Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • kosa─Źka stihl-zapalovanie

kosa─Źka stihl-zapalovanie

Sekcia ur─Źen├í na k├║pu

Moderátor: Moderátori

kosa─Źka stihl-zapalovanie

Odosla┼ąod danielle » 26 J├║n 2009, 13:23

potrebujem k├║pi┼ą zapalovac├ş modul na kosa─Źku (krovinorez) STHIL FS55
danielle
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 157
Zalo┼żen├Ż: 13.02.2008

Odosla┼ąod boraicho » 26 J├║n 2009, 13:48

Skus pyta┼ą v servise, tam budu ma┼ą, ur─Źite, a ─Źo , chce┼í to da┼ą na pioniera?
"Aj nevinne vyzeraj├║ca s├║─Źiastka, m├┤┼że by┼ą pr├ş─Źinou nefunk─Źnosti zariadenia a tou kondenzator 100% je"
boraicho
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 9874
Vek: 25.33
Zalo┼żen├Ż: 03.02.2007

Odosla┼ąod danielle » 26 J├║n 2009, 13:54

no tak ti ─Ćakujem za radu,to ma samozrejme napadlo ako prv├ę,a ak si si dobre pre─Ź├ştal,tak som p├şsal na kosa─Źku
danielle
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen

Odosla┼ąod penjo » 26 J├║n 2009, 18:02

dost pochybujem, ze tu niekto nieco take bude mat. inak ja ked som chcel kupit VN cievku na motor z kosacky MF 071, tak len ta cievka stala takmer 40€-som sa nato vytoto. cize hento tiez nebude lacne, preto sa chces vyhnut kupe zo servisu. ale tomu sa pravdepodobne nevyhnes.
penjo
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 616
Vek: 23.56
Zalo┼żen├Ż: 31.05.2007

Odosla┼ąod boraicho » 26 J├║n 2009, 18:49

danielle nap├şsal:no tak ti ─Ćakujem za radu,to ma samozrejme napadlo ako prv├ę,a ak si si dobre pre─Ź├ştal,tak som p├şsal na kosa─Źku

┼íak jasne pyta┼í na kosa─Źku, asi by bolo blbe pyta┼ą, v servise STIHL bezkontaktne zapalovanie na peka─Źa, ja mam vplane prerobi┼ą peka─Źa na zapalovanie zo STIHLky len nemam peka─Ź a ani zapalovanie :D a ked budem pyta┼ą zapalovanie tak jasne ┼że do STIHLky
"Aj nevinne vyzeraj├║ca s├║─Źiastka, m├┤┼że by┼ą pr├ş─Źinou nefunk─Źnosti zariadenia a tou kondenzator 100% je"
boraicho
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 9874
Vek: 25.33
Zalo┼żen├Ż: 03.02.2007

Odosla┼ąod diego » 26 J├║n 2009, 21:42

Mal by som ma┼ą doma to zapalovanie len┼że nieje zo STHILky ale z HUSQVARNY hod foto ako vyzera to tvoje a kuknem
*MOTTO: Všetko sa zijde :D
diego
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 654
Vek: 20.69
Zalo┼żen├Ż: 04.04.2008

Odosla┼ąod danielle » 27 J├║n 2009, 07:41

penjo nap├şsal:dost pochybujem, ze tu niekto nieco take bude mat. inak ja ked som chcel kupit VN cievku na motor z kosacky MF 071, tak len ta cievka stala takmer 40€-som sa nato vytoto. cize hento tiez nebude lacne, preto sa chces vyhnut kupe zo servisu. ale tomu sa pravdepodobne nevyhnes.

V servise mi povedali cenu okolo 60e,no ako to poznám tak to si ešte poriadne pridajú
danielle
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen

Odosla┼ąod danielle » 27 J├║n 2009, 07:44

diego nap├şsal:Mal by som ma┼ą doma to zapalovanie len┼że nieje zo STHILky ale z HUSQVARNY hod foto ako vyzera to tvoje a kuknem

To pasova┼ą nebude,toto m├í ozna─Źenie:STHIL 4140 1303A
MA-43 3252
danielle
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen

Odosla┼ąod danielle » 27 J├║n 2009, 07:50

boraicho nap├şsal:
danielle nap├şsal:no tak ti ─Ćakujem za radu,to ma samozrejme napadlo ako prv├ę,a ak si si dobre pre─Ź├ştal,tak som p├şsal na kosa─Źku

┼íak jasne pyta┼í na kosa─Źku, asi by bolo blbe pyta┼ą, v servise STIHL bezkontaktne zapalovanie na peka─Źa, ja mam vplane prerobi┼ą peka─Źa na zapalovanie zo STIHLky len nemam peka─Ź a ani zapalovanie :D a ked budem pyta┼ą zapalovanie tak jasne ┼że do STIHLky

P├ş┼íem to sem preto lebo v servise za to p├Żtaj├║ velk├ę prachy a je mo┼żn├ę ┼że niekto tak├║to kosa─Źku m├í rozbit├║ alebo zadret├║ na s├║─Źiastky.
Nech├ípem pre─Źo mi tu vypisuje┼í bezv├şznamn├ę kraviny!!!!!!!!!!
danielle
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen

Nasp├Ą┼ą na K├║pim

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 0 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist