Nahlasovanie chýb

Odkážte nám čo by ste chceli zlepšiť na našej stránke

Moderátori: zawin, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: Nahlasovanie chýb

Príspevok od používateľa Drakoush » 01 Máj 2018, 19:09

Ahoj,

prezrel som posledné záznamy a užívatelia si vymazali príspevok sami. Technicky je to možné, pokiaľ sa jedná o posledný príspevok v téme a nebol zamknutý moderátorom - zabránenie úprav príspevku.

A samozrejme toto nikomu nevadí, ale keď som si ja vymazal dva príspevky, lebo sme sa s Alidedkom dohodli, že to nie je vhodné, tak som vymazal môj aj jeho príspevok, tak sa to tu ešte pol roka riešilo, že som si dovolil vymazať si príspevok... To len na odľahčenie :D
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

Používateľov profilový obrázok
josek
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1082
Dátum registrácie: 10 Jan 2012, 12:12
Bydlisko: PN
Vek: 71

Re: Nahlasovanie chýb

Príspevok od používateľa josek » 28 Jún 2018, 07:34

Nevidím na úvodnej strane môj príspevok - novú tému v rubrike PREDÁM, ktorý so včera umiestnil. Nevidím ho ani na telefóne, či som prihlásený alebo nie. Takže neviem kto všetko ho vidí alebo nie. Mám naň ako reakcie záujemcov niekoľko SS. Neviem čo s tým, keď nechcem niekoho ukrivdiť spomedzi tých, ktorí tento príspevok tiež nevidia


Edit:
Nevidím vlastne žiadne príspevky v rubrike"PREDÁM" !
0

Používateľov profilový obrázok
Merak
Moderator
Moderator
Príspevky: 7696
Dátum registrácie: 10 Júl 2012, 22:04
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa
Vek: 44

Re: Nahlasovanie chýb

Príspevok od používateľa Merak » 28 Jún 2018, 08:30

Tieto témy sa nachádzajú v záložke "bazár".
Z úvodnej stránky boli vypustené.
Všetko je v poriadku.
0
život je ako sínusovka, raz si hore, raz si dolu, a medzitým si dvakrát na nule
P.S.: skôr som vedel zapojiť vidlicu a zásuvku ako rozprávať

Používateľov profilový obrázok
josek
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1082
Dátum registrácie: 10 Jan 2012, 12:12
Bydlisko: PN
Vek: 71

Re: Nahlasovanie chýb

Príspevok od používateľa josek » 28 Jún 2018, 13:01

Tak toto je tá reakcia na sťažnosť že je príliš veľa príspevkov v bazári? Tak toto bol blbý nápad, nech bol koho chcel. Niekto si uprdne a je to. Roky to nikomu nevadilo a všetko bolo OK.
Neviem komu je pohodlné zvlášť sledovať túto rubriku zato že si niekto zakladá zvlášť vlákno na každú ponúkanú vec. Vybavím to predsa s konkrétnym človekom a je to. Skrátka za toto :axe:
0

Používateľov profilový obrázok
Mek
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1274
Dátum registrácie: 15 Okt 2015, 20:49
Bydlisko: Žilina
Vek: 37
Kontaktovať používateľa:

Re: Nahlasovanie chýb

Príspevok od používateľa Mek » 20 Sep 2018, 17:28

Neda sa mi editovat vlastne prispevky. V bazari chcem odstranit jednu polozku, co sa predala, ale tlacidlo na editaciu tam nie je. Prosim o opravu.
0
... byvaly spravca Hospudky u amplionu, Martinekk-ov brat. Nemam vystudovane elektro, je to len moje hobby. Povolanim som SW inzinier.
Moja databaza suciastok: ELPARTS
Moj velky elektro projekt: MEGA TRANSISTOR CLOCK

Používateľov profilový obrázok
mirosne
Moderator
Moderator
Príspevky: 5066
Dátum registrácie: 07 Sep 2009, 00:00
Bydlisko: BLUE STONE,VK

Re: Nahlasovanie chýb

Príspevok od používateľa mirosne » 20 Sep 2018, 17:46

Toto sa ti editovať už nebude dať.Musíš o to požiadať moderátora,pretože je nastavený určitý čas na editáciu príspevku userom.
0
Pozdravuje vás Miro.

Používateľov profilový obrázok
Mek
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1274
Dátum registrácie: 15 Okt 2015, 20:49
Bydlisko: Žilina
Vek: 37
Kontaktovať používateľa:

Re: Nahlasovanie chýb

Príspevok od používateľa Mek » 20 Sep 2018, 22:18

Tak to je ale fakt blbe. Viem, ze tu niektori uzivatelia znicili vsetky svoje prispevky dodatocnou editaciou, tak ale snad v bazare to svoj zmysel ma, nedalo by sa dat na bazar vynimku? To teraz ale bude dost bordel, ked nebudem moct udrzovat poriadok vo vlastnej teme, pridavat a odstranovat veci, ale vzdy poslat novy prispevok a potom s editaciou otravovat moderatorov.
0
... byvaly spravca Hospudky u amplionu, Martinekk-ov brat. Nemam vystudovane elektro, je to len moje hobby. Povolanim som SW inzinier.
Moja databaza suciastok: ELPARTS
Moj velky elektro projekt: MEGA TRANSISTOR CLOCK

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: Nahlasovanie chýb

Príspevok od používateľa Drakoush » 20 Sep 2018, 22:31

Nemaj strach, nás to neotravuje. Editovať nemusíš nič, proste napíšeš nový príspevok, čo je predané. Neplatné príspevky nahlásiš, my to vyhodíme do koša. Aj tak nemôžeš robiť poriadok komplexne - nevieš mazať príspevky od ostatných.
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

technikus110
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1153
Dátum registrácie: 28 Jún 2018, 10:40
Vek: 64
Kontaktovať používateľa:

Re: Nahlasovanie chýb

Príspevok od používateľa technikus110 » 21 Sep 2018, 17:16

Prosím o vysvetlenie časovej konštanty:" ....je nastavený určitý čas na editáciu príspevku userom....."
To znamená, že ak chcem po dvoch týždňoch znížiť cenu, alebo po predaji vymazať iba časť, tak mám nasúkať všetko späť v novom príspevku a poprosiť Pána Moderátora o celkový výmaz, alebo mám zadať časť textu a obrázok a bude ním vykonaná editácia príspevku?
V pravidlách fóra a ani bazáru o postupe NIE JE ani zmienka.


A ako je u mňa zvykom, tak si kopnem do živého: " 9 ) Je zakázané viacnásobné zakladanie tém".....
Z pohľadu predávajúceho je logickejšie oznámiť svetu:" toto mi ostalo" a nie toto som už predal. (....napíšeš nový príspevok, čo je predané...
...my to vyhodíme do koša....) znamená, že ja to nevymažem navždy, ale vy si to ponecháte na serveri, čo keby niečo. Kto a ako to bude mazať po zákonom stanovenej dobe archivácie? Nakoľko:18. Web ani administrátor nezodpovedá za nezrovnalosti pri predaji a kúpe medzi osobami vzájomne...., týmto uznávate, že všetky transakcie sú uskutočnené medzi dvomi tretími stranami, nevzniká vám žiadny právny nárok na archiváciu.


josek » 28 Jún 2018, 13:01 .... po X mesiacoch automatický výmaz a je to. To čo zostalo, nech si inzerujúci zase dá znovu. Domnievam sa, že 80% vecí dovtedy zhltla zberňa, alebo zberný dvor.
0

Používateľov profilový obrázok
mirosne
Moderator
Moderator
Príspevky: 5066
Dátum registrácie: 07 Sep 2009, 00:00
Bydlisko: BLUE STONE,VK

Re: Nahlasovanie chýb

Príspevok od používateľa mirosne » 21 Sep 2018, 18:13

technikus110
prosím ťa,nemôžeš ísť buzerovať inde?Ja som ináč v pohode,kľuďas ako víno,ale začínaš mi pekne liezť na nervy.
Pre vysvetlenie zavedenia časového obmedzenia pre úpravu príspevku userom:
Bolo to zavedené kvôli userom,čo si zrazu zmyslia,že napríklad v téme obsahujúcej xx strán,si zmyslí,že vybodkuje svoje príspevky a tým znehodnotí pointu celej témy.Preto to bolo zavedené a nie je problém,požiadať modera o editáciu príspevku.Ak by sa malo vyhovieť každému s pravidlami k spokojnosti,tak by tu tých pravidiel bolo 300 a aj tak by sa stále našiel niekto,komu by to nevyhovovalo.V minulosti som sa ťa opýtal v SS,či by si nemal záujem moderovať toto fórum,lebo som dlhším sledovaním zistil,že na to máš.Ako som ti spomenul,že nie sme finančne ohodnotený,dodnes som ešte nedostal od teba odpoveď na moju otázku,či ťa môžem navrhnúť do skupiny moderov a teraz si zožral múdrosť celého sveta a všetko ti vadí.Ale nech,mne je to u :butthead: .
Viac sa tu vyjadrovať nebudem a tebe už ani odpovedať,zober si to ako chceš. :thanks:
0
Pozdravuje vás Miro.

technikus110
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1153
Dátum registrácie: 28 Jún 2018, 10:40
Vek: 64
Kontaktovať používateľa:

Re: Nahlasovanie chýb

Príspevok od používateľa technikus110 » 21 Sep 2018, 18:36

Toto nie je buzerácia, ale prvotná otázka na dobu počas ktorej VŠETCI ČLENOVIA FÓRA dostanú možnosť na editáciu svojho príspevku. A na ktorú som nedostal priamu odpoveď. A prečo mi je tiež u prdele...

Nie nemám záujem robiť moderátora z časových dôvodov. Ale ak takto poukážem na to, že ste spravili krok (či k lepšiemu, alebo horšiemu nekomentujem) A, ale pozabudli ste si ošetriť svoje rozhodnutie krokom B a C, tak sa niekto naserie...tiež to mám v 3,141592či. (musím takto, lebo smajlíkov nepoužívam)

A čo sa pravidiel týka, tak pred rokom som vám ich komentoval a poukázal na to, že sú deravé, čo ste priznali. Ale nič sa nezmenilo. Iba to, že ak ich nedodržujem tak ma zjebe jeden a keď ich chcem dodržať, tak sa naserie druhý. O.K. robte si poriadok po svojom.
0

Marek1975
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1693
Dátum registrácie: 25 Okt 2016, 14:10
Bydlisko: Trstín a Budkovce
Vek: 48
Kontaktovať používateľa:

Re: Nahlasovanie chýb

Príspevok od používateľa Marek1975 » 21 Sep 2018, 20:01

Fungovat to nebude, nakolko je systém zastaraný. Jedna sa o forum - teda kategorie a typ vsetkch prispevkov podliehaju jednotnym nastaveniam. Staci to takto? Takze poprosim nezavadzat ostatnych clenov z bludmi. Bol cas, kedy sa dal system upgradovat, ale ten je uz davno prec, nakolko forum je na platforme ktoreho uz davno skoncila. Takze pre informaciu - veci ktore je treba naprogramovat / dorobit, jedine za grose, nakolko je potrebny zasah programatora. Grafika, velkosti ovladacich prvkov a podobne drobnosti aj tob sa da do 24 hodin, ale to by sa muselo chciet niekomu nastartovat editor php kodu, datavaz, css.... takze asi tak. Peace
0
ElektroLab.eu je blog, fórum a inzercia pre predaj a nákup elektronických komponentov, retro elektronika, náradie a pomôcky, ponuka služieb, pracovné ponuky v obore elektro. Jednoducho inzercia, ktorá reálne predáva váš tovar.

Používateľov profilový obrázok
Merak
Moderator
Moderator
Príspevky: 7696
Dátum registrácie: 10 Júl 2012, 22:04
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa
Vek: 44

Re: Nahlasovanie chýb

Príspevok od používateľa Merak » 22 Sep 2018, 04:32

technikus110 napísal: A ako je u mňa zvykom, tak si kopnem do živého: " 9 ) Je zakázané viacnásobné zakladanie tém".....
Z pohľadu predávajúceho je logickejšie oznámiť svetu:" toto mi ostalo" a nie toto som už predal. (....napíšeš nový príspevok, čo je predané...
...my to vyhodíme do koša....) znamená, že ja to nevymažem navždy, ale vy si to ponecháte na serveri, čo keby niečo. Kto a ako to bude mazať po zákonom stanovenej dobe archivácie?
Napísať niečo navyše vo svojej téme nie je viacnásobné zakladanie tém.
A kôš nearchvuje navždy, ale iba na určitú dobu (2 či 3 mesiace)

P.S.: pôsobím aj na iných fórach a tam editácia je možná iba do pár minút od uverejnenia príspevku. A všetko je v poriadku. Tak prečo aj tu nie?
0
život je ako sínusovka, raz si hore, raz si dolu, a medzitým si dvakrát na nule
P.S.: skôr som vedel zapojiť vidlicu a zásuvku ako rozprávať

cthulhu
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 442
Dátum registrácie: 18 Máj 2015, 12:51

Re: Nahlasovanie chýb

Príspevok od používateľa cthulhu » 22 Sep 2018, 08:25

Marcel, koľkokrát sme sa bavili o tých pravidlách?
Koľkokrát som ti hovoril, že bazár má fungovať na spôsob bazošu/inzertného portálu? Založiť inzerát so zverejnenými kontaktami a "šmitec", žiadna debata "Ja som písal prvý", "Ja som poslal prvý SS" a pod...?

Lenze to by musela jedna dotyčná osoba aj chcieť niečo zmeniť na fóre. A nie len kecy, že sa natom pracuje.
Na tom sa pracuje už niekoľko rokov, bez viditeľnej zmeny.

Detto všetky tie témy vo Voľnej. Keď som pred rokmi založilo tému vo Voľnej, ktorá nesúvisela s elektro, bola bez upozornenia vymazaná.
Teraz sa môžu zakladať témy "Pozrite aké pekné hovno som ráno po raw kávičke vysral" ala. FB a nikoho nič neserie.

Ale budiž. Sú to Vaše sračky, ktoré si tu budete upratovať donekonečna.

S tou časovou konštantou to zaujíma aj mňa. Lebo termín "je nastavený určitý čas na editáciu" je asi ako dĺžková miera "odtiaľto až hentam niekam do 3,1415če"
0

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: Nahlasovanie chýb

Príspevok od používateľa Drakoush » 22 Sep 2018, 08:29

Na ten čas zareagujem ja. Odtiaľto až do 3,14če za 60 minút.
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

Používateľov profilový obrázok
Milos66
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4728
Dátum registrácie: 28 Sep 2013, 11:31
Bydlisko: Turčianska kotlina
Vek: 57

Re: Nahlasovanie chýb

Príspevok od používateľa Milos66 » 22 Sep 2018, 08:52

cthulhu napísal:Lenze to by musela jedna dotyčná osoba aj chcieť niečo zmeniť na fóre. A nie len kecy, že sa natom pracuje.
Na tom sa pracuje už niekoľko rokov, bez viditeľnej zmeny
Dúfam, že si nenarážal na SkCube pozitívneho? To sa nepatrí :ignore: :ignore: :ignore:

PS: inak by ma zaujímala jedna vec. Alebo skôr je to taká pripomienka nedomyslenosti tej časovej konštanty.
Ak niekto v sekcii bazár poruší pravidlá tým, že nedodá potrebný obrázok predávaného tovaru, alebo neurčí cenu, následne bude vyzvaný nejakým modom, aby si doplnil údaje. On to prečíta až na druhý deň a jedine čo môže urobiť je zadať další príspevok trebárs s tými fotkami predávaného tovaru. Nie je to trochu debilné? To sa vymyká zdravému rozumu.
0
PC = Foobar2k = TEAC UD-H01 = Willi HA v.2.1 = Beyerdynamic T1 2g.
Gramo Rega Planar 3 = Audio-technica AT440Mlb = Actidamp MK3 v.2 = AKAI AM59 = Shan Aztec 100
The Mandalorian fan

cthulhu
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 442
Dátum registrácie: 18 Máj 2015, 12:51

Re: Nahlasovanie chýb

Príspevok od používateľa cthulhu » 22 Sep 2018, 09:39

Miloš, áno, presne toho som myslel.
Nie je to trochu debilné? To sa vymyká zdravému rozumu.
Tu sa vymyká zdravému rozumu všetko. A nemusím to znova rozvádzať, lebo by to bolo nadlho a na niekoľko strán.
0

technikus110
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1153
Dátum registrácie: 28 Jún 2018, 10:40
Vek: 64
Kontaktovať používateľa:

Re: Nahlasovanie chýb

Príspevok od používateľa technikus110 » 22 Sep 2018, 14:40

cthulhu: alebo sa to zamkne v momente, keď ti niekto aj do minúty odpovie.
A teraz dával som 8 obrázkov s textami tak ako sa patrí. (opis, cena...) A som starý sklerotický ujo a chcem pridať deviaty obrázok. Áno podarí sa mi to, ale texty sa totálne zmršia. (známa a diskutovaná vec už rok) Medzi tým mi niekto napíše a je to totálne fajn.

Vymazať text v diskusii a "poškodiť" vlákno je diametrálne niečo iné, než tovar v ponuke.

Potlačil som tlačidlo nahlásiť, tak ako mi pravidlá prikazujú: 12. Ak už bude inzerát neaktuálny, tak prosím informujte vedenie fóra o jeho neplatnosti na konci inzerátu a pomocou tlačidla "Nahlásiť príspevok". Nachádzajú sa tam 4 možnosti, prečo príspevok nahlasujem, ale nie je tam možnosť voľby Neaktuálneho príspevku.
0

cthulhu
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 442
Dátum registrácie: 18 Máj 2015, 12:51

Re: Nahlasovanie chýb

Príspevok od používateľa cthulhu » 22 Sep 2018, 17:08

Ale máš tam "Nahlásený príspevok sa nedá zaradiť do žiadnej z kategórií, prosím, vyplňte popis hlásenia."
Tak ťa odpinkajú týmto :D
0

technikus110
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1153
Dátum registrácie: 28 Jún 2018, 10:40
Vek: 64
Kontaktovať používateľa:

Re: Nahlasovanie chýb

Príspevok od používateľa technikus110 » 22 Sep 2018, 18:49

Áno viem, že takto treba, ale potom tie 4 voľby sú úplne zbytočné a jednoduchšie je priamo napísať dôvod nahlásenia. V jednoduchosti je krása.
0

Napísať odpoveď