I:TV karta

Sekcia určená na kúpu

Moderátori: Merak, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Radus
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1497
Dátum registrácie: 27 Okt 2009, 00:00
Bydlisko: Prešov
Vek: 42

I:TV karta

Príspevok od používateľa Radus » 28 Máj 2020, 19:42

Zdarvím vospolok, kolega by potreboval zgraboavať video pásky do PC. Má USB kartu GEMBIRD UVG-002 ale pod WIN10 sa mu to nerozbehlo. Vyzerá to na cestu zarúbanú. Viete mi poradiť nejakú kartu, prípadne ponúknuť na predaj, ktorý by bežala pod win10? Vstup stačí SVideo. Môže byť aj interná.
Ďakujem.
Radoslav
0

deepspace
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 738
Dátum registrácie: 18 Máj 2017, 10:12
Bydlisko: Bratislava

Re: I:TV karta

Príspevok od používateľa deepspace » 28 Máj 2020, 20:46

Mám na predaj takúto .. https://elektro.bazos.sk/inzerat/111090 ... rabber.php

Beži aj pod win10, otázkou je či má dotyčný možnosť pripojenia cez FireWire a aký software stým chce používať ..
0

Používateľov profilový obrázok
Radus
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1497
Dátum registrácie: 27 Okt 2009, 00:00
Bydlisko: Prešov
Vek: 42

Re: I:TV karta

Príspevok od používateľa Radus » 28 Máj 2020, 21:43

Ďakujem, zistím, dám vedieť...
//Tak nie, nemá FW, klasika u nových dosiek. Tak už len dokúpiť FW kartu :)
0

olu
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 02 Nov 2016, 14:35
Bydlisko: medzi HC a TT

Re: I:TV karta

Príspevok od používateľa olu » 29 Máj 2020, 11:56

Tiez som mal problem s driverom pre tv kartu pod win10, tak som si nainstaloval iobit driver booster a ten program mi driver stiahol a nainstaloval. Moze este skusit, program potom lahko odinstaluje.
0

hotline
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 30 Máj 2020, 23:16

Re: I:TV karta

Príspevok od používateľa hotline » 30 Máj 2020, 23:34

Na hardware co nefunguje pod windows 10 je najlepsie nainstalovat si vmware a v nou si nainstalovat windows 7 alebo xp alebo linux a v nich pouzivat dotycnu vec.Ja tak bezne pouzzivam tlaciarne dokonca aj web kamery co maju ovladace len pre windows xp na windows 10 ze cez vmware mam v nom zapnutu bud 7 alebo xp niekedy cez vmware ide aj linux.windows 10 ani neni operacny system je to len sluzba tam casom nepojdu ani veci co teraz na nom idu lebo ten sa bude neustale menit je to podla mna ten nahrosi produkt aky microsoft pre ludi vytvoril.Pre microsoft je super.Budu ludi nutit kupovat stale nove a nove veci ale pre ludi to bude presne tento problem.Ze vam na nom za 5rokov nepojdu veci co na win10 sli nemyslim tento konkretny pripad ale ine starsie co na 10sli.Lebo ho upradnu na novsiu sluzby a vymalovane.Kazdy normalny clovek pouziva win7.10 je dobra na hranie novych hier a pre nove graficke programi ale co sa tyka ostatneho nic dobre vas s nou v buducnosti necaka.
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok