Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • nike air max 90 baratas

nike air max 90 baratas

Kecajte o ─Źom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Re: nike air max 90 baratas

Odosla┼ąod muziker » 07 Sep 2019, 16:17

... to u┼ż aj reklamy na nejak├ę ─Ź├şnsk├ę "handr├í─Źe" sem patria ??? :pain:
muziker
muziker
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 6078
Vek: 70.8
Zalo┼żen├Ż: 10.03.2009

Odosla┼ąod E001 » 07 Sep 2019, 20:13

Ono sa tu ob─Źas objav├ş tak├íto kravina, ale v├Ą─Ź┼íinou to moder├ítori pomerne r├Żchlo odstr├ínia. Na pomoc pre moder├ítorov je na pr├şspevku na pravo hore tak├Ż trojuholn├ş─Źek s v├Żkri─Źn├şkom, t├Żm to m├┤┼że┼í nahl├ísi┼ą, ak by to prehliadli. Dnes to tu viselo dos┼ą dlho, ale asi mali moder├ítori ─Źosi in├ę na programe. A Muziker - ve─Ć u┼ż si tu d├íky piatok na tomto port├íli a ver├şm ┼że o t├Żchto veciach vie┼í. Nap├şsal som to najm├Ą pre t├Żch mlad┼í├şch, aby vedeli ─Źo a ako. Nechcel som t├Żmto komentom urazi┼ą ani teba a ani pr├ícu moder├ítorov. :agree:
SONY je SONY, ale bol som nevern├Ż - zos├şk a CD som vymenil za AKAI...
E001
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 976
Vek: 62.3
Zalo┼żen├Ż: 18.11.2012

Odosla┼ąod maskrtnik01 » 07 Sep 2019, 20:23

Faktom je, ┼że v poslednej dobe sa tu BANy ude─żuj├║ v├Żhradne (mo┼żno takmer v├Żhradne) spambotom. Neviem ─Źi je tento web nadpriemerne zauj├şmav├Ż pre spamerov, alebo je nie─Źo zanedban├ę. Ale mysl├şm si, ┼że je na ─Źase nie─Źo vymyslie┼ą - aby to nemuseli ve─Źne moder├ítori maza┼ą, miesto toho sa tu spamboti nemaj├║ vedie┼ą ani zaregistrova┼ą.
maskrtnik01
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 1322
Vek: 22.82
Zalo┼żen├Ż: 20.07.2010

Odosla┼ąod Marek1975 » 07 Sep 2019, 21:36

to maskrtnik01

Neviem ─Źi je tento web nadpriemerne zauj├şmav├Ż pre spamerov, alebo je nie─Źo zanedban├ę.

tresol si klinec po hlavicke, na pricine je zastaraly system fora bez novych bezpecnostnych aktualizacii a v neposlednom rade jednoducha registracia, bez nejakeho "extra" overovania uzivatela, ci je "zivy", alebo robot, ono aby sa to uviedlo na pravu mieru, ako spammer sa neregistruje "ziva" osoba, ale registraciu vykonava skript, ktory ma za ulohu vyhladavat slabo zabezpecene, alebo zastarale systemy a do tych sa infiltrovat, pokial sa mu topodari, tak su na stranke nike topanky - to je ten lepsi pripad, budme radi, ze to nenatahuje ine kraviny :lol:
https://www.elektrolab.eu inzertn├í str├ínka pre predaj a n├íkup elektronick├Żch komponentov, retro elektronika, n├íradie a pom├┤cky, ponuka slu┼żieb, pracovn├ę ponuky v obore elektro. Jednoducho inzercia, ktor├í re├ílne pred├íva v├í┼í tovar.
Marek1975
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 1528
Vek: 44.36
Zalo┼żen├Ż: 25.10.2016

Odosla┼ąod maskrtnik01 » 07 Sep 2019, 21:44

Iste, je mi jasn├ę ┼że to robia skriptami. Ale aj ten skript mus├ş prvotne spusti┼ą nejak├Ż dobr├ík.
maskrtnik01
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 1322
Vek: 22.82
Zalo┼żen├Ż: 20.07.2010

Nasp├Ą┼ą na Vo─żn├í t├ęma

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 7 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist