Skytec pasivne reprobedne

Neviete si rady so zosilovačom a pod.?

Moderátori: Drakoush, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
TheLastUnicorn
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 27 Jún 2014, 02:29

Re: Skytec pasivne reprobedne

Príspevok od používateľa TheLastUnicorn » 30 Okt 2014, 14:14

Jasné, lebo na YT je málo videí, ktoré natáčal a uploadoval nejaký jedinec s IQ polovice mesiaca deleno dvomi. Rozobral som bedne za vyše 35 000 Sk/pár, bol to totálny odpad a nieslo to na sebe značku Wharfedale. Čo Ti asi niekto môže predať za 69€? Dostaneš, čo si zaplatíš, to si zapamätaj. A zapamätaj si aj to, že najlacnejšie veci stoja vo finále najviac. Ak takto uvažuješ aj pri stvabe toho domu, tak narovinu - ja by som takú stavbu nechcel.
Ďalej už v tomto vlákne nebudem strácať čas, evidentne to nikam nevedie.
0

Používateľov profilový obrázok
kurenco
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 20 Aug 2013, 23:29
Bydlisko: Senica
Vek: 30

Re: Skytec pasivne reprobedne

Príspevok od používateľa kurenco » 30 Okt 2014, 17:19

Je smutne, ze vy ste pojedli vsetku mudrost sveta a na ostatnych neostalo ani za neht. Stale tu trepete o nehorazne drahych reproduktoroch a vsetko je srot. Citim sa ako ked na csfd citam komentare k filmom a kazdy film je totoalny brak lebo kazdy je filmovi expert. Tu sa pravdepodobne clovek strednej vrstvy a nie tej vasej vysokej, normalnej odpovede nedocka lebo setko je brak srot a sracka a pochopit niekoho, ze ma dievca, robotu a na krku rodinny stvorizbak je problem, ked vam este ustielaju postele mami, varia mami, travnik kosi otec, v zahrade sa rype dedo a babka a vy sa mate cas cele dni hrabat v garazi z letovackou a minat tazko vydrete prachy rodicov na zlate bedne, ktore su aj tak srot. Ja si myslim, ze mne ako nezakomplexovanemu cloveku bohate staci reproduktor za 70 euro dokonca si myslim ze to je aj moc. Chcel som nazor podobneho cloveka, ano kupil som si bedne za 150 euro hraju obstojne, neni to luxus terno extra special no hraje to, nevytlaci to milion wattov ako udal vyrobca ale na bezne pocuvanie staci, ak sa nechystas robit plazove party kde padaju pohare zo stolov tak budes spokojny. Nie vsetkym tu setko hori setko je na hovno a na sracky, o com je takyto narod. Viem ze dnes je secko ale uplne secko na sracky, aj tie vase super aparaturi pokial si ju neulepim doma na kolene sam suciastku po suciastke je to sracka ci zanu dam 150 euro a je to skytec alebo dam 1000 euro a to ani neviem co. Dnes sa chce kazdy len napakovat, ten kto v minulosti vybudoval nejaku znacku dnes predava srot za draho lebo to je znacka, platite za znacku nie za kvalitu. Ten kto nema minulost a dobru znacku sa aspon co to mozno v niektorych pripadoch snazi aby sa udrzal ako tak na trhu. A hovorim o vsetkych spotrebicoch ci je to telka, mikrovlnka, radio, dvd-prehravac, tlaciaren, digestor, bojler, rychlovarna kanvica...vzdy som mal tu cest, ze sa mi sony, mora, tatramat, samsung... dosrali skorej ako tlaciaren HP z tesca za 40 euro, ktoru niekde tescaci srobuju v sklade z nepredanej zeleniny aj s tymi dvdckami. Mozte tuto temu kludne uzavriet, klidne ju zmazte mne dajte ban, budem nazori podobnych ludi ako ja hladat niekde medzi spodinou ako som ja a nie medzi machrami ako ste vy. vdaka
0
Hlúpy sa opýta a vyzerá ako debil 5 minút..
Hlúpejší sa neopýta a bude debil stále...

martin286
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 371
Dátum registrácie: 04 Sep 2014, 20:17
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Skytec pasivne reprobedne

Príspevok od používateľa martin286 » 30 Okt 2014, 17:30

vies, ono mi to pride niekedy tak akoby si oni vyrabali vsetko doma - auto,mobil,televizor... vsetko doma si vyrobia lebo ked to vyrobi nejaky iny vyrobca uz je to srot. a dalsia vec, podla mna maju niektori aj v hlave vsugerovane ze ked nieco nema hrat dobre tak to hrat dobre nebude a naopak. a ked graf ukaze ze je to dobre vyladene tak je to dobre vyladene a moze to aj usi trhat,ale je to super lebo simulacia tak vyhodila. ale zasa na druhu stranu maju pravdu pri niecom - a to u extremnych pripadoch ako ej ten skitec(kopa ludi co si precitas fora sa stazuje ze maju vypalene vyskace),alebo tie dunitka logitechy,co vedia len hucat, to je pravda, to su shity, ale zasa ako vravim, dost im vadi,ked je to len strenda trieda a nepoda presne nahodiu u nejakej pesnicky vysku(to im vyhodi graf hej,oni to niekedy ani nepocuju) tak je to srot a automaticky to musi ist do kontajnera.
0

Používateľov profilový obrázok
kurenco
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 20 Aug 2013, 23:29
Bydlisko: Senica
Vek: 30

Re: Skytec pasivne reprobedne

Príspevok od používateľa kurenco » 30 Okt 2014, 17:50

Znackam reproduktorov sa nevenujem, nikdy som ich nezhanal pre seba ani pre nikoho ineho, preto neviem co je skytec auna ibiza a podobne lebo setko su to tak narychlo vykvasene znacky ktore skorej zanikaju jak vznikaju. Donedavna sa pozeralo na ciernobiele chrchlajuce televizori kde isli dva kanali STV1 STV2 a kto mal stastie chytil aj rakusacke ORFka a kazdy bol spokojny ze ma kam kukat, dnes ma kazdy dvojmetrove uhlopriecky z real farbami, milion kanalov a kazdy si vybera co bude kukat jak keby nieje jedno pricom vecer zachrapem, len nech mi to nebrusi usi ze ma bude s postele vytahovat. Kedysi sa pocuvalo setko co hralo nekedy sa ani nedalo povazovat ten zvuk za hranie a kazdy bol rad ze ma nejaky suchy gramac, ihlu zo zabijackovej ihli na prepichovanie jaternic a bol pan, bol pan co mal na usoch narazene chrastitko walkman a chrastitka boli aj discmany a nikto neriesil vybrusene vyspickovane tony do posledneho chlpu, ved ta dnesna hudobna produkcia ak si niekto nepotrpi na sedenie a hladanie specialnych 20 kanalovych 1000bitovych nahravok tak to aj tak zmysel nema, len tu to je sami kritik a kazdy jeden dosiel z nasa. Tu sa nieco opytat to ako skocit do vreca s takymi co stali pri rozdavani rozumu radu tri krat a niektori viac. Najlepsie natom ze tieto typi maju specialny vyjadrovaci talent a tak kam dojdu tam su majstri, zaregistruje sa na elektro a je expert na elektro, pride do auto fora a mal kazde auto a setko vie, pride na strelnicu a mal v ruke setky zbrane a soferoval vsetky tanky...takych sa skoda aj nieco opytat a naozaj cest vynimkam co su v obore a dokazu poradit a pochopit a nie tu len ako som hned v prvom prispevku napisal KAMENOVAT :butthead:
0
Hlúpy sa opýta a vyzerá ako debil 5 minút..
Hlúpejší sa neopýta a bude debil stále...

penjo
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 857
Dátum registrácie: 31 Máj 2007, 00:00
Bydlisko: PU
Vek: 33

Re: Skytec pasivne reprobedne

Príspevok od používateľa penjo » 30 Okt 2014, 18:45

Keď sa ti nepáči, že ti radia majstri, čo pojedli všetku múdrosť sveta, načo si sem liezol, zakladal tému a vypytoval sa??
A kedže lacné šmejdy ti tu nikto nedoporučí z viacerých dôvodov, ktoré odzneli, tak pánkovi sa nepáči a začne vyplakávať, ako sú všetci na neho zlí a nikto mu nechce poradiť.

Vieš čo? Ja ti teda poradím...maš frajerku, robotu, rodinný štvorizbák...tak sa vyser na celé reprobedne a nech ich zháňa niekto druhý a nech sa druhý stará o ozvučenie ožranpárty a máš po probléme. Ušetríš si kopu času zháňaním, peniaze ušetríš (môžeš kúpiť niečo pekné babe pod stromček-len nie reprobedne) a v neposlednom rade aj kríže z prenášania.
0

Používateľov profilový obrázok
TheLastUnicorn
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 27 Jún 2014, 02:29

Re: Skytec pasivne reprobedne

Príspevok od používateľa TheLastUnicorn » 30 Okt 2014, 18:54

Ja by som príspevky užívateľa kurenco zhrnul asi takto, aneb čo nám vlastne chcel povedať: "Ja staviam dom, nemám prachy,ale chcem si kúpiť reproduktory, tak mi prosím povedzte, že tie skytec sú super..a keď mi to nepoviete, tak ste hnusní hájendisti a zlodeji, čo si na svoje drahé repráky určite nakradli...a za komunistov bolo lepšie, mali sme jedno rádio a hralo super".
:lol:
0

Používateľov profilový obrázok
kurenco
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 20 Aug 2013, 23:29
Bydlisko: Senica
Vek: 30

Re: Skytec pasivne reprobedne

Príspevok od používateľa kurenco » 30 Okt 2014, 19:08

TheLastUnicorn posledne dva riadky mas pravdu
0
Hlúpy sa opýta a vyzerá ako debil 5 minút..
Hlúpejší sa neopýta a bude debil stále...

Používateľov profilový obrázok
TheLastUnicorn
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 27 Jún 2014, 02:29

Re: Skytec pasivne reprobedne

Príspevok od používateľa TheLastUnicorn » 30 Okt 2014, 19:36

0

Komar
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 262
Dátum registrácie: 11 Aug 2009, 00:00
Vek: 40
Kontaktovať používateľa:

Re: Skytec pasivne reprobedne

Príspevok od používateľa Komar » 30 Okt 2014, 20:01

Skytec je drahe drevo do kozuba a uz na pohlad su TAKE HNUSNE, ze si ich moze kupit len magor. :axe:
Tebe sa pacia, ze taku skaredu sracku si chces postavit do obyvaku, ci ti dakto vyoperoval zakladny esteticky vkus?

Kup tie RH sound za 110evry; viacmenej tazko najdes nieco lacnejsie, a co som pocul vacsiu 15" verziu, nehra to ani nijak hrozostrasne, je to najlepsia bedna od RHsound.

Ten posledny dlhy zbytocny blabol neviem naco si pisal; ked sa na to tak pozries; niekedy neboli ziadne televizory, mal si sviecky a kazdemu stacilo; nebola ziadna zaznamenana hudba ani radia a mohol si si len spievat. Mozes sa do tej doby pokojne vratit, ale preco by to mali robit vsetci?

A budte taki laskavi, vsetci, nepouzivajte slovo "audiofil", ked neviete co znamena; potom to tu vyzera ako v osobitnej skolke.
Nie je vhodne plytvat niektorymi odbornejsimi termitmi.
:idea: :rolleyes:
0

jazzym
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 391
Dátum registrácie: 16 Júl 2013, 00:02

Re: Skytec pasivne reprobedne

Príspevok od používateľa jazzym » 30 Okt 2014, 20:07

nebal by som sa že ,skytec , Ibiza repraky vyrabaju bez nejakeho uváženia kontroly ako hraju ,..
ale filcove by som nebral., to je jednoduche vyrobit ,.radšej nejake koženkou potiahnuté :)

Mne pačit takato bedna .. :rolleyes: http://www.electronic-star.sk/Ibiza-BD- ... -W_i40.htm za cenu 49eur by sa mi ani nechcelo robit bednu sám. :wink:
0

martin286
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 371
Dátum registrácie: 04 Sep 2014, 20:17
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Skytec pasivne reprobedne

Príspevok od používateľa martin286 » 30 Okt 2014, 20:14

Zariadenie disponuje vynikajúcimi zvukovými a kvalitatívnymi vlastnosťami. Spoľahlivé komponenty s dlhou životnosťou sa osvedčia pri pravidelnom používaní.
Reproduktor, ktorý bude Vaším verným spoločníkom pri organizovaní aj tých najkomplikovanejších podujatí.
a nie je to klamanie spotrebitela??
0

Používateľov profilový obrázok
TheLastUnicorn
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 27 Jún 2014, 02:29

Re: Skytec pasivne reprobedne

Príspevok od používateľa TheLastUnicorn » 30 Okt 2014, 20:19

Komar:
Člověk by neměl používat cizí termity, když je nezná suterénně nebo není v dobré konvici, protože je zde veliké rizoto, že to skončí fiatem. Každý se tváří jako suvenýr, ale vrátí se mu to jako buzerant!
:axe:
0

Komar
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 262
Dátum registrácie: 11 Aug 2009, 00:00
Vek: 40
Kontaktovať používateľa:

Re: Skytec pasivne reprobedne

Príspevok od používateľa Komar » 30 Okt 2014, 20:41

jazzym, uz si viacraz dokazal, ze sa do audia rozumies ako koza do fyziky.

Uz len ked pozriem na hmotnost tej bedne, je jasne, ze je zbuchana najskor z tavieho trusu alebo lisovaneho sena. 7kg ma moja bedna vonkajsieho objemu 13L, nie objemu 44L, teda 3x vacsia. Uz len magnet 10" repra by mal vazit okolo 1-1.5kg (neodym tam nebude, lebo je drahy)
PLASTOVA bedna obdobnej velkosti vazi 11kg http://www.proaudio.sk/reproduktory-rep ... va---6428/ mensia s 8" reprom ma tiez 7kg.

Tie bedne sa vyrabaju za jedinym ucelom - vyrobit velke mnozstvo a zarobit. Nie je to na ulahodenie posluchacovi a snaha dodat vyrobok, co bude bez poruchy hrat dlhe roky.
Ja to volam vyroba odpadu a najradsej by som tie tovarne podpalil, lebo je to mrhanie prirodnymi zdrojmi a znecistovanie ekosystemu.
0

Používateľov profilový obrázok
kurenco
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 20 Aug 2013, 23:29
Bydlisko: Senica
Vek: 30

Re: Skytec pasivne reprobedne

Príspevok od používateľa kurenco » 30 Okt 2014, 20:46

Paci sa mi ako sa otazka hlupacika na nazor rady starsich vzdy zmeni v bojovanie a urazanie :D a este viac ked sa urazky docka aj niekto iny ako ja
0
Hlúpy sa opýta a vyzerá ako debil 5 minút..
Hlúpejší sa neopýta a bude debil stále...

Komar
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 262
Dátum registrácie: 11 Aug 2009, 00:00
Vek: 40
Kontaktovať používateľa:

Re: Skytec pasivne reprobedne

Príspevok od používateľa Komar » 30 Okt 2014, 21:03

Mal si napisat hned, ze si dosiel iba trollovat.

V uvode si sa opisal ako hlupacik, ktory silou mocou tuzi kupit blbost a hlada pozehnanie, ze dobre robi.
No a ked sa zjavi dalsi ako ty, co nema paru kolka bije, myslis, ze si rovnako zaslusi potlapkat po pleci, aky je dobry hlupacik, ci je namieste ho trochu usmernit?

Zaloz si blbeckovske forum a tam sa mozete potlapkavat a odobrovat si kupu cohokolvek.
0
Naposledy upravil/-a Komar v 30 Okt 2014, 22:52, upravené celkom 1 krát.

Používateľov profilový obrázok
kurenco
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 20 Aug 2013, 23:29
Bydlisko: Senica
Vek: 30

Re: Skytec pasivne reprobedne

Príspevok od používateľa kurenco » 30 Okt 2014, 21:15

Neprisiel som trollovat, mozno keby niekto vzal ze chcem investovat do toho 150-200 eur a v tej kategorii mi nasiel a poradil co je najlepsie, samozrejme nove, nemusia to byt kravy meter vysoke 2000 wattove, stacili by nejake medium bedne okolo 150RMS :) a vy by ste vsade cpali ja neviem co, do 200 eur neexistuje nic len sracka az nad 500 ide o hudbu?
0
Hlúpy sa opýta a vyzerá ako debil 5 minút..
Hlúpejší sa neopýta a bude debil stále...

Používateľov profilový obrázok
TheLastUnicorn
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 27 Jún 2014, 02:29

Re: Skytec pasivne reprobedne

Príspevok od používateľa TheLastUnicorn » 30 Okt 2014, 21:37

Áno, pretože chceš bedne, ktoré majú plniť dvojaký účel. To znamená, že:
1.) nemôžu to byť nejaké vtáčie búdky (majú malú citlivosť a párty s nimi neozvučíš)
2.) musia aspoň trochu slušne hrať a vyzerať, lebo to chceš mať aj v obývačke
To sú tak protichodné požiadavky, že to proste nikto do 200€ vyrobiť nedokáže. Pretože tá koncová cena v obchode neodráža len materiál. Ale aj cenu práce, administratívu, dopravu, maržu distribútorov a obchodných partnerov....náklady na materiál sú tak 20 percent ceny (a to som asi aj dosť prehnal)...a teraz mi povedz, z akého materiálu asi tak postavíš ozvučnicu s povrchovkou, vyberieš 6 meničov, bižutériu a výhybku, ak Ti na to dám 40€? Odpoviem za Teba:
ozvučnicu postavíš z papiera
stredy a výšky budú piezoreproduktory v cene 1,50€ za kus
basák bude mať miesto magnetu len pliešok a kôš možno z plastu z PET fliaš - cena 5€/ks
povrchovka bude koberec z PET fliaš
A niečo takéto si naozaj chceš dotiahnuť domov? To Ti nie je ľúto tých vyhodených peňazí za takýto humus?
Btw. Rodičia ma neživia, mám 31 rokov, platím hypotéku a pracujem od 19-tich...a práve preto, že si viem vážiť peňazí, tak som Ťa chcel odradiť od kúpy tam toho hnoja - len tak medzi nami. Ale naozaj Ti neviem odporučiť v cene 150-200€ absolútne nič nové, pretože nič také, čo je aspoň poctivo skonštruované v tej cene neexistuje. Komprende?
0

Používateľov profilový obrázok
kurenco
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 20 Aug 2013, 23:29
Bydlisko: Senica
Vek: 30

Re: Skytec pasivne reprobedne

Príspevok od používateľa kurenco » 30 Okt 2014, 21:41

komprende :D
0
Hlúpy sa opýta a vyzerá ako debil 5 minút..
Hlúpejší sa neopýta a bude debil stále...

Používateľov profilový obrázok
TheLastUnicorn
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 27 Jún 2014, 02:29

Re: Skytec pasivne reprobedne

Príspevok od používateľa TheLastUnicorn » 30 Okt 2014, 21:54

Tu začína niečo, čo by som sa odvážil použiť:
http://www.shop.muzikus.sk/sk/rh-12-2-2 ... p-223.html
Cena je za kus, takže dokopy 3 kila. Došetri k tým dvom stovkám ešte kilo a kúp si radšej niečo také.
0

jazzym
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 391
Dátum registrácie: 16 Júl 2013, 00:02

Re: Skytec pasivne reprobedne

Príspevok od používateľa jazzym » 30 Okt 2014, 22:01

do obyvačky si kup toto yamaha ns50f https://www.mall.sk/stlpove-reprosustav ... 1?v=270544
a von nato to davaj lepši pozor
len sa neviem zbavit dojmu že pred rokom boli pár za 89eur :roll:
alebo určite lepšie hrajuce nsf150
http://reprosustavy-a-reproduktory.heur ... a-ns-f150/
0

Zamknuté
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok