stavba reprobedne

Neviete si rady so zosilovačom a pod.?

Moderátori: Drakoush, Moderátori

elmoto
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3154
Dátum registrácie: 15 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Žilina
Vek: 44

Re: stavba reprobedne

Príspevok od používateľa elmoto » 23 Sep 2016, 15:58

priamo na dreve.
0
nie som tu

kubbecc
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 693
Dátum registrácie: 16 Sep 2014, 15:03
Bydlisko: čataj
Vek: 35

Re: stavba reprobedne

Príspevok od používateľa kubbecc » 23 Sep 2016, 16:12

Ďakujem

-- Spojený príspevok 23 Sep 2016, 16:05 --

práve som si všimol že na basaku je trošičku natrhnutí zaves .. je možnosť to opraviť ? vymieňať celi ešte nechcem ....
0

djmayo
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 259
Dátum registrácie: 17 Jan 2008, 00:00
Bydlisko: 20km od UA :-D - Daleky vychod SR ;-)
Vek: 39
Kontaktovať používateľa:

Re: stavba reprobedne

Príspevok od používateľa djmayo » 24 Sep 2016, 17:28

Ja jednoznačne odporúčam stavať niečo čo je odladené (rozmery bedne, rozmiesteneie repro, výhybka). V diskusii na stránkach www.repromania.net alebo www.audioweb.cz sa dá najsť mnoho projektov z lacnejšími aj drahšími komponentami, napr sústavy Totem rep TM***, ktoré sú viacmenej navrhované tak aby to za napriek lacnejším komponentom hrálo čo možno najlepšie. V prípade že chceš niečpo stavať PA - ozvučenie pre ľudí, tak potom odporúčim stránku www.prodance.cz kde je v meraniach množstvo zostáv, sú lacnejšie/drahšie , lepšie/horšie no žiadna nie je vyslovene prúser akurát treba nájsť nejaký dobrý projekt bedne do ktorej by to sadlo, tiež sa dajú nejaké veci nájsť na stránkach rôzných výrobcov repro. Potom na stránke RM bol prezentovaný projet Open8 je zaujímavý tým že je to síce PA satelit no na doma sa to dá použiť po doekvalizovaní na basoch na bežný posluch a po doplnení o subbas(y) to uhrá menšiu sálu ako bar, krčma a menej náročné akcie ako detské vystúoenia v školách, pre dochodcov a pod. Záleži na tom na čo to chceš využívať či na domáci posluch alebo na ozvučovanie, ale z výkonom 2*80W predpokladám že asi na doma.
Stavať niečo s univerzálnou výhybkou síce bude hrať no nikdy nie optimálne a dokonca keď sa to zvolí nevhodne tak to bude buď k ničomu, alebo dokonca hrozí aj počkodenie výškového repro.
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok