Zosilnovac Leach amp

Neviete si rady so zosilovačom a pod.?

Moderátori: Drakoush, Moderátori

bibibo
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 626
Dátum registrácie: 05 Nov 2009, 00:00
Bydlisko: Bratislavský kraj

Zosilnovac Leach amp

Príspevok od používateľa bibibo » 04 Dec 2016, 10:48

Ahojte,

chcel by som si spravit tento zosilnovac http://www.pavouk.org/hw/leachamp/. Doplnim ho vsak o gramofonnovy predzosilnovac a vstup pre bluetooth. To znamena, ze tam prirobim prepinanie vstupov cez relatka. Co sa vsak tyka vstupu pre gramofon, tak neviem ci to prepinnie ma byt este pred MM predzosilnovacom alebo az za nim, nakolko z prenosky ide tusim cca 0.3V. Dalsia otazka je, ze rad by som to trochu zdigitalizoval a teda regulaciu hlasitosti by som spravil nejakym volume kontrolerom. Otazka znie, ci tym nestratim kvalitu vstupneho signalu. Je teda lepsi potenciometer alebo kludne mozem pouzit aj ten kontroler ? Mozno by som pridal este regulaciu basov a vysok.
0

Používateľov profilový obrázok
Andrej152
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1023
Dátum registrácie: 29 Júl 2013, 12:49
Bydlisko: prešov
Vek: 22

Re: Zosilnovac Leach amp

Príspevok od používateľa Andrej152 » 04 Dec 2016, 11:35

prepinaj rovnaku vstupnu uroven - takze rele za predzosik . a co sa tyka hlasitosti zozen nejaky motorizovany alps a mas spicku ...
0

bibibo
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 626
Dátum registrácie: 05 Nov 2009, 00:00
Bydlisko: Bratislavský kraj

Re: Zosilnovac Leach amp

Príspevok od používateľa bibibo » 04 Dec 2016, 12:00

nad motorizovanym ALPS som tiez uvazoval. Ak ho pouzijem, tak potom neurobim Tone regulator. Vsimol som si, ze kvalitne zosilnovace vobec nemaju Tone regulatory. Hudbu budem pocuvat hlavne z gramofonu. Nebudu nutne tie regulatory ?

Este jedna otazka, je mozne zohnat tie motorizovane ALPS so snimacom polohy ?
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok