PC repro Genius SP-HF500A hucanie trafa

Neviete si rady so zosilovačom a pod.?

Moderátori: Drakoush, Moderátori

minochino
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 23 Okt 2014, 18:59

PC repro Genius SP-HF500A hucanie trafa

Príspevok od používateľa minochino » 01 Feb 2016, 17:04

Ahojte potreboval by som poradit, mam PC repro Genius SP-HF500A a huci v nich asi trafo. Cital som na nete , ze je to casty problem hlavne repro od Geniusu. Chcem sa len opytat, neda sa to nejako odstranit? (vymenit nejaku suciastku, popripade nieco uzemnit atd) Zarucny list nemam aj ked reproduktory su nove, su dizajnovo velmi pekne aj pekne hraju ale ked pripojim na ne sluchatka trochu to bruni
Dakujem
0

Používateľov profilový obrázok
cool-zool
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1100
Dátum registrácie: 09 Dec 2013, 11:39
Bydlisko: okr.Rimavská Sobota
Vek: 54

Re: PC repro Genius SP-HF500A hucanie trafa

Príspevok od používateľa cool-zool » 01 Feb 2016, 23:28

Ale teraz si trochu protirečíš . Názov príspevku je že ti hučí trafo a v príspevku píšeš že počuješ v slúchadlách brum . To nie je to isté !
Opravoval som už aj ja nejaké Géniusi , a aj v nich vrčalo trafo tak som ho vybral prekontroloval ,,naimpregnoval,, a poskladal ! Pod trafo som dal ešte pre istotu gumenú položku proti vibráciám a hukot takmer úplne zmizol ! No brum v slúchadlách môže byť zo slabej filtrácie zdroja , studeňáka z kostry a pod. . . S tým som sa na nových veciach nestretol , iba na x-ročných , kde som menil filtračné kondenzátory . Ak je v záruke tak to reklamuj , bez bločka bude problém ale keď sa chce všetko sa dá . . .
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok