabliakat kabat a horkyze slize v zahrade pod orechom pri ohni a spekacke), velmi mimoriadne nejaka oslava v mensej sále. Moj cenovy strop je momentalne dost nizky, ale naroky tiez niesu vysoke, zaujali ma reprobedne skytec TX10. http://www.electronic-star.sk/Dvojica-p ... i74527.htm . Viem ze nemusim pocitat so 100%-nym prevedenim, nedaj boze s tym, ze by zvladli udavany vykon bez ujmi, boli silne a kompaktne, vhodne na ozvucenie stredne velkych podujati ako pise predajca :idea: . O znacke auna, skytec, ibiza atd citam len samu chvalu ale nejdem robit profi dja, potrebujem len nieco lacne k mojmu zosilnovacu 2x100W (pre mojich susedov uz tak velky hluk). Zaujimal by ma preto vas nazor co sa tyka tejto znacky a mozno konkretneho vyrobku. Nechystam sa z neho dostavat tich akoze 600W, ide mi len oto aby dosiahol ako taky plny zvuk pri beznom pocuvani 20-160W. Doteraz som pouzival reprobedne aiwa 80W ( trojpasmo 8"basak ) na poslednej akcii som zrusil jeden z basakov na otcovych ludovych vypalovackach a nevidim rozumne riesenie vo vymene reproduktorov v uz tak dost znicenych bedniach. Prosim o nazory ludi, ktori ma tu nebudu kamenovat recami je to smejd z ciny a ze som hlupak. Prosim o nazory ludi z podobnymi potrebami ako ja, ktory maju skusenost z lacnejsimi znackami. ( o ovalnych trojpasmovych reproduktoroch do auta znacky SENCOR a aktivnom subwoofery titan z BS acoustik v Radosovcach som tiez chvalu necital a bohate mi stacia, dokonca si dovolim tvrdit, ze hudobne schovaju do kapsi ovalne magnaty 693, ktore boli tri krat drahsie ako sencor a subwoofer titan 80W rms za 70 euro prekonal 2000W monoblok mojho bohatsieho konkurenta v ktorom keby chcem aj tak vysparam to iste TDA2030 :D ) :wink: vdaka
0
Hlúpy sa opýta a vyzerá ako debil 5 minút..
Hlúpejší sa neopýta a bude debil stále...

penjo
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 857
Dátum registrácie: 31 Máj 2007, 00:00
Bydlisko: PU
Vek: 33

Re: Skytec pasivne reprobedne

Príspevok od používateľa penjo » 27 Okt 2014, 22:26

A čo ako teraz čakáš, že ti to tu nejaký odborník schváli, potľapká ťa po pleci a napíše, že skytec-perfeketný výber??

Čítaš len samú chválu na značky skytec, ibiza...ukáž, kde a kto už len toto môže chváliť??

Najprv píšeš, že chceš počuť náš názor na značku skytec a pár riadkov nižšie, že nechceš, aby ťa tu niekto kameňoval, že je to šmejd z číny a že si hlupák. Áno je to šmejd a strašný a hlupák by si bol, ak by si to kúpil. A došiel by si k tomu dvoma spôsobmi:
1. keď by si porovnal zvukovo normálne bedne (akože za minimum považujem eminence+selenium) a zistil, že ten skytec hrá ako z pr*ele
2. keď sa ti na akcii odpália reproduktory a ty ostaneš v hanbe

Takže, či chceš, alebo nechceš, je mi to jedno...skytec, ibiza, citronic a veľa podobného odpadu obíď veľkým oblúkom a radšej popozeraj niečo z bazáru.
Vrámci ceny a možností ti sem hodím pár odkazov od toho menej dobrého.
http://hudba.bazos.sk/inzerat/42692222/ ... -horny.php
http://hudba.bazos.sk/inzerat/42929167/rh-sound.php
Mimo ceny, ale považované za použiteľné minimum v pomere cena/výkon/kvalita:
http://hudba.bazos.sk/inzerat/42915347/ ... D220Ti.php
http://hudba.bazos.sk/inzerat/42892033/ ... c-600W.php

Ale na tvoje účely kľudne tie RHčka za 110€ a aj napriek tomu, že to nebude žiadna výhra, bude to zvukovo oveľa oveľa lepšie ako skytec.
0

Používateľov profilový obrázok
kurenco
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 20 Aug 2013, 23:29
Bydlisko: Senica
Vek: 30

Re: Skytec pasivne reprobedne

Príspevok od používateľa kurenco » 27 Okt 2014, 22:42

Citanie samej chvali bolo myslene ironicky, vsade pisu, ze je to smejd, 80% pisu decka, ktore nazor citali od druhych deciek a 20% maju preto nejake opodstatnenie, mozno povedali ze je to smejd preto, ze vyrobca napisal, ze maju vykon 600W a audiofilovi, ktory vypustil nazor zhoreli na akcii a nechali ho v hambe, ked ich hnal do vykonov udavanych vyrobcom. Ak by si pochopil co som svojou zlozitou formulaciou chcel povedat odpovedal by si inak. Neviem ako presne opisat svoju potrebu alebo situaciu. Skusim uviest priklad: Nekupim za 300 euro plastovi vyspickovany 4"reproduktor svetovej vychvalenej znacky, ktory bude vykonom na hranici mojich potrieb, kde bude aj tak uz len brniet,chrcat a kurit, kupim radsej 120 eurovy 10" reproduktor v drevenej bedni z vascim objemom podradnejsej znacky, o ktorom sice viem ze je podradnej znacky a viem ze vykon udavany vyrobcom je len vtip a mozem pocitat nanajvis z polovicou ale docela uspokojivou polovicou, pricom necakam ze budu pouzite kvalitne suciastky a najkvalitnejsie materiali ako u toho 300 euroveho ale ocakavam ze uspokoji moje naroky vdaka tomu ze moje vyuzitie bude stvrtinove. Neviem ci sa totalne mylim ale princip by mal byt podobny ako pri nakupe v bazare, nekupim novy vyrobok lebo nan nemam, kupim ten isty pouzivany vyrobok, ktory mal kedysi davno nejaku kvalitu a vykon, co dnes uz mat nemusi s tym ze nepotrebujem 100% toho co sa onom hovorilo ked bol novy
0
Hlúpy sa opýta a vyzerá ako debil 5 minút..
Hlúpejší sa neopýta a bude debil stále...

penjo
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 857
Dátum registrácie: 31 Máj 2007, 00:00
Bydlisko: PU
Vek: 33

Re: Skytec pasivne reprobedne

Príspevok od používateľa penjo » 27 Okt 2014, 23:06

Tak keď chceš niečo písať ironicky, tak používaj úvodzovky. Už dávno nepatrím medzi sopliakov, ktorí by len vypisovali niečo, o čom len počuli z rozprávania druhých, či to niekde vyčítali. Robím dosť často technickú podporu miestnym djom a zvukárom, pričom aparáty majú od RHsound, AC akustika, DAN acoustic, ElectroVoice, či robené bedne s osadením B&C speakers, RCF, Precision Devices či Beyma. Jednoducho mám k tomu prístup a viem, čo a ako s čím hrá. Aj keď hlavným prvkom je zvukár.
Takže sa vykašli na skytec. Zvukovo sú to úplne hluché bedne a kedže "nehrajú", tak častokrát sa to snaží dj dohnať väčším výkonom a potom sa tie bedne odpalujú.

Popozeraj radšej niečo bazárové, ale pod RH by som určite nešiel.
0

Používateľov profilový obrázok
kurenco
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 20 Aug 2013, 23:29
Bydlisko: Senica
Vek: 30

Re: Skytec pasivne reprobedne

Príspevok od používateľa kurenco » 27 Okt 2014, 23:59

Vdaka za tvoj nazor. Hoci nejsom Dj ani profizvukar len nenarocny posluhac trochu hlasnejsej vyvazenej hudby. Netlaci ma to. Najblizsie vyuzijem zosilnovac az niekedy na jar tak mam dost casu na zvazenie a hladanie niecoho vhodneho len velka skoda ze nevyrabaju nieco pre ludi co je velke, slusne (nie spickovo) znejuce, cenovo nenarocne aj ked nie 100percentne spolahlive a dokonale. Popravde mi ide dost aj o novotu a dizajn. Nechcem si do novej obyvacky postavit osuntele pouzivane zaprasene a neesteticke budky na holuby vytiahnute niekde z garaze aj ked funkcne v top stave z unikatnym zvukom co ani ludske ucho castokrat neodceni a zvlast pri dnesnej hudbe a bitovom rozliseni vsadepritomnych mp3 (doba gramofonov kde sa este nachadzala cast skutocnej hudby a kde vela zalezalo na reprodukcii je prec). Radsej obchadzat v obyvacke nieco ciste ucesane co oko nedrazdi a pri rozumnom pocuvani daleko od toho co napisal vyrobca posluchaca neznechuti v normalnej cenovej relacii pre cloveka, ktory si vylucne nemasiruje ego tym ze vyvalil majland za dve bedne. Tak isto ako radsej budem jazdit na novej astre o ktorej viem ze nepojde 300 a viem ze materiali a motor niesu top, ale vyzera dobre, nemusim sa snou hambit a maximalne jazdim 130 (a ta 130 je fajn) hoci vyrobca hovori ze jazdi 300 tak naco 20 rocne bmv ktore 300 pojde ale je osuchane, hrdzave a vyjazdene pricom ja stale pojdem iba tych 130. A naco nove lambo co je aj pekne aj pojde 300 ale je drahe ze az. A ked ktomu pozriem na tie cesty (sucasnu kvalitu hudby a medii)...je zbytocne mat rychle auto.
0
Hlúpy sa opýta a vyzerá ako debil 5 minút..
Hlúpejší sa neopýta a bude debil stále...

Používateľov profilový obrázok
TheLastUnicorn
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 27 Jún 2014, 02:29

Re: Skytec pasivne reprobedne

Príspevok od používateľa TheLastUnicorn » 28 Okt 2014, 03:05

Sorry, ale tie skytec hnoje, čo si nalinkoval v prvom príspevku by som si ja nedal ani na hajzel, nieto ešte do obývačky. Všeobecne by som si nedal do obývačky hnusnú okobercovanú PA bedňu s plastovými rohmi a ušami na prenášanie.
Ale dá sa aj s PA meničmi urobiť slušne hrajúca a vyzerajúca sústava, ktorá neurazí ani v obývačke, ale zvládne aj nejakú tú party. No za 120€ to určite nebude.
Práve teraz mám doma na odladenie niečo podobné...je tam 8" stredobas Fane Sovereign 8-225, nad tým tlakový driver Fane CD131 s hornou Dexon BRX25-03, 20L bassreflexová ozvučnica. Myslím, že to bude veľmi príjemná vecička.
http://repromania.net/forum/viewtopic.php?f=9&t=5629
0

martin286
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 371
Dátum registrácie: 04 Sep 2014, 20:17
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Skytec pasivne reprobedne

Príspevok od používateľa martin286 » 28 Okt 2014, 14:19

ked sa ti nepacia stare osuchane prekupene bedne, tak si ich jdnoducho zrestauruj, a prisposob ako sa ti to paci... a urcite budu krajsie ako tie chrastitka co chces. za tu cenu si kupis nieoc slusne hrajuce a ked si trocha sikovny,tak si ich uz vizualne usposobis podla seba. :thanks:

daj na rady tychto ludi oni vedia co vravia.

dalsia vec, tieto repra co si postol,pochybujem ze budu hrat lepsie ako ta veza. kamos mal tiez nieco podobnej znacky-zosik+bedne. no hralo to tak hnusne, ze ja co som robil bedne, s noname reprakov,urcenych do auta, tak som ich hodil len tak od oka do bende a hrali krajsie ako tie sunky co chces kupit ty. to este aj kamos priznal, ze moje hraju lepsie, ale bolo to fakt hrozne pocut ten rozdiel. ved to len revalo. nic,ziadne basy,ziadne vysky,len rev,ako ked v mestskom rozhlase pustia pesnicku. uplne identicky zvuk ako ten mestsky rozhlas. potom na tom budes vypekat a odidu ti vyskove menice... skor sa opotrebuju ako ta aiwa. ver tomu.
0

penjo
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 857
Dátum registrácie: 31 Máj 2007, 00:00
Bydlisko: PU
Vek: 33

Re: Skytec pasivne reprobedne

Príspevok od používateľa penjo » 28 Okt 2014, 17:04

Tebe ide zjavne len o to, aby bedničky pekne vyzerali...
Ďalšia vec...je na tebe, akú kvalitnú hudbu počúvaš. Ak fičíš na mp-troskách, tak sa nečuduj, že ani sebelepšie reprobedne nebudú hrať moc dobre. Samozrejme na kvalitný posluch treba celý reťazec, nie len dobrý formát, či reprobedne. A existuje už dokonca niečo lepšie, ako platne...ale to ťa zaujímať nebude, lebo to nie sú mp3ky.
A ešte jednu vec...tým posledným odstavcom si to sakra prestrelil. TheLastUnicorn sa reprobedniam rozumie podstatne lepšie, ako 99% ľudí z tohto fóra, kedže sa venuje ich návrhom, meraniam, následne návrhom výhybiek...jeho prácu si môžeš pozrieť na reprománii.
A kedže vie navrhnúť perfektne hrajúcu reprobedňu a používa aj hlavu, tak asi by nekupoval repráky, ktoré sú podľa teba šunky (šunky sú akurát tie tvoje noname autorepráky). U normálnych ľudí sú nároky na reprodukciu hudby podstatne vyššie ako u teba, kedže píšeš len o basoch a výškach a to najpodstatnejšie pásmo-stredové, si úplne vynechal. Ďalej sa tu nemám o čom baviť, lebo takáto debata nemá zmysel. Keď si pánko niečo zaumieni a niekto mu to skritizuje, tak sa mu to nepáči a keď sú pre pánka najlepšie hrajúce reproduktory autoreproduktory, tak nech si ich milý pánko počúva :wink:
My (minimálne ja a TheLastUnicorn) budeme počúvať odladené a prirodzene hrajúce reprobedne, bez nutnosti "vypekania" tomu a bez obáv z odpálenia čohokoľvek.

P.S. kľudne si tie skytec bedne kúp, nám to žili trhať nebude :thumbup:

hawk
0

martin286
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 371
Dátum registrácie: 04 Sep 2014, 20:17
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Skytec pasivne reprobedne

Príspevok od používateľa martin286 » 28 Okt 2014, 17:24

normalny ludia pocuvaju normalne repraky a nriesia este aj zlate kontakty ako tu poniektori... to su uz fakt audiofili kt. vadim aj to co tam nie je, ale maju to v hlavach vszgerovane... dalsia vec, ked riesis taky dokonaly odladeny retazec, zamyslel si sa ci mas aj taky dobry sluch? nie je vsetko kupit a odladit aparaturu v hodnote 100000 ale ci mas aj hudobny sluch na to.. ak ten enmeas tak dalsie veci su len v tvojej hlave... ja som opisoval, ze tie skyteci su horsie ako tie noname autorepraky, aby si chalan vedel asi proovnat,ako az hlboko su... :thanks:
na nejake extra zostavy nie som ani ja, ale toto je uz moc, ked to hra ako rozhlas. a stredoch som sa nezmienil preto,lebo tie tam vobec neboli.. akurat tie vysky a basy sa dali dohladat,s velkym mnozstvom predstavivosti a fantazie,inak nic...
0

penjo
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 857
Dátum registrácie: 31 Máj 2007, 00:00
Bydlisko: PU
Vek: 33

Re: Skytec pasivne reprobedne

Príspevok od používateľa penjo » 28 Okt 2014, 17:35

K tomu môjmu sluchu, či hluchu, či ako to chceš nazvať...ja nie som len poslúcháč, ale muzikant, keď sme pritom. 15 rokov akordeón a popri tom klávesy. Hluchý fakt nie som :wink:
Pozlátené kontakty, strieborné vodiče zapletené, pokrútené, posvätené a pod. kraviny riešia až highend-isti. Som síce audiofil, ale s triezvym úsudkom, kedže som zároveň elektronik, tak čosi mi aj fyzikálne zákony hovoria. A naozaj neriešim, že či mám kábel za 900€, lebo "hrá" lepšie, ako obyčajná dvojlinka...to je blbosť...raz je to kábel a pokiaľ nebude tenký, ako telefónny káblik, tak tým nemáš čo pokaziť.
Ale o mne si sa tu nechcel baviť, takže čakaj ďalšie pripomienky od ďaľších ľudí.

A mimochodom, aj človek bez hudobného sluchu dokáže posúdiť, či niečo hrá dobre, alebo nie...ale stále je to len o subjektívnych dojmoch.
0

Používateľov profilový obrázok
kurenco
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 20 Aug 2013, 23:29
Bydlisko: Senica
Vek: 30

Re: Skytec pasivne reprobedne

Príspevok od používateľa kurenco » 28 Okt 2014, 17:42

Panko nepocuva auto repraky, panko pocuva auto repraky ked sedi v aute a ked sedi v obyvacke pocuva reproduktory aiwa na ktorych utrhol membranu na basaku a pocut ju chrcat pri basoch a vyraznych stredoch. Pankovi sa paci nazor martina286, ktory prvy povedal to co panka zaujima, ci su tak zle aby to nenarocneho posluchaca zhnusilo aj pri nizkom zatazeni bedni.
0
Hlúpy sa opýta a vyzerá ako debil 5 minút..
Hlúpejší sa neopýta a bude debil stále...

martin286
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 371
Dátum registrácie: 04 Sep 2014, 20:17
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Skytec pasivne reprobedne

Príspevok od používateľa martin286 » 28 Okt 2014, 18:04

ano, ako pisem nie som ziadny audiofil kt. si musi kupit krystalove vyskove repro lebo ma pri 19,236khz velku,fakt neunosnu medzeru,tak ju musi odstranit, ale zasa nemusim ani tie znacky ibiza a skytec a neviem co este. to je presny opak tych audiomaniakov. cize ani vyborne to nemusi byt, ale zasa ani humus to nesmie byt, ja mam rad taky zlaty stred, pre normalne bezne ucho... :thanks:
takze fakt tie chrastitka nekupuj,lebo budes banovat-uc sa na chybach inych...
a akym zosilovacom si to chcel napajat, tie spickove skytec repro? dufam ze si nechcel dokupit k tomu ibiza sound 3000W na modro podsvieteny zosilovac :ignore:
0

Používateľov profilový obrázok
kurenco
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 20 Aug 2013, 23:29
Bydlisko: Senica
Vek: 30

Re: Skytec pasivne reprobedne

Príspevok od používateľa kurenco » 28 Okt 2014, 18:17

nie skytec zosilnovac 3000W zarucene z dvomi 1A rychlotavnymi poistkami som urcite nechcel kupovat. Mam doma prvy domaci co som robil asi rok a pol spat 2xTDA7293. Tiez audiofilovia kritizuju toto TDA a vsade vidia elektronky ale mne nevadi jeho zvuk, som spokojny
0
Hlúpy sa opýta a vyzerá ako debil 5 minút..
Hlúpejší sa neopýta a bude debil stále...

penjo
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 857
Dátum registrácie: 31 Máj 2007, 00:00
Bydlisko: PU
Vek: 33

Re: Skytec pasivne reprobedne

Príspevok od používateľa penjo » 28 Okt 2014, 19:14

Ja frčím na AB koncoch. elektrónky u mňa hrať a ani hriať nenájdeš :thumbup:
TDA7293 môže byť, ale výkonovo je dostačujúci skôr na domáci posluch, ako robenie randálu niekde na chate.
Akým napätím ho napájaš?
0

Používateľov profilový obrázok
kurenco
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 20 Aug 2013, 23:29
Bydlisko: Senica
Vek: 30

Re: Skytec pasivne reprobedne

Príspevok od používateľa kurenco » 28 Okt 2014, 20:00

Mam k nemu urobeny peamp zo stranky zosilnovace.eu dvojkanalovy a napajam ho 2x37V, niekto strasne nadava na tieto zosiky ale bud som hluchy alebo ja neviem mam pocit, ze to hra vyborne a pri dobrom doladeni super. Nemam robene druhe tdacka, robil som asi tri TDA8560Q este na skole a tiez som mal pocit ze hraju dobre, v buducnosti sa ale chystam TDA a LM zbavit a zacat z tranzistormi len otazka je ci to poznam, mal som par hifi vezi, ktore boli tranzistorove, dokonca som mal elektronkovi zosilnovac, ale pri beznom pocuvani som nevidel velke dokonca som neviedel ziadne rozdieli v kvalite zvuku, preto nehladam super reproduktori ale nieco co ozvuci.
0
Hlúpy sa opýta a vyzerá ako debil 5 minút..
Hlúpejší sa neopýta a bude debil stále...

Používateľov profilový obrázok
TheLastUnicorn
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 27 Jún 2014, 02:29

Re: Skytec pasivne reprobedne

Príspevok od používateľa TheLastUnicorn » 28 Okt 2014, 22:09

TDA7293 nie je zvukovo zlý, len je to trochu nestabilný koncák. Nie je to síce až taký prúser, ako 7294, ale aj tento sa občas rád samovznieti. Hlavne sa s ním nesmie ísť na hranicu napájania. To je asi prvé, čo som chcel.
Druhá vec, alias uklepaná kmitačka na aiwe: Poškodenie kmitacieho systému reproduktoru je často následkom práve:
a) kmitajúci zosilňovač
b) slabá kontrola zosilňovača nad reproduktorom (DF)
c) zosilňovač pracujúci v limitácii
Za týchto okolností dokáže zosilňovač poškodiť aj podstatne výkonnejší reproduktor.
Tretia vec, alias hájend, pleťové stredy, netopiere atď.:
Ani ja, ani penjo nie sme nijaký hájendisti, ale myslím, že triezvo uvažujúci, technokratickí audiofili, ktorí majú čo-to napočúvané a preskákané. Nikto tu nerieši nejaké diery na 19kHz. Meniče, ktoré som spomínal v mojom príspevku sú základom v ponuke Fane Sovereign - jeden stojí 40 a druhý 30€. Zvukovod necelých 8€. Takže ide v podstate stále o low-cost projekt. Rozhodne ale lepší, než spotrebka do 500€. Ak tu však už pri meniči za 40€ niekto mrnčí o hájende, tak si bude musieť s prepáčením vytiahnuť hlavu zo zadku a pozrieť sa, čo stojí skutočný high-end.
Na záver: Ak si niekto chce kúpiť šrot a oháňa sa tým, že mu to stačí, tak nech si to kúpi a nech s tým neobťažuje ostatných. Je to marenie času a zbytočné očakávania, že mu nejaký fundovaný človek jeho rozhodnutie schváli.
:thanks:
Btw. hrám na zosilňovači v triede AB (Luxman L-430), zdroj signálu DUAL 604 + Denon DL110, AKAI GX-620 a HTPC s trochu lepšou zvukovkou. Aktuálne sústavy "UE380-2" ( http://repromania.net/forum/viewtopic.php?f=9&t=5673 )...takže na hony ďaleko od hájendu.
0

Používateľov profilový obrázok
kurenco
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 20 Aug 2013, 23:29
Bydlisko: Senica
Vek: 30

Re: Skytec pasivne reprobedne

Príspevok od používateľa kurenco » 29 Okt 2014, 19:11

Neviem ako je stabilny, ale nenapajam ho katalogovim maximom a mam ho dost dobre chladeny pasivne plus mam snimac teploty, ktory v pripade nudze zopne aktivne chladenie. Kmitačka na aiwe isla prec preto, ze bedne maju odhratych 16 rokov a su od midy veze, ktora v tej dobe ked sme ju kupovali stala 32 tisic. Za tych 16 rokov zvladli dennodenne pouzivanie a ani nepocitam kolko 50 60 a 70tok maju za sebou a ze by sa setrili sa povedat neda. Problem vomne je ten ze mam vela vydavkov inych preto nechcem capat peniaze do reproduktorov ked prerabam rodinny dom, kde je vsak tiez cas na trochu hudby a odpocinku treba nejake ozvucenie, keby to mam cisto jak svoje hobby je jasne ze sa tu nebudem vypytovat na nejake potvory ale zrobim si bedne sam a osadim si tam co chcem a ako chcem, ale ako pisem, nie je to tak dolezita vec ze by som si momentalne mohel potrpet len nanu. Dalsia vec je kupit ich a v pripade zhnusenia preosadit inymi reproduktormi co je otazka casu, zrobit vlastne vyhybky a prisposobit si ich sebe
0
Hlúpy sa opýta a vyzerá ako debil 5 minút..
Hlúpejší sa neopýta a bude debil stále...

Používateľov profilový obrázok
Thales
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 13834
Dátum registrácie: 07 Okt 2008, 00:00
Bydlisko: White Hill, Prague
Vek: 41
Kontaktovať používateľa:

Re: Skytec pasivne reprobedne

Príspevok od používateľa Thales » 30 Okt 2014, 01:05

Jak myslíš že by to asi dopadlo kdyby sis koupil reproduktory kteríé s eti zrovna líbí a dal je do nějaké bedny a použil nějakou výhybku? Zkuse se zamyslet. Že by jako když pejsek a kočička vařili dort? No a tyhle "soustavy" jsou něco podobného, jen je ten hnus vytvořený ne z neznalosti ale úmyslně.
0
Zapamatuj si:
- To že něco funguje neznamená že je to tak správně a už vůbec ne bezpečně.
- Je třeba se učit od těch co opravdu umí a ne od těch co si jen myslí že to umí

martin286
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 371
Dátum registrácie: 04 Sep 2014, 20:17
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Skytec pasivne reprobedne

Príspevok od používateľa martin286 » 30 Okt 2014, 09:42

fajn,chod ich teda kupit . ale temu nechajte otvorenu - po 2-3 dnoch ich odpalis a pootm mozes dalej napisat,aby ti poradili nejake repro do danej bedne-presne na litraz, a aby ti poradili vyhybku presne na to. a potom to uz bude hrat dobre. ale za 120euro je myslim vela dat za skelety, alebo sa mylim?
0

Používateľov profilový obrázok
kurenco
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 20 Aug 2013, 23:29
Bydlisko: Senica
Vek: 30

Re: Skytec pasivne reprobedne

Príspevok od používateľa kurenco » 30 Okt 2014, 11:46

A co Magnat sound force 1200 hoci tiez velmi lacne ale nachadzam lepsie hodnotenia od zakaznikov. Vynimocne je mozne dohladat ich aj na youtube kde vsak neni mozne posudit kvalitu zvuku. Keby kupim totalny prepadak neviem ci by som to na yt vyplacol. http://m.heureka.sk/aparatury-pre-unive ... orce-1200/
0
Hlúpy sa opýta a vyzerá ako debil 5 minút..
Hlúpejší sa neopýta a bude debil stále...

Zamknuté
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok