Pasivny zdroj vstup 12v a rekukcia 24+4pin

Procesory, grafické karty, matičné dosky, pevné disky,...

Moderátori: psichac, Moderátori

acclaim
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 14 Feb 2020, 21:49

Pasivny zdroj vstup 12v a rekukcia 24+4pin

Príspevok od používateľa acclaim » 14 Feb 2020, 21:57

Dobry den neviete niekto nejaky schemu na napojenie nejakeho zdroja s vystupom 12vlt povedzme 5amper ze zapojit do plosaka a z neho pojde napetie pre zakladnu dosku ze napojim do tej redukcie kable z klasickeho zdroja pc odcvaknute presne 24 a 4pin ze mu ta rekucia a schema urobi presne take napetia ake potrebuje maticka doska do tych kablov???Ide mi o to ze by som chcel napajat pc na autobateriu na kamery pc samotne ma spotrebu max.10w cize bezproblemov mi to autobateria utiahne na minimalne 2dni ale nepredavaju nikde taky plosak co dokaze z 12volt a z neho idu kable do maticnej dosky ze by som si to skusil spravit na tie napajania najlepsie by bola nejaka fotka plosaku aj s osadenim suciastok aby som si to hned mohol dat na cuprexit a vyleptal osadil pospajkoval.Vdaka
0

Používateľov profilový obrázok
jenda23
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5779
Dátum registrácie: 27 Jún 2008, 00:00
Bydlisko: Česká Třebová
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Re: Pasivny zdroj vstup 12v a rekukcia 24+4pin

Príspevok od používateľa jenda23 » 14 Feb 2020, 22:09

0
Lokomotiva je jako žena.Je jich stovky typů a každej z nich je jinej,každá z nich je svým způsobem krásná.Když jí chceš aspoň trochu poznat jsou to stovky hodin času.Nejde s ní být aniž bys jí bezmezně miloval,je nemožný jí znát do poslední skulinky

Používateľov profilový obrázok
Edgar
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: 12 Aug 2013, 02:28
Bydlisko: Košice
Vek: 27

Re: Pasivny zdroj vstup 12v a rekukcia 24+4pin

Príspevok od používateľa Edgar » 14 Feb 2020, 23:49

V podstate na tej doske sú len DC/DC meniče, neviem či 12V ide napriamo ale to by bola trochu blbosť keď nabitá baterka má viac, potom meniče na 5V, 3.3V a -12V. Plus doriešiť signál "power-good" (+5V) pre dosku a spínanie zeleným káblom o GND. To by sa dalo spraviť aj doma ak by niekto veľmi chcel...
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok