Auto zosilňovač HPB 602

Neviete si rady so zosilovačom a pod.?

Moderátori: Drakoush, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
epoxid
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 17 Sep 2014, 19:52
Bydlisko: Piestany
Vek: 38

Auto zosilňovač HPB 602

Príspevok od používateľa epoxid » 10 Jan 2015, 14:15

Zdravím,

do rúk sa mi dostal auto zosilňovač HPB 602 ktorý nefungoval , po otvorení som našiel tranzistor ktorý explodoval č.3 pri ňom bol spálený rezistor (a,b) , ďalším meraním som zistil, že chybné boli aj tranzistory č.1,2,4 a výkonové tranzistory C5918, A1941 .
Súčiastky som vymenil ( nedával som žiadne náhrady všetky boli presne tipy ), zapojil som ho , odber naskočil 300mA po cca 2 sek na 470mA a čakal som či nezačne dačo horieť :D , od sledoval som , že sa dosť zohreje tranzistor č.3,3a,3b,3c ( nedá sa na ňom udržať prst ), ostatné tranzistory boli len troška teple , výkonové boli studene , nehaľ som to pustené 20 min a prežilo to . Tak som sa rozhodol ze privediem na vstup signál a na výstup zapojím reproduktor ,po zapojení bol odber 520mA (ovládanie zvuku bolo na min - signál som privádzal z mp3 prehrávača kde hlasitosť bola tiež na polovicu ) zvyšovaním hlasitosti sa zdvíhal aj odber (čo je v poriadku ), max som to mal na 1.2A , ale to už som račej vypol lebo som nemal výkonové tranzistory v chladiči a začali variť , pri odbere cca 600mA som to nehaľ bežať ďalších 20 min a vydržalo to . (zvuk bol v poriadku hralo to pekne )

Keďže nemám žiadne skúsenosti s NF zosilňovačmi tak moja otázka znie či je normálne ohriatie tranzistorov č.3,3a,3b,3c , bojím sa toho aby to nevyhorelo keď to osolím :D

T1,3,b, - A1015
T3c,a - C1815
T2 - C2383
T4 - A1013
R a,b - 47R

Prikladám obrázky dosky zhora aj zdola vo vysokej kvalite :

http://postimg.org/image/5mv3mcfnx/
http://postimg.org/image/ndxj9bgb1/
0

Používateľov profilový obrázok
TheLastUnicorn
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 27 Jún 2014, 02:29

Re: Auto zosilňovač HPB 602

Príspevok od používateľa TheLastUnicorn » 10 Jan 2015, 18:16

Tranzistor č.1 náhodou tiež nebol pôvodne na chladiči? Ak bol a Ty si tam teraz nemal chladič, tak Ti nefungovala regulácia biasu v závislosti na teplote koncov. To je docela risk.Prečo si to skúšal bez chladiča?
K tomu odberu: To je odber celého zosilňovača z akumulátora, alebo to je kľudový prúd jedného kanála? V prvom prípade je odber v poriadku, v druhom prípade je to príliš veľa.
Inak keď už sme pri tom kľudovom prúde...nahoď tam chladič a zmeraj napätie na emitorových rezistoroch (tie biele kvádre pri výkonových trnazistoroch - stačí jeden v každom kanále). Zosilňovač by mal byť bez signálu a záťaže. Po nejakých 5 min. od zapnutia by mal byť kľudový prúd ustálený a u takejto konštrukcie neprekročí 50mA.
0

Používateľov profilový obrázok
epoxid
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 17 Sep 2014, 19:52
Bydlisko: Piestany
Vek: 38

Re: Auto zosilňovač HPB 602

Príspevok od používateľa epoxid » 12 Jan 2015, 08:40

Mno chladič som nenahadzoval lebo som ho ešte nemal ,, došlo mi to po kúskoch :D
Meral som to napätie a je tam 23V . Nehaľ som to pustené cca 30 min bez audio signálu a odber bol stále 470mA a tranzistory označené 3 piekli , ale prežili :) , zaujímalo by či je to normálne, že sú také horúce .....
0

Používateľov profilový obrázok
TheLastUnicorn
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 27 Jún 2014, 02:29

Re: Auto zosilňovač HPB 602

Príspevok od používateľa TheLastUnicorn » 12 Jan 2015, 09:06

Na emitorovom rezistore nemôže byť 23V. Pri hodnotách ktoré mávajú (0,1-0,5 ohm) by to bol kľudový prúd 46-230A a to by ľahlo popolom celé v zlomku sekundy. :lol:
Prepni si merák na rozsah mV a zmeraj úbytok napätia na tom rezistore. Ak má ten rezistor napr. 0,22 ohm, tak pri kľudovom prúde 50mA na ňom nameriaš 11mV.
Ten kľudový prúd je v tomto prípade jednou z kľúčových vecí, pretože ten určí, ako veľmi sa budú budiče zahrievať. Teplé by mali byť dosť...ale celkom žeravé asi nie.
Každopádne musím povedať, že ak nevieš, čo je kľudový prúd a ako ho štandardne zmerať, mal by si sa najprv pár vecí doučiť. Oprava zosilňovača totiž nespočíva len vo výmene tranzistorov, ktoré sa ukázali na diodovom teste zlé. A treba k tomu mať aspoň schému.
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok