USB v aute

Neviete si rady so zosilovačom a pod.?

Moderátori: Drakoush, Moderátori

viliammmmm
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 24 Aug 2011, 00:00

USB v aute

Príspevok od používateľa viliammmmm » 04 Aug 2015, 21:56

Ahojte.
V aute použivam ako k origo radiu v Toyote Avensis T25/2007 takú mali krabičku, ktorá simuluje CD changer.
Prepinam:FM/TAPE/CD/Cd-changer.
Je to super,a hlavne to nieje žadny FM transmiter a pod. Napaja sa to zo zadu pre mňa na pohlad špeci. koncovkou/kablom.
Dal som dam 32gb kartu a kupa sladieb bola po ruke....

Problem je , že mi to pravidelne prestava hrať na Left strane.Skrátka nehrá mi ľavý kanál,ale na ostatných zdrojoch FM/Tape/CD hrá normálne, takže laicky si myslim, že to v tom 2DIN radiu asi nebude.
Na mechanicku chybu asi tiež nie, aj ked kabel za iny som zatial nevyskusal,ale to sa mi zda malo pravdepodobné......

Nestálo to zase priliš,ale davat za to opat po šrokoch cca 80€ sa mi nechce......

Nenapada Vás takto na dialku, co by mohlo byť vo veci, ako aspon určit chybu?



Tu je foto: https://www.dropbox.com/s/cvrynuus2j2uq ... 1.jpg?dl=0

https://www.dropbox.com/s/k3y0zamv2jat9 ... 3.jpg?dl=0

Nemam to amko odskusať kedže som laik, ale tu na fore mi skoro vždy poradite (:(:(: za čo DAKUJEM

-- Spojený príspevok 04 Aug 2015, 21:58 --

Este ma napadlo: postreh:
Ked prestane hrať lava strana a rychlo vypnem a zap,. klúč v zapalovani, tak to naskoci že hraju obe strany OK: ale zatial som nenaisel žiadny vzorec ako a kedy to prestane hrať.....
0

Thomas69
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 04 Máj 2013, 12:01

Re: USB v aute

Príspevok od používateľa Thomas69 » 16 Sep 2015, 21:45

Zkontroloval by jsem vodiče z xcarlink přejel pipačkou a pokud tam nebude něco v pr.Tak by jsem zkontroloval xcarlink samotni možná to bude někde špatní kontakt. A zkoušel jste připojit mněnič cd jestli to hraje v poho.
0

Používateľov profilový obrázok
enigma
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: 24 Dec 2011, 15:21
Bydlisko: Nitra

Re: USB v aute

Príspevok od používateľa enigma » 16 Sep 2015, 23:16

Este ma napadlo: postreh:
Ked prestane hrať lava strana a rychlo vypnem a zap,. klúč v zapalovani, tak to naskoci že hraju obe strany OK: ale zatial som nenaisel žiadny vzorec ako a kedy to prestane hrať.....

... tipujem že je chyba v elektronike ....
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok