Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Koloidn├ę striebro

Koloidn├ę striebro

Kecajte o ─Źom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Koloidn├ę striebro

Odosla┼ąod Dolfi » 05 J├║l 2019, 22:28

Trochu to tu zas rozv├şrim ! Len d├║fam, ┼że ma za ┼żiva nezlyn─Źujete ... :wink:

Neviem, ─Źi koloidn├ę striebro patr├ş ├║plne do alternat├şvneho lie─Źite─żstva. No EU ho zak├ízala pou┼ż├şva┼ą vn├║torne, ale mnoh├ę (aj vyspel├ę) ┼ít├íty nie. Preto sa p├Żtam, nie s├║ tu n├íhodou nejak├ş jedinci, ─Źo maj├║ nejak├ę osobn├ę sk├║senosti napr├şklad s v├Żrobou, aplik├íciou a podobne ...?
Druhotriedny nadriaden├Ż si nikdy nevyberie prvotriedneho ale tre┼ąotriedneho podriaden├ęho.
Dolfi
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 10318
Vek: 66.77
Zalo┼żen├Ż: 17.08.2008

Re: Koloidn├ę striebro

Odosla┼ąod mr.dred » 05 J├║l 2019, 23:14

U n├ís v rodine sa to kedysi u┼ż├şvalo... ako placebo to fungovalo, v├Żrazn├ę v├Żsledky ┼żiadne, chlapec a bejvalka maj├║ psorku ─Ćalej, ┼żena probl├ęm so ┼ít├ştnou ┼ż─żazou tie┼ż a mne pivo chut├ş st├íle :mrgreen:
Ne┼íikovn├ş elektrik├íri maj├║ ob─Źas tak├║ zvl├í┼ítnu iskru v oku.
mr.dred
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 3151
Vek: 54.27
Zalo┼żen├Ż: 17.08.2011

Odosla┼ąod elmoto » 06 J├║l 2019, 08:42

Ahoj. Tak ako p├ş┼íe kolega mr.dred m├íme rovnak├ę sk├║senosti a to dve rodiny. ┼ávagor to kupoval a nesk├┤r aj doma v├Żroba. Zatratili sme to. Bez ├║─Źinku
nie som tu
elmoto
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 2968
Vek: 39.94
Zalo┼żen├Ż: 15.08.2011

Odosla┼ąod AlbiDartanan » 06 J├║l 2019, 09:31

len to nepreh├í┼ła┼ą a neexperimentova┼ą z t├Żm ve─ża aby ─Źlovek neskon─Źil ako (Paul Karason)

On to preh├í┼łal a "experimentoval" a potom sa z neho stal "┼ímolko / Argyria " [nech je mu zem ─żahk├í / zomrel na infarkt alebo ─Źo ] .

S├şce podla tohto :
https://www.purestcolloids.com/blue-man.php
bol podvodn├şk preto┼że pou┼ż├şval aj nie─Źo in├ę ako iba koloidn├ę striebro (experimentoval s t├Żm) a naviac to z t├Żmi d├ívkami preh├í┼łal ....
"Possible is that which can be done immediately, impossible that which takes a little longer..."
intitle:"index of " XXX YYY -html -htm -php -asp -cf -gsp
Mamont. Largest FTP Search Engine = http://www.mmnt.ru/int/
http://www.mmnt.net/
AlbiDartanan
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 1717
Vek: 35.37
Zalo┼żen├Ż: 09.07.2009

Odosla┼ąod rogi » 06 J├║l 2019, 20:11

striebro ma svoje opodstatnenie ale nie na v┼íetko :!: Nezamie┼ła┼ą zo z├ízrakom na v┼íetko :!: Ani chemoterapia na rakovinu nezaber├í, ale ─żudia veria ┼że ano, jeden doktor vravel ak niekto povedal ┼że bol vylie─Źen├ş z rakoviny, tak to bola zle ur─Źen├í diagn├│za :wink:
viem iba z├íklady s elektrotechniky, viem urobi┼ą plo┼í├ík foto cestou, osadi┼ą s├║─Źiastkami, ke─Ć to nefunguje som v koncoch :( ale nie celkom :D
po┼ż├şvam tieto mm.DT830d,DT9205B,PU500,PU140,
rogi
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 287
Zalo┼żen├Ż: 23.04.2009

Odosla┼ąod pocitujlasku » 06 J├║l 2019, 21:26

na to je zlozita odpoved. pre niekoho to je iba placebo, niekto ma na to alergiu, inemu to pomoze.
ja beriem vela veci s rezervou, ale mne napr. striebro pomaha. lenze ja ho uzivam kratku dobu (2-3 tyzdne max) a len na jar a na jesen. Predtym som dlhe roky bol stale tieto 2 obdobia chory, par poslednych rokov, odkedy ho uzivam, tak je to podstatne lepsie.
Intel, Nvidia, Ubuntu, Firefox, Asus, Nissan, Jelinek 52%, Metal
---------------------------------------------------------------------------------------------
Jedn├şm z nejv─Ťt┼í├şch projev┼» ned┼»v─Ťry v Boha je hromosvod na kostele.
pocitujlasku
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 4555
Vek: 36.52
Zalo┼żen├Ż: 20.07.2007

Odosla┼ąod Dolfi » 06 J├║l 2019, 23:08

V akej koncentr├ícii a v akom mno┼żstve ?

V podstate, pre─Źo som sa p├Żtal. (Len d├║fam, ┼że to niekto zas hnusne nezneu┼żije, ako kedysi.) Bol som v r├ímci prevent├şvnej prehliadky, (iniciovanej man┼żelkou), nahnan├Ż aj ku gastroenterol├│govi. Na┼íiel mi helikobaktera. Nemal som ┼żiadne probl├ęmy. (V podstate je infikovan├í cel├í popul├ícia.) Dostal som mix antibiot├şk, ktor├ę mi tot├ílne rozhodili za┼ż├şvanie. A je zn├íme, ┼że u takmer 100% lie─Źen├Żch, sa ochorenie vr├íti. A preto, chcel by som tomu pred├şs┼ą !
Druhotriedny nadriaden├Ż si nikdy nevyberie prvotriedneho ale tre┼ąotriedneho podriaden├ęho.
Dolfi
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user

Odosla┼ąod pocitujlasku » 07 J├║l 2019, 08:14

poldeci rano a zapit vodou. koncentraciu netusim. ale ako som pisal moze a nemusi pomoct. ja som ten typ, ktory neveri homeopatikam, ale zase je dokazane, ze striebro cisti.
---------------------------------------------------------------------------------------------
pocitujlasku
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen

Odosla┼ąod Dolfi » 07 J├║l 2019, 12:23

V─Ćaka za info !

To si vyr├íba┼í s├ím, (alebo nejak├Ż zn├ímy) ? Od v├Ą─Ź┼í├şch predajcov je toti┼ż koncentr├ícia v┼żdy uveden├í.
Dolfi
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user

Odosla┼ąod pocitujlasku » 07 J├║l 2019, 20:44

ja to kupujem normalne v takom bio neviem co obchodiku. je tam koncentracia uvedena, dokonca aj datum spotreby a vsetky zakonom ziadane info, len som proste lenivy ist teraz hladat flasu :-)
pocitujlasku
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen

Odosla┼ąod Dolfi » 07 J├║l 2019, 20:48

Fajn, ├║primnos┼ą nadov┼íetko ! Ale aj tak ─Ćakujem ! :thanks:
Dolfi
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user

Nasp├Ą┼ą na Vo─żn├í t├ęma

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: KaRaQ94 a 3 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist