VW- digifiz budiky

Ak máte problém s elektronikou v aute a motorke, alebo proste chcete do auta a motorky niečo zapojiť

Moderátori: mirosne, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
miso160
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 27 Mar 2013, 02:37
Bydlisko: Hradište

VW- digifiz budiky

Príspevok od používateľa miso160 » 24 Apr 2017, 23:32

Nazdar chalani vydim že to tu ešte nebolo riešenie , Mam problem s budikami digifiz ktore niesu lacnou zaležitostou a chcem by som ich ešte nejako zahranit . Po zime prestali fungovat . Po naštartovani budiky nabehnu ukažu KM , stav paliva teplotu nabehnu kontrolky ako je dobijanie všetko prebehne v poriadku ale rychlost a otačky neukazuju . Ked sa auto zohreje asi po 20 min začnu niečo ukazovat . na par min a zasa vypadnu no už všetky digi displaye ukazuju 888 alebo podobne "artefakty" . Studene spoje čo som vydel som preletoval a prehrial teplym vzduchom no nepomohlo . Pridavam foto jednej odpadnutej sučiatky ktoru neviem identifikovat pravdepodobne odpor alebo cievka FOto je ilustračne no viem urobit aj foto mojich budikov . Ak to niekto už riešil popripade by to vedel opravit za rozumnu cenu alebo vie poradit budem rad . Priešieil som si nejake nemecke fora kde boli založene temy ale nikto nedospel k zaveru alebo som bol na zlych miestach
Obrázok

Chýbajuca sučiastka
Obrázok
0
Vlevo Fáze, vpravo Nulák, kdo to neví ten je ...

Používateľov profilový obrázok
xmilos
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3671
Dátum registrácie: 04 Máj 2011, 00:00
Bydlisko: Povazie

Re: VW- digifiz budiky

Príspevok od používateľa xmilos » 25 Apr 2017, 06:31

Mno to pod prstom je odpor a musi byt zapajkovany tam od kial vypadol.
Ako prve je treba zmerat napajania procesora(ov), kmitanie hodin ( krystalov ). Ak zozenies schemu z auta, minimalne cast zapojenia palubovky a nezozenies nikoho na blizku ozvi sa , mozme na to mrknut.
0

Napísať odpoveď