Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • 1. narodeniny Svetelektro

1. narodeniny Svetelektro

Moderátor: Moderátori

1. narodeniny Svetelektro

Odosla┼ąod zawin » 31 Okt 2007, 20:42

Tak a zachvilu to mame tu presne 7.Novembra 2006 uzrela stranka svetelektro.com svetlo sveta.

Dovolim si kusok historie:
Najskor este v davnych casoch existovala stranka schematic.unas.cz ktoru viedol sam BgDestroy, potom prisiel napad s mojej strany navrh spoluprace, tak sme spolu zdokonalili web elektronic.wsite.com, a potom to prislo nasli sme sponzora a vdaka nemu sa rozbehol tento web.
Teraz uz sponzora nemame hosting si platime sami. Stranka ma moderatorov, grafika a 2 adminov.

Co planujeme do buducnosti: K prvemu vyrociu stranky chystame popracovat trocha este na desingu, zmenit rozlisenie stranky na 1024px a ja pracujem momentalne na par zaujimavych zapojeniach, ktore tu zanedlho uverejnim.

Mozete sa teda vyjadrit ako hodnitite doterajsie posobenie stranky, popripade co by ste zmenili, vylepsili.
S├║ dve veci, ktor├ę s├║ nekone─Źn├ę - vesm├şr a ─żudsk├í hl├║pos┼ą. Ale s vesm├şrom som si e┼íte nie celkom ist├Ż. /Einstein/
zawin
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Administrátor
Administrátor
Pr├şspevky: 2484
Vek: 29.78
Zalo┼żen├Ż: 17.07.2006
Paragraf: 21

Odosla┼ąod boraicho » 31 Okt 2007, 20:49

Dajak by som nemenil ja som zvyknuty na toto prostredie ako je tu,u┼ż by som to teraz nemenil, na inych forach je uplne ina─Ź skoro ka┼żde fora su rovnake len toto je inak urobene.
A blaho┼żelam :)
boraicho
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 11842
Vek: 30.75
Zalo┼żen├Ż: 03.02.2007

Odosla┼ąod dodo_ba » 31 Okt 2007, 22:06

je to pekne, zatial v pohode, akurat by mohlo byt viac uzivatelov tu, niaku reklamu by ste mohli urobit.

2boraicho, ako si to myslel ze tu je inak?
dodo_ba
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 963
Vek: 33.17
Zalo┼żen├Ż: 09.04.2007

Odosla┼ąod tomass92 » 31 Okt 2007, 22:57

ja nemozem nic zle povedat. som rad ze som to nahodou na google nasiel.vo vela veciach mi tato stranka pomohla.dakujem a blahozelam
tomass92
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 151
Zalo┼żen├Ż: 15.06.2007

Odosla┼ąod einsteinmino » 01 Nov 2007, 00:52

napodobne vsetko naj do buducnosti :wink: 8) ..a o prostredi? no tiez som si nan zvykol je v pohodicke prehladne a pravdu povediac na ine forum ani nechodim.... :wink: takze 7.11 sa opijem(e) :lol:
PS: akurat na tom chate nikdy nikto neni :cry:
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 2249
Vek: 33.24
Zalo┼żen├Ż: 16.05.2007

Re: 1. narodeniny Svetelektro

Odosla┼ąod thompson » 02 Feb 2008, 19:05

zawin nap├şsal:Tak a zachvilu to mame tu presne 7.Novembra 2006 uzrela stranka svetelektro.com svetlo sveta.

Dovolim si kusok historie:
Najskor este v davnych casoch existovala stranka schematic.unas.cz ktoru viedol sam BgDestroy, potom prisiel napad s mojej strany navrh spoluprace, tak sme spolu zdokonalili web elektronic.wsite.com, a potom to prislo nasli sme sponzora a vdaka nemu sa rozbehol tento web.
Teraz uz sponzora nemame hosting si platime sami. Stranka ma moderatorov, grafika a 2 adminov.

Co planujeme do buducnosti: K prvemu vyrociu stranky chystame popracovat trocha este na desingu, zmenit rozlisenie stranky na 1024px a ja pracujem momentalne na par zaujimavych zapojeniach, ktore tu zanedlho uverejnim.

Mozete sa teda vyjadrit ako hodnitite doterajsie posobenie stranky, popripade co by ste zmenili, vylepsili.

Aj ja som sa narodil 7. novembra 8O 8O :lol:
thompson
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 1319
Vek: 23.86
Zalo┼żen├Ż: 28.12.2007

Odosla┼ąod marek181818 » 02 Feb 2008, 19:30

ja tiez v novembri ale 8.11.1989
marek181818

Odosla┼ąod ondro » 02 Feb 2008, 19:31

V prvom rade gratulujem!!!
Ja som sa tiez k tejto stranke dostal ako slepa kura k zrnu :lol: Ale odkedy som sa sem zaregistroval tak nieje dna aby som ju nenavstivil a nepomohol. Hoci ja skor patrim k tym co sa pytaju nez radia ale co uz :wink: Mozno mi troska na tomto fore vadia tie roztrzky ktore tu sem tam niekto vedie ale co uz. Na to ze su to 1. narodky tak je to super, niektore fora ani po 10 rokoch niesu na takej urovni ako toto.
Drzim palce :D :P :)
ondro
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Nov├Ż ─Źlen
Nov├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 89
Vek: 30.17
Zalo┼żen├Ż: 23.05.2007

Odosla┼ąod thompson » 11 Mar 2008, 18:22

:P :P :P Mozme spolu oslavovat na 7meho novembra :P :P :P
Veci na predaj: http://tinyurl.com/36674ah

Nasa stranka vo vystavbe: www.mrkvosoft.com. Nevsimajte si tie prazdne miesto pracuje sa na novych clankoch a vylepseniach.

"Nie je umenie posklada┼ą PC, ale vybra┼ą spr├ívne komponenty"
thompson
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 1319
Vek: 23.86
Zalo┼żen├Ż: 28.12.2007

Nasp├Ą┼ą na Spr├ívy od administr├ítorov

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 1 hos┼ą.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist