Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • ASUS U50V,výpadky obrazu

ASUS U50V,výpadky obrazu

Procesory, grafické karty, matičné dosky, pevné disky,...

Moderátori: psichac, Moderátori

Re: ASUS U50V,výpadky obrazu

Odoslaťod mirosne » 28 Dec 2016, 09:38

romiadam napísal:Tak postlacam tu ciernu pasku a obraz nabehne a niekedy to uz ide inokedy to treba posltlacat este par krat a az potom to ide.

Ak je to tak,ako píšeš,
vyzerá to na vadný LCD.Najprv pred kúpou,by som sa ešte presvedčil o neporušenosti flexu,mykaním flexu v označených miestach.LCD kupujem roky na bazoši,lebo inde nevedia,čo majú za to pýtať.Zatiaľ som nemal s bazošom žiadny problém.Tá cena v linku je dosť veľká.
Prílohy
20161227_231652m.jpg
Pozdravuje Vás Miro.KARMA + poteší.
mirosne
Obrázok používateľa
Moderator
Moderator
Založený: 07.09.2009

Odoslaťod romiadam » 29 Dec 2016, 02:29

alidedko:
Diki za raadu o tej cene. Ak uz budem u tej vymeny, tak im napisem a uvidim co mi odpisu.

by som sa ešte presvedčil o neporušenosti flexu,mykaním flexu v označených miestach

Pri konektory som to skusal hybat, nic ziden problem nevykazuje. Pri pantoch som to este neskusal. No mal som displej vysrobovany volne v ruke pocas behu windows ked obraz bol OK a hybalsom sLCD hore dole pokial kbliky dovolili a obraz nevypadaval.

Naviac tej "hajzlik" LCD mi uz bez problemov ide druhy den takto bez plastovho krytu. Tak cakam kedy zas bude blbnut.
Ma napada, ze ked je tam ten plast aj teplota tam stupne, ci to nema vplyv ma neaky nedokonaly kontakt niekde na doske radica LCD... A teraz ked je to otvorene ze by to bolo lepsie uchladene.... ? ? ? uvidim ako to bude neskor.
romiadam
Obrázok používateľa
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Založený: 09.04.2008

Odoslaťod mirosne » 29 Dec 2016, 09:25

Keď si overil flex,ako píšeš,začni pomaly zháňať LCD.Ešte ma napadlo,pri výpadku zapoj NTB na externý monitor a tam sleduj,či sa neobjavia nejaké chyby obrazu.
mirosne
Obrázok používateľa
Moderator
Moderator

Odoslaťod romiadam » 29 Dec 2016, 14:48

mirosne:

cez HDMI na televizore mi to ide bez problemov (vid moj prvy prispevok na zaciatku)

alidedko

Toto je odpoved z lacny-displej.eu

Jedna sa o model displeja 15,6 led SLIM 40 pin HD so specialnymi viacbodovymi uchytmi.
Z toho dovodu je cena displeja vysoka (okolo 130 eur )

Maju pravdu, ma 10 uchytnych bodov. Ale ked klasicky displej stoji okolo 50-60€ tak to potom ten plech okolo LCD aj s desiatimi uchytnymi bodmi stoji 80€ aby to bolo dokopy tych 130€? Nechapem tu cenovu politiku (nenarazam na chlanov z lacny-displej.eu ale na vyrobcu LCD)

To ja musim mat vzdy "stastie" na specialne vyrobky....
romiadam
Obrázok používateľa
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen

Odoslaťod mirosne » 29 Dec 2016, 18:42

Preto som spomínal bazoš....
Môžeš pomaly zháňať LCD. :crying:
mirosne
Obrázok používateľa
Moderator
Moderator

Odoslaťod romiadam » 29 Dec 2016, 22:42

Uz len pre info:

Dnes sa mi to po troch dnoch opat stalo. Odisiel som od notebooku na chvilu a monitor zhasol ale notebook isiel. Ked som pohol myskou privitala ma biela obrazovka. Potom jemna "masaz" :-D cierneho pasika mi vratila obraz.

http://www.youtube.com/watch?v=VJf_Sf3fJCM

Neviem, mam tu ciernu pasku skusit odlepit a pozriet sa co tam je alebo radsej sa toho nechytat? Ma niekto rozbity LCD ze by sa tam pozrel ci sa to moze odlepit?
romiadam
Obrázok používateľa
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen

Predchádzajúca

Naspäť na Hardvér

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Forums ©
Autor stránky je Ondrej Závodský(zawin), o graficky design sa stará Ľuboš Fabo(BUFU).

TOPlist