Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Hodnosti u┼ż├şvate─żov

Hodnosti u┼ż├şvate─żov

Moderátor: Moderátori

Hodnosti u┼ż├şvate─żov

Odosla┼ąod BUFU » 10 M├íj 2007, 19:20

Manu├ílne nastavovan├ę hodnosti/ranky
Obrázok
Power user:
bobo87, breta1, ─Źalfa, daqq, datam, Dolfi, jo┼żi, Kado, lato, Martinekk, platon.rado, servisman, TAZ, Thales, zdenoeddie

Automatick├ę hodnosti/ranky (z├ívislos┼ą od po─Źtu pr├şspevkov)
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok
Okoloid├║ci:
0 - 49 pr├şspevkov
Nov├Ż ─Źlen:
50 - 99 pr├şspevkov
St├íly ─Źlen:
100 - 499 pr├şspevkov
Pokro─Źil├Ż ─Źlen:
500 - 999 pr├şspevkov
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen:
1000 - 1499 pr├şspevkov
Ultimate ─Źlen:
1500 - 1500+ pr├şspevkov

No chcel by som oznamit ze v najblizsej dobre bude zavedene nove hodnosti uzivatelov. Bude sa jednat o 10 novych hodnosti:

1. podavac drotov
2. kablikar
3. merac
4. pajkovac
5. leptac
6. integrac
7. elektromechanik
8. technolog
9. hl kontrolor
10. elektroinzinier

k tymto hodnostiam sa budete moct dopracovat pomocou prispevkou na fore alebo pisanim clankou (clanky budu hodnotene za 5 prispevkou na fore). Prvych 5 hodnosti bude s rozdielom 50 bodov a ostatnych 5 bude s rozdielom 100 bodov.

Pokial by ste mali nejake pripomienky alebo nejake navrhy tak napiste budem len rad zatial tento system hodnotenia neni v prevadzke tak mate moznost sa podialat na jeho tvorbe :) ...
BUFU
Administrátor
Administrátor
Pr├şspevky: 92
Vek: 29.68
Zalo┼żen├Ż: 18.07.2006

Odosla┼ąod neznamy » 10 M├íj 2007, 19:36

podla mna je ot malo ten rozdiel... dajte to takto
lama = 0 pr├şspevkov
kablikar= 1 - 99 pr├şspevkov
technik = 100 - 399 pr├şspevkov
elektromechanik = 400 - 799 pr├şspevkov
elektrotechnolog = 800 - 1199 pr├şspevkov
hl kontrolor= 1200 - 1599 pr├şspevkov
elektroinzinier = 1600 a viac
neznamy

Odosla┼ąod dodo_ba » 11 M├íj 2007, 16:10

nie, to prv├ę je lepsie, lebo lama je skoro na kazdom f├│re
dodo_ba
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 963
Vek: 33.17
Zalo┼żen├Ż: 09.04.2007

Odosla┼ąod neznamy » 11 M├íj 2007, 19:21

mne sa celkom nepozdava ze medzi jednotlivymi hodnostami je len par bodov.to nebude mat vyznem, lamu zmente na nieco ine,ale bodovanie by som nechal to moje,prisnejsie
neznamy

Odosla┼ąod BUFU » 11 M├íj 2007, 19:36

rozostup medzi hodnostami bude teda vecsi len treba brat do uvahy to ze hodnosti bude 10 pokial mate nejake navrhy tak poslite a najlepsi sa vybere a ten potom moze ist do obehu a najlepsi napad moze ziskat nejake body ... 8)
BUFU
Administrátor
Administrátor

Odosla┼ąod Hurvo » 11 M├íj 2007, 19:40

Ja by som to nemenil a nechal to tak ako to je, lebo t├Żmto sa nepriamo vyhlasuje s├║┼ąa┼ż najv├Ą─Ź┼íieho "bosa" a niektor├Ż bud├║ dava┼ą do prispevkov "kraviny"! Kto je "NAJ" si ka┼żd├Ż premysl├ş, ke─Ć si pre─Ź├şta odpovede a rady vo frore, kde sa rie┼íia probl├ęmy. To by sa potom mohlo sta┼ą, ┼że "elektroin┼żinier" sa bude p├Żta┼ą ako sa zap├íja 7805 a nie je si schopn├Ż n├íjst datashet, a "kablikar mu porad├ş! :lol: :lol: :lol:
Pod─ża m┼ła t├íto str├ínka tak str├íca ├║rove┼ł. Nie je d├┤le┼żit├ę kto m├í ak├║ hodnos┼ą, ale vedomosti? Teda ak sa nem├Żlim :roll:
Hurvo
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Svetelektro FOTOGRAF
Svetelektro FOTOGRAF
Pr├şspevky: 351
Zalo┼żen├Ż: 13.12.2006

Odosla┼ąod BUFU » 11 M├íj 2007, 19:45

Hurvo mas sice pravdu ale toto su take detaili ktore dotvaraju celok je to len take pre zabavu a niekto kto bude len nahanat prispevky a bude takto zanasat forum hovadinami bude za to potrestany ...
BUFU
Administrátor
Administrátor

Odosla┼ąod BUFU » 11 M├íj 2007, 19:50

este by som chcel podotknut ze nemame zaujem o to aby stracala nasa stranka uroven ale naopak chceme zlepsit jej uroven a preto vymyslame stale nove a nove veci ci uz sa jenda o bodovy systeme alebo o hodnosti uzivatelov ...
BUFU
Administrátor
Administrátor

Odosla┼ąod boraicho » 11 M├íj 2007, 20:10

Nechcem tu prili┼í vyskakova┼ą ale Right13 nema┼í nejak moc tvrde to bodovanie?ved na elektrotechnika kde je treba 400 bodov bi trebalo len sedie┼ą za PC a pisa┼ą a pisa┼ą prispevky.Ale nemusia by┼ą pre zmenu ve─żmi nizke ale ani zas vysoke medzi jednotlivymi hodnostami by som dal tak 200 b. a ku konci by som zvi┼íil na 300 b. ale 400 b. je pod─ża mna ve─ża.Rad┼íej viac hodnosti po menej bodov ake menej hodnosti po viac bodov. (body=prispevky)
boraicho
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 11842
Vek: 30.74
Zalo┼żen├Ż: 03.02.2007

Odosla┼ąod cenki » 11 M├íj 2007, 20:19

Mne sa bodovanie right13 paci len by sa tie cisla hodilo vydelit dvomi. Potom by to bolo akurat.
Sm─Ťj se a sv─Ťt se bude sm├ít s tebou. Pla─Ź a bude┼í plakat s├ím.
cenki
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 671
Vek: 29.22
Zalo┼żen├Ż: 17.03.2007

Odosla┼ąod zawin » 11 M├íj 2007, 20:39

Este ma napadlo ze mozeme spravit aj specialne hodnosti, tie sa budu uzivatelom udelovat za skutky, nie za pocet prispevkov, napr. ked niekto bude ostatnym pomahat vyriesit im problem, tak mozeme vymysliet hodnost napr "svetelektro pomocnik" a pod...
S├║ dve veci, ktor├ę s├║ nekone─Źn├ę - vesm├şr a ─żudsk├í hl├║pos┼ą. Ale s vesm├şrom som si e┼íte nie celkom ist├Ż. /Einstein/
zawin
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Administrátor
Administrátor
Pr├şspevky: 2484
Vek: 29.78
Zalo┼żen├Ż: 17.07.2006
Paragraf: 21

Odosla┼ąod neznamy » 11 M├íj 2007, 21:17

vobec nie som prisny,taketo hodnotenie som postrehol na vecsine fora.a ak niekdo chce hodnost,tak nech si ju zasluzi....a cim vecsie rozostupy budu,medzitym sa bude pozdvihovat aj vzdelanost uzivatelov tohto fora,lebo budu musiet pisat,ale aj citat.
neznamy

Odosla┼ąod BgDestroy » 11 M├íj 2007, 21:30

right13 nap├şsal:vobec nie som prisny,taketo hodnotenie som postrehol na vecsine fora.a ak niekdo chce hodnost,tak nech si ju zasluzi....a cim vecsie rozostupy budu,medzitym sa bude pozdvihovat aj vzdelanost uzivatelov tohto fora,lebo budu musiet pisat,ale aj citat.

Toto ma nieco do tela ale samozrejme kazda palica ma dve strany. Jedna strana je ta tvoja ale druha strana je ze sa tu moze pisat o blbostiach. Ale mi sa uz o to postarame. Moj nazor je taky ze tieto hodnoti neznamenaju nic to je len hodnost ako je autor aktivny nie ako je vzdelani. Potom by sme spravil este dalsie hodnosti v ktorych by vystihivalo prava podstata uzivatela. Napr. ako aj zawin vravel o tych specialnych ktore sa nedaju ziskat podla poctu prispevkov ale v ktorych ich vlastne mi vyznamename. Cize ak by niekto mal najvyssiu hodnost od nas (ako co su medaily od statu ktore sa ziskaju iby zasluhou) tak ten je macher. No piste dalej ako by sa tie hodnosti mali volat. Ked sa niekto bude vyrazne podielat na vyvoji tejto stranky tak sa samozrejme odzrkadli aj na jeho hodnosti a specialnymi vyhodami.
Albert Einstein:
* D├┤le┼żit├í vec je nepresta┼ą sa p├Żta┼ą.
* Len dve veci s├║ nekone─Źn├ę - vesm├şr a ─żudsk├í hl├║pos┼ą. Ale tou prvou si nie som ist├Ż.
* Nie je d├┤le┼żit├ę, ─Źo si dok├ízal v ┼íkole, ale to, ─Źo dok├í┼że┼í v ┼żivote.
BgDestroy
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 601
Vek: 32.58
Bydlisko: Bazar Enabled, Udaje sa dozvie pri kupe s danym clovekom

Odosla┼ąod neznamy » 11 M├íj 2007, 22:20

nevidim dovod preco by sa mal jeden pozdvihovat nad druhy,macher je ten co oporadi,a nie ten co ma 10000 prispevkov za somariny. teraz ma napadlo,co keby ste zrusily pocet prispevkov,ved je demokracia,vsetci su si rovny:D tak by to bolo asi najlespie,ako kral artus pri okruhlom stole :D:D:D
neznamy

Odosla┼ąod cenki » 11 M├íj 2007, 22:22

Takze k tym specialnym oceneniam:
- Za caste posielanie clankov
- Za caste pomohanie ostatnym uzivatelom (rady,tipy a pod)
A maly by byt aj "negativne" ocenenia:
- Spammer
Momentalne ma uz nenapada nic co by sa tu este hodilo, mozno este ocenenie za velky pocet prispevkov.
Sm─Ťj se a sv─Ťt se bude sm├ít s tebou. Pla─Ź a bude┼í plakat s├ím.
cenki
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 671
Vek: 29.22
Zalo┼żen├Ż: 17.03.2007

Odosla┼ąod neznamy » 11 M├íj 2007, 22:27

pointhunter :D
neznamy

Odosla┼ąod dodo_ba » 12 M├íj 2007, 00:35

amat├ęr
lama
┼żiarovka(casto pich├í prsty tam kam nem├í :lol: )
dodo_ba
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen

Odosla┼ąod neznamy » 12 M├íj 2007, 10:00

radioamater by som dal ako posledne,lebo...
neznamy

Odosla┼ąod dodo_ba » 15 M├íj 2007, 17:07

alebo elektroinzenier
Radioamater je dobr├ę├ę├ę :lol:
dodo_ba
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen

Odosla┼ąod zawin » 15 M├íj 2007, 18:19

Caute. Tak uz som zmenil hodnosti na nasledovne:
kablikar - 0-50
pajkovac 50-100
kostrukter - 100-300
elektroinzinier - 300-500
radioamater - 500 a viac

Plus este mozete na zaklade podnetov uzivatelov dostat aj tieto specialne ocenenia: svetelektro prispievatel, svetelektro pomocnik, svetelektro spammer :)
S├║ dve veci, ktor├ę s├║ nekone─Źn├ę - vesm├şr a ─żudsk├í hl├║pos┼ą. Ale s vesm├şrom som si e┼íte nie celkom ist├Ż. /Einstein/
zawin
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Administrátor
Administrátor
Pr├şspevky: 2484
Vek: 29.78
Paragraf: 21

Ďalšia

Nasp├Ą┼ą na Spr├ívy od administr├ítorov

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 1 hos┼ą.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist