Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Ak├Ż n├ístroj na br├║senie po karos├írskych pr├ícach?

Ak├Ż n├ístroj na br├║senie po karos├írskych pr├ícach?

Sp├íjky, ods├íva─Źky; Klie┼íte, skrutkova─Źe; Mer├íky, Gener├ítory; ─îistenie, leptanie; V┼Ľta─Źky, fr├ęzy; Pom├┤cky, lupy...

Moderátori: Drakoush, Moderátori

Ak├Ż n├ístroj na br├║senie po karos├írskych pr├ícach?

Odosla┼ąod Drakoush » 14 Jan 2018, 14:53

Zdrav├şm,

idem si da┼ą dokopy svoju T5. Drobn├ę prelia─Źeniny je nutn├ę vygitova┼ą a za ├║─Źelom ─Ćal┼íieho opracovania zh├í┼łam n├ístroj, ktor├Żm bude mo┼żno pripravi┼ą podklad pre n├ístrek a ─Ćalej po n├ístreku dole┼íti┼ą.
Napadlo mi, ┼że by k tomu mohla by┼ą vhodn├í excentrick├í br├║ska. Ak├Ż n├ístroj rad├şte vy?
Z excentrov som doh─żadal toto: https://www.bosch-naradie.sk/excentrick ... -9077.html

Zauj├şma ma, ─Źi je mo┼żn├ę k├║pi┼ą na toto up├şnanie aj le┼ítiacu handru a jemnej┼íie papiere, po gitovan├ş.

─Äakujem.
Drakoush
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Moderator
Moderator
Pr├şspevky: 8436
Vek: 23.16
Zalo┼żen├Ż: 08.02.2012
Paragraf: 22

Re: Ak├Ż n├ístroj na br├║senie po karos├írskych pr├ícach?

Odosla┼ąod Marek1975 » 14 Jan 2018, 15:00

dobra bruska, ale podla mna sa koli kruhovej zakladni nedostanes vsade, skor by som ti doporucil pozriet sa po niecom, kde sa da zakladna vymenit za trojuholnikovu
Marek1975
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 1331
Vek: 43.27
Zalo┼żen├Ż: 25.10.2016

Odosla┼ąod Drakoush » 14 Jan 2018, 15:03

Tak├║ maj├║, ale vibra─Źn├║. A teraz ot├ízka, ak├Ż je medzi t├Żm rozdiel? Vibra─Źn├í a excentrick├í, ve─Ć obe robia asi ten ist├Ż pohyb :D

https://www.bosch-naradie.sk/vibracna-b ... 20257.html

Jedn├í sa o t├║to, je dokonca aj v kufr├şku, ale na tom nez├íle┼ż├ş. V balen├ş s├║ tri z├íkladne. Aj trojuholn├şkov├í.
Drakoush
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Moderator
Moderator

Odosla┼ąod Marek1975 » 14 Jan 2018, 15:16

presne, tuto si zober, ocenis tie 3 zakladne, hlavne tu trojuholnikovu, pri kruhovej, by si musel dobrusovat rucne miesta, kam sa nedostanes

a rozdiel? vybracna ma pohyb do predu a dozadu a excentricka do stran, ale to je podla mna jedno, svoj ucel splnia obe
Marek1975
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 1331
Vek: 43.27
Zalo┼żen├Ż: 25.10.2016

Odosla┼ąod Milos66 » 14 Jan 2018, 15:23

Excentrick├í sa to─Ź├ş a vykl├í┼ła do str├ín. Vybra─Źn├í ide iba ako dildo.
Na karos├ęrie jednozna─Źne excentrick├║ a najlep┼íie vzduch. V┼íetci profi karos├íri to takto pou┼ż├şvaj├║.
PS: excenter sa pou┼ż├şva na v┼íetko. Od br├║senia a┼ż po fin├ílne le┼ítenie.
PC = Foobar2k = TEAC UD-H01 = Willi HA v.2.1 = Beyerdynamic T1 2g.
Milos66
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 3573
Vek: 52.14
Zalo┼żen├Ż: 28.09.2013

Odosla┼ąod Drakoush » 14 Jan 2018, 15:55

Tak┼że rad┼íej t├║ excentrick├║. Inak s├║ to v┼íetko rovn├ę plochy, tak┼że deltu nepotrebujem. Zadn├ę dvere som tro┼íka na─Źichral ja, tam pr├şstup je, okrem toho tam boli e┼íte dve ─Ćobky, v┼íetko na rvnej ploche a potom u┼ż len prahy od kamienkov a nad ─Źeln├Żm sklom sa chyt├í pomaly ale isto hrdza (teda ani nie, je to pozink e┼íte), tak to chcem naraz vyspr├ívkova┼ą po zime a potom sa venova┼ą n├íprave vpredu. A potom turbo, tla─Ź├ş v pohode, ale u┼ż po─Źu┼ą, ┼że m├í za sebou dos┼ą, tak ma po─Źk├í e┼íte v├Żmena neho... Boha.

Pneumatick├║ nechcem z jedin├ęho d├┤vodu, tento n├ístroj bude ─Ćalej vyu┼ż├şvan├Ż aj na in├ę veci mimo domov. Doma so vzduchom nie je probl├ęm, nak┼Ľmim aj stredn├║ pieskova─Źku, ale nech to u┼ż je mobiln├ę.
Drakoush
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Moderator
Moderator

Odosla┼ąod Milos66 » 14 Jan 2018, 16:05

O.K. v pohode m├┤┼że┼í aj elektrick├║, ale ak to m├í┼í ako odp├şsa┼ą z dan├ş, tak rad┼íej nejak├║ naozaj profi karos├írsku ma┼íinku. Ur─Źite nie Bosch, Makita, Dewalt a pod. R├ítaj s t├Żm, ┼że t├║ kas┼łu bude┼í br├║si┼ą aj nieko─żko hod├şn v kuse a to ti tie spotrebky nevydr┼żia.
Preto pou┼ż├şvaj├║ karos├íri vzduch, lebo elektromotor to neuhr├í na dlh├║ dobu.
Naposledy upravil Milos66 d┼ła 14 Jan 2018, 16:14, celkovo upraven├ę 1 kr├ít.
PC = Foobar2k = TEAC UD-H01 = Willi HA v.2.1 = Beyerdynamic T1 2g.
Milos66
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 3573
Vek: 52.14
Zalo┼żen├Ż: 28.09.2013

Odosla┼ąod Drakoush » 14 Jan 2018, 16:10

Ja ju nejdem robi┼ą cel├║, ─Źo si? :)
Na to nebudem ma┼ą ani ─Źas, navy┼íe je to pracovn├ę auto, keby som chodil len s vygitovan├Żmi dverami, tak mi to nevad├ş, ale zas nech to tro┼íka vyzer├í...
Z dan├ş to nem├ím ako odp├şsa┼ą, nerob├şm si e┼íte ├║─Źto, teda v marci budem r├íta┼ą, ─Źi ho robi┼ą, alebo nie, ale zatia─ż r├ítam s pau┼í├ílom. ─îo sa boschky t├Żka, asi m├ím ┼í┼ąastie na kusy, tie modr├ę som pre┼ąa┼żoval od karbo┼íky a┼ż po pr├şklepku a v pohode, tro┼íka drobnej ├║dr┼żby a ide. Karbinu som zachr├ínil z nemenovanej firmy, kde robila denne nieko─żko hod├şn vkuse, vymenil som uhl├şky a e┼íte sl├║┼żi doma, tak nem├┤┼żem kriv├ę slovo poveda┼ą. S├şce komut├ítor to bude ma┼ą za sebou ─Źoskoro, ale ide :D

Chalani, zatia─ż ─Ćakujem za rady. Pomohli ste mi zorientova┼ą sa v strojoch, tak┼że k├║pim t├║ excentrick├║, mo┼żno vy┼í┼í├ş model a m├┤┼żem maka┼ą :)
Drakoush
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Moderator
Moderator

Nasp├Ą┼ą na N├íradie, sp├íjkovacia a meracia technika

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 3 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist