JVC A-X400B sumi

Neviete si rady so zosilovačom a pod.?

Moderátori: Drakoush, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
spin90
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4642
Dátum registrácie: 12 Jan 2008, 00:00
Bydlisko: Kosice
Vek: 33

JVC A-X400B sumi

Príspevok od používateľa spin90 » 06 Nov 2014, 20:28

Mam tento zosik: http://www.vintage-audio.com.ua/en/cat/ ... l?begin=11 , kupil som ho v bazari. Hra vsetko ako ma, tlacitka idu, je v slusnom stave, fakt zachovaly. Co sa mi ale nepaci je sum ktory pocujem v sluchatkovom vystupe. Mam Sennheiser HD 595 . Predtym som pocuval z vlastnosrucne robeneho sluchatkoveho zosika. Ten nesumi az tak ako tento integrovany v JVC.
Sumenie pocujem uz aj pri takom "beznom" nastaveni hlasitosti medzi skladbami a ked mam hudbu vypnutu. Robi to zial na vsetkych zdrojoch signalu. Proste to pozadie tam je tak nejak.
Otazka znie, ci sa s tym nieco da robit, alebo sa vratit racej k sluchatkacu ktory som mal. Slo by to nejak vycistit ? Alebo racej nebabrat ?
Dokonca ani neviem ci to tak nebolo nahodou uz od vyroby, ten sum nie je nejak velky, ale je tam a celkova kvalita toho vystupu mi pride taka nejaka ina ako zo sluchatkoveho zosika ktory som si skladal.
0
"Je to smutná epocha, keď je ľahšie rozbiť atóm ako predsudky."
A. Einstein

Používateľov profilový obrázok
Milos66
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4728
Dátum registrácie: 28 Sep 2013, 11:31
Bydlisko: Turčianska kotlina
Vek: 57

Re: JVC A-X400B sumi

Príspevok od používateľa Milos66 » 06 Nov 2014, 20:52

Slúchadlový výstup tvojho zosiku je vyvedený cez 330Ohm rezistory priamo z konca. Takže s tým moc neurobíš. Jedine dorobiť suchátkový zosik (zásah do peknej mašinky), alebo používať naďalej tvoj starý HA.
0
PC = Foobar2k = TEAC UD-H01 = Willi HA v.2.1 = Beyerdynamic T1 2g.
Gramo Rega Planar 3 = Audio-technica AT440Mlb = Actidamp MK3 v.2 = AKAI AM59 = Shan Aztec 100
The Mandalorian fan

Používateľov profilový obrázok
spin90
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4642
Dátum registrácie: 12 Jan 2008, 00:00
Bydlisko: Kosice
Vek: 33

Re: JVC A-X400B sumi

Príspevok od používateľa spin90 » 06 Nov 2014, 21:00

Aha, cize de fakto sumi aj ten koniec. Hm. No to by som prezil, lebo na velkych reprakoch to nie je tak znatelne. Pripadne, nie je mozne ze sa to da nejak vycistit alebo tak ? Rozhodne nechcem nic prerabat, je to pekny kus uz v podstate historie, takze jedine nejake vycistenie a podobne, nic inak nemenit.
0
"Je to smutná epocha, keď je ľahšie rozbiť atóm ako predsudky."
A. Einstein

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok