Ip kamera ako pripojit na smart tv Samsung?

Moderátori: psichac, Moderátori

alois

Re: Ip kamera ako pripojit na smart tv Samsung?

Príspevok od používateľa alois » 02 Júl 2016, 12:39

Nechcem sa ťa dotknúť impertinentnou otázkou (aby si si nemyslel, že si niečo škaredé o tebe myslím: :oops: ) ale tá šípka sa nedá rozkliknúť? Lebo ak má niečo pevné nastavenie, tak príznak voľby tam vo väčšine prípadov v grafike nie je.

Forma kodeku MP2L2 má vzorkovaciu frekvenciu od 8 do 160kbps a zvuk prehraješ všade.

Ak si od východu, tak jeden z dvoch oficiálních dovozcov do SR je Slovak alarms Poprad. (zdravím alidedka) Je tam celkom fajn servisák a vie poradiť. Len nehovor, že si ju kúpil cez Ebay či AliExpress....potom ťa pošle na Hotline China PinG-Pong Hong-Kong.

lumiror
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 77
Dátum registrácie: 06 Jan 2009, 00:00

Re: Ip kamera ako pripojit na smart tv Samsung?

Príspevok od používateľa lumiror » 02 Júl 2016, 20:58

zas nerob zo mna uplneho vola :evil: ked napisem ze tam mam iba Lineln tak to tak je.Kedze ten soft je pravdepodobne univerzalny tak tam to rozklikavatko je, aj ked je tam iba jedna moznost vyberu, tak isto je tam aj kopec inych veci ktore ta kamera nema - nepodporuje napr. zoom,otacanie kamery,svetlo stierac atd. Ale to by si mal predsa vediet ked s tym pracujes a predpokladam ze profesionalne (samozrejme nic zleho si o tebe nemyslim to len tak na okraj !) Ten zvuk ma az tak netrapi ,zaujimalo ma to len preto ze v popise mala aj zvuk ale kedze je to takto (nema interny mikrofon) tak na to kaslem. Co som potreboval vediet uz viem dakujem.
Prílohy
Bez názvu.jpg
0

alois

Re: Ip kamera ako pripojit na smart tv Samsung?

Príspevok od používateľa alois » 03 Júl 2016, 07:11

Áno, robím s týmito IP kamerami už dosť dlho a nebojím sa ich zákazníkovi ponuknuť. Je to ten základný modelový rad "cenovo prístupný" verejnosti.
Nie, nechcel som ťa uraziť, bolo to skôr jako žart.

POZOR, ak by si to s IP kamerou vzdal a povieš si, že si radšej zadovážiš FullHD analógovú kameru s CINCH, alebo iným konektorom, tak tam na TV tiež nespustíš obraz cez AV vstup, alebo HDMI vstup.

1. ZOOM podporuje iba kamera s variofokálnym motorickým pohonom pre optiku. V azbuke je tam definícia objektívu, ktorá je správna. Ale digitálny softwarový zoom urobíš cez iVMS aj EZVIZ.
2. Otáčanie kamery? Veď je to stacionárna DOME kamera.
3. Nastavenia svetelnosti, farebnosti, protisvětla (podsvietenia) a opcie pre nočné videnie to má. Dokonca aj WDR na vylepšenie obrazu.
4. Neviem, čo myslíš pod funkciou stierač.

Samozrejme, že kameru nájdeš aj v Eshope: http://www.hikvision-kamery.sk/insomniu ... -d9088.htm
ale tu musíš počítať s tým, že oni podnikajú s maržou IBA 50%!!! Takže potom sem niekto napíše, že je to drahý Čínsky šrot.

(klasický dvaja nenažraní Blaváci s ŠPZ-kou KE a PO!!!)

http://www.hikvision-kamery.sk/insomniu ... d11408.htm ponuka tej exteriérovej otočky

lumiror
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 77
Dátum registrácie: 06 Jan 2009, 00:00

Re: Ip kamera ako pripojit na smart tv Samsung?

Príspevok od používateľa lumiror » 03 Júl 2016, 09:16

Tie moznosti co som napisal ,to bol iba ako priklad, ze sice su v tom softe ale kamera ich nepodporuje. Je to riesene tak ze vyskoci tabulka s info Kamera nepodporuje danu funkciu ako je to na obrazku .Ja som nic nevzdal (len mikrofon ale ten nepotrebujem) viem co musim urobit,kupit aby som ju mohol napojit na TV, takze to budem casom riesit. Este raz ti dakujem za pomoc.
Prílohy
Napr.funkcia Clona je sice aktivna ale nefunkcna. info Kamera nepodporuje danu funciu
Napr.funkcia Clona je sice aktivna ale nefunkcna. info Kamera nepodporuje danu funciu
Tu je ten Stierač niektore kamery ho asi maju
Tu je ten Stierač niektore kamery ho asi maju
Bez názvu1.jpg (15.92 KiB) 2412 zobrazení
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok