Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Navrhovane zmeny na svetelektro.com

Navrhovane zmeny na svetelektro.com

Moderátor: Moderátori

Navrhovane zmeny na svetelektro.com

Odosla┼ąod zawin » 25 Mar 2008, 17:31

Caute, uz sa blizi cas kedy sa objavi na svetelektro nova grafika... kedze chcem aby sa zmena netykala len grafiky ale aj funkcii tak chcem vas poprosit aby ste napisali kto chce ake vylepsenia na stranke by ste privitali... popripade co zmenit opravit a tak dalej... popripade co sa vam teraz nepaci na stranke.

Poprosim vas aby ste svoje navrhy pisali formou odrazok aby bol v tom prehlad.
Prosim nereagujte na navrhovane zmeny na stranke co napisu ostatny uzivatelia, sem piste len navrhy, tento topic nesluzi na diskusiu. Mi sami uzname za vhodne ktore vylepsenie/pripomienky zoberieme do uvahy.

Dakujeme
S├║ dve veci, ktor├ę s├║ nekone─Źn├ę - vesm├şr a ─żudsk├í hl├║pos┼ą. Ale s vesm├şrom som si e┼íte nie celkom ist├Ż. /Einstein/
zawin
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Administrátor
Administrátor
Pr├şspevky: 2484
Vek: 29.78
Zalo┼żen├Ż: 17.07.2006
Paragraf: 21

Odosla┼ąod thompson » 25 Mar 2008, 17:34

- Aby v uvode bolo 10 najnovsich tem (nie 5).
Veci na predaj: http://tinyurl.com/36674ah

Nasa stranka vo vystavbe: www.mrkvosoft.com. Nevsimajte si tie prazdne miesto pracuje sa na novych clankoch a vylepseniach.

"Nie je umenie posklada┼ą PC, ale vybra┼ą spr├ívne komponenty"
thompson
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 1319
Vek: 23.86
Zalo┼żen├Ż: 28.12.2007

Odosla┼ąod Jose206 » 25 Mar 2008, 17:38

- Aby ked stranku zavriem a nebudem mat precitane vsetky novinky nech sa nezrusia lebo potom clovek nevie co cital a necital. A inac dobre ze navrhujete to tu pozmenit, chvala vam.
Viem, ┼że ni─Ź neviem. :wink: Moje motto je: Prax je najlep┼íou u─Źite─żkou. :wink:
Jose206
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 668
Vek: 26.24
Zalo┼żen├Ż: 24.12.2007

Odosla┼ąod DJ.Tomka » 25 Mar 2008, 17:47

Neviem ─Źi by sa dalo zl├║─Źi┼ą hladanie na f├│re a hladanie na str├ínke, lebo ked chcem nie─Źo hlada┼ą mus├şm najprv na str├ínke a potom na f├│re....
TOTAL LAMA!
DJ.Tomka
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 150
Vek: 25.05
Zalo┼żen├Ż: 27.02.2008

Odosla┼ąod Kado » 25 Mar 2008, 17:51

thompson nap├şsal:- Aby v uvode bolo 10 najnovsich tem (nie 5).

Tak tak...5 tem je malo vzhladom na to, ze tu byva dost rusno...10 by bolo akurat...
Kado
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 1625
Vek: 35.61
Zalo┼żen├Ż: 02.09.2007
Paragraf: 22

Odosla┼ąod Split » 25 Mar 2008, 17:59

mozno by nebolo odveci spracovat nejake zaklady elektroniky a hodit ich niekde zvlast t.j. ani nie medzi clanky ani do fora..proste zvlast sekcia..mozno ze novacikovia by to ocenili..
Split

Odosla┼ąod boraicho » 25 Mar 2008, 18:07

-Namiesto 5 tem 10 tem
- a toto zmeni┼ą:
Obrázok
toto pre─Źiarknute da┼ą pre─Ź, radsej to da┼ą do profilu a dopisa┼ą tam vek a da─Źo ine ni─Ź ma nenapada teraz
"Aj nevinne vyzeraj├║ca s├║─Źiastka, m├┤┼że by┼ą pr├ş─Źinou nefunk─Źnosti zariadenia a tou kondenzator 100% je"
3D REBEL II + PLA + PETG
boraicho
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 11842
Vek: 30.74
Zalo┼żen├Ż: 03.02.2007

Odosla┼ąod marek181818 » 25 Mar 2008, 18:50

ja by som zmenil aj toto
-aby sa dala odstranit tema b bazari ale vo fore,ked dakto daco uz preda alebo kupi ci vymeni tak ten inzerat vymaze
marek181818

Odosla┼ąod Kado » 25 Mar 2008, 18:54

A este by som zmenil hodnosti "Elektroin┼żinier", "R├ídioamat├ęr", "K├íblik├ír" atd za in├ę pomenovania, lebo spom├şnan├ę hodnosti neodrazaju skutocnu zrucnost/skusenosti konkretnej osoby...
Kado
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 1625
Vek: 35.61
Zalo┼żen├Ż: 02.09.2007
Paragraf: 22

Odosla┼ąod Majoxx » 25 Mar 2008, 18:54

Tie z├íklady by fakt neboli na zahodenie - s t├Żm plne s├║hlasim. Mo┼żno by som bol r├íd, keby sa na hlavnej str├ínke zobrazovalo viac nov├Żch pr├şspevkov vo f├│re. Ale s├║─Źasna grafika nie je a┼ż tak├í stra┼ín├í - ale ke─Ć m├í niekto kopec ─Źasu, pros├şm nech sa p├í─Źi - zmena je ┼żivot :-)
Majoxx
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci
Pr├şspevky: 18
Zalo┼żen├Ż: 31.01.2007

Odosla┼ąod 1maros6 » 25 Mar 2008, 18:59

ja by som dal prec tie hviezdicky ked napisete slovo ako je ,d,e,bi,l---- a aj ine nadavky niesme tu male deti a tak si mysli ze je to uplne zbytocne.....a ets by som odstranil tie hodnosti je to kravina podla mna...staci pocet prispevkov pocet clankov a podobnych veci...a ets to hladanie by som pozmenil lebo ked chcem hladat nieake slovo alebo text na fore ze aby mi ho vyhladalo...
1maros6
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 240
Zalo┼żen├Ż: 24.09.2007

Odosla┼ąod Jose206 » 25 Mar 2008, 19:23

_ FU ja by som mal este jeden navrh ale neviem ci je uskutocnitelny no nevadi. Chcel by som nieco take aby som nemusel neustale klikat na banner SVETLEKTRO:COM ten modry hore , aby sa tie 5 no lepsie by bolo 10 tem na uvodnej stranke aktualizovali same. Vies co mam na mysli dufam. Lebo takto to je trochu od veci si myslim.
Viem, ┼że ni─Ź neviem. :wink: Moje motto je: Prax je najlep┼íou u─Źite─żkou. :wink:
Jose206
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 668
Vek: 26.24
Zalo┼żen├Ż: 24.12.2007

hmm

Odosla┼ąod Rado250 » 25 Mar 2008, 20:36

Tie pocty prispeukov a to pridavanie tych io by som tu nechal nech je to tu trocha pestre tie hodnosti by som zrusil a potom by som tu dal nieco take ze vytvori a vlastne vyhotovenie kam by vsedci registrovany mohli davat foto svojich naj. Prac. Dalej by som tu dal nieco take aby sa stale menily reklami nie ako napriklad je tu uz dobru dlhu dobu v uvode stale ten led displej na to koleso bycikla, proste aby to tu bolo pestrejsie a kazdy den nieco ine.
Do grafiky by som vsunul nejake pohyblive veci ( napisy atd.). dalej ak by sa dalo zverejnovanie prispevkov do 24 hod. aby teda kazdy vedel na com je. Dalej mozno by tu bodli zakladne katalogove listy ze priecinok katalog a tam by si mohol kazdy kto potrebuje nieco zakladne vyhladat.
Rado250
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 162
Zalo┼żen├Ż: 13.01.2008

Odosla┼ąod boraicho » 25 Mar 2008, 22:58

Kde tu na fore su pravidla?Som nenasiel.
A to ked sa niekto zaregistruje tak sa mu uka┼żu pravidla?
Preto┼że by som tam napisal aby sa pri pisani tem vyjadrovali !!NORMLANE!! lebo niektory pisu tak ┼że v ka┼żdom slove chyba pismenko alebo preklepy.Kto to ma potom s toho vys┼ą ─Źo vlastne chce??
a po dalsie nech to aspon trochu trochu rozpisu, ─Źo chcu vlastne, na ─Źo to chcu a ─Źo s tym vlastne chcu napaja┼ą a ─Źo ma tato vec robi┼ą.
Napriklad?Chcem urobi┼ą meni─Ź aky odpor tam ma da┼ą?
alebo chcem urobi┼ą z 30V na 12V, je vela rie┼íeny a ka┼żde ine, jednoduche a aj zlozite.
A je toho omnoho omnoho viac sta─Źi kuknu┼ą do fora
"Aj nevinne vyzeraj├║ca s├║─Źiastka, m├┤┼że by┼ą pr├ş─Źinou nefunk─Źnosti zariadenia a tou kondenzator 100% je"
3D REBEL II + PLA + PETG
boraicho
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 11842
Vek: 30.74
Zalo┼żen├Ż: 03.02.2007

Odosla┼ąod gumax1 » 25 Mar 2008, 23:15

-viac veci ako odkazy na ine stranky
-a radio databaza na co mi je obsah cisel preco su tu radsej neni konkretne zapojenia nemusia vsetky ale stacia len tie naj
-nejake veci ohladom pocitacov komunikacii a take clanky a to hodnotenie tu nechajte konecme mam 2 integrace a vy to chcete dat prec :D :D
gumax1
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 176
Vek: 26.66
Zalo┼żen├Ż: 09.09.2007

Odosla┼ąod servisman » 25 Mar 2008, 23:17

- zru┼íi┼ą doteraj┼íie hodnosti, nezodpovedaj├║ skuto─Źnosti
- kto je online by sa malo zobrazova┼ą iba prihl├ísen├Żm; nie neprihl├ísen├Żm
- hlavn├ę menu treba urobi┼ą rozba─żovacie (roletky), je zbyto─Źne dlh├ę
- zv├Ą─Ź┼íi┼ą po─Źet smajl├şkov
Ni─Ź sa nedeje n├íhodne!
servisman
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 1751
Zalo┼żen├Ż: 15.12.2006

Odosla┼ąod Lubor » 26 Mar 2008, 01:08

Prip├íjam sa k n├ízorom: Hodnosti - Na─Źo? , Po─Źet pr├şspevkov - Na─Źo? Nem├í to zmysel. Ale prip├íjam sa k n├ízoru o zv├Ż┼íen├ş po─Źtu nov├Żch pr├şspevkov na ├║vodnej str├ínke. Dobre to maj├║ rie┼íen├ę na elektroworlde, kde v pravom pruhu be┼ż├ş prehlad najnov┼í├şch pr├şspevkov, akur├ít by som tam vyhodil tie podru┼żn├ę info, a nechal by som iba n├ízov pr├şspevku a pridal tam ─Źas posledn├ęho pr├şspevku.A toto nech roluje v syst├ęme posledn├Żch 24 hod├şn.
Lubor
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 340
Zalo┼żen├Ż: 15.12.2007

Odosla┼ąod iwo1222 » 26 Mar 2008, 10:39

taki napad,
    karma (nieco ako hodnotenie inych uzivatelov-nepridavala by sa za posty)
    status (on/off-line)
Elektronick├ę s├║─Źiastky funguj├║ za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestan├║ fungova┼ą.

VW Golf mk2 37kW - moje nove vozitko
iwo1222
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Svetelektro LUCKER
Svetelektro LUCKER
Pr├şspevky: 1379
Vek: 28.04
Zalo┼żen├Ż: 23.07.2007

Odosla┼ąod thompson » 26 Mar 2008, 14:27

Iwo, dobry napad 8)
Veci na predaj: http://tinyurl.com/36674ah

Nasa stranka vo vystavbe: www.mrkvosoft.com. Nevsimajte si tie prazdne miesto pracuje sa na novych clankoch a vylepseniach.

"Nie je umenie posklada┼ą PC, ale vybra┼ą spr├ívne komponenty"
thompson
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 1319
Vek: 23.86
Zalo┼żen├Ż: 28.12.2007

Odosla┼ąod TAZ » 26 Mar 2008, 15:06

- zrušit datum registrace
-přehodnotit hodnosti
-zv─Ťt┼íit FTP (vytvo┼Öit si ulo┼żi┼ít─Ť na ─Źasopisy, atd...)
- vytvo┼Öit nov├ę forum, kde by se jednotlivci "chlubili" (blb├ę slovo) sv├Żmi v├Żtvory, kde by ostatn├ş mohli hodnotit, pomohlo by to t─Ťm m├ęn─Ť zku┼íen├Żm s n├ívrhem vlastn├şch v─Ťc├ş
Elektrika je jak ┼żensk├í, ┼í├íhne┼í kam nem├í┼í a m├í┼í ji....
TAZ
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 929
Vek: 51.41
Zalo┼żen├Ż: 12.02.2008

Ďalšia

Nasp├Ą┼ą na Spr├ívy od administr├ítorov

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 2 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist