Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Podporte n├ís 2% z dan├ş

Podporte n├ís 2% z dan├ş

Si za─Źinaj├║ci elektronik? Tak t├íto rubrika je ur─Źen├í pr├íve tebe.

Moderátori: mirosne, Moderátori

Podporte n├ís 2% z dan├ş

Odosla┼ąod zawin » 30 Jan 2020, 09:30

Port├íl SVETELEKTRO m├í za sebou u┼ż 10 rokov svojej existencie. Po─Źas tejto doby sa z neho podarilo vybudova┼ą najnav┼ítevovanej┼í├ş port├íl o elektrotechnike na Slovensku a vyhra┼ą s├║┼ąa┼ż o najlep┼í├ş web a f├│rum.

Va┼ía priaze┼ł je na┼í├şm hnac├şm motorom posun├║┼ą web dopredu, tak aby sme neust├íle napredovali a pon├║kali pre v├ís zauj├şmav├Ż a atrakt├şvny obsah.

V roku 2019 sme z├şskan├ę prostriedky v sume 300 ÔéČ vyu┼żili nasledovne:

- zorganizovanie s├║ta┼że o najlep┼í├ş v├Żrobok z elektrotechniky
- podpora a motiv├ícia autorov k publikovaniu svojich technick├Żch ─Źl├ínkov na webe SVETELEKTRO

V roku 2020 pl├ínujeme z├şskan├ę prostriedky vyu┼żi┼ą nasledovne:

- rozbehnutie vlastn├ęho SVETELEKTRO podcastu
- zorganizovanie technickej s├║ta┼że
- podpora a motiv├ícia autorov k publikovaniu svojich technick├Żch ─Źl├ínkov na webe SVETELEKTRO

Aktualizovan├ę tla─Źiv├í aj postup pre rok 2020 n├íjdete na str├ínke:
https://svetelektro.com/modules.php?nam ... age&pid=13

─Äakujeme!
S├║ dve veci, ktor├ę s├║ nekone─Źn├ę - vesm├şr a ─żudsk├í hl├║pos┼ą. Ale s vesm├şrom som si e┼íte nie celkom ist├Ż. /Einstein/
zawin
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Administrátor
Administrátor
Pr├şspevky: 2507
Vek: 30.24
Zalo┼żen├Ż: 17.07.2006
Paragraf: 21

To mi nevychádza

Odosla┼ąod Drakoush » 19 Feb 2020, 22:09

zawin nap├şsal:
V roku 2019 sme z├şskan├ę prostriedky v sume 300 ÔéČ vyu┼żili nasledovne:

- zorganizovanie s├║ta┼że o najlep┼í├ş v├Żrobok z elektrotechniky

zawin nap├şsal:V prvom roku pr├íce n├í┼ího ob─Źianskeho zdru┼żenia SVETELEKTRO sa n├ím podarilo prostredn├şctvom Va┼íich darov s 2 % z dan├ş vyzbiera┼ą sumu 300 ÔéČ.

To mi nevychádza :confused:
Odkupujem zauj├şmav├ę meracie pr├şstroje. Ponuky mailom alebo SS.
Drakoush
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 9825
Vek: 24.69
Zalo┼żen├Ż: 08.02.2012
Paragraf: 22

Re: Podporte n├ís 2% z dan├ş

Odosla┼ąod zawin » 19 Feb 2020, 23:10

Ahoj ─Żubo,
pok├║sim sa objasni┼ą to pou┼żitie prostriedkov. Za z├şskan├║ sumu 300ÔéČ sme:
- zorganizovali s├║┼ąa┼ż o najlep┼í├ş v├Żrobok z elektrotechniky, kde sme v├Żhercom rozdelili pln├║ z├şskan├║ sumu 300 ÔéČ
https://svetelektro.com/clanky/vysledky ... o-988.html
- podpora a motiv├ícia autorov k publikovaniu svojich technick├Żch ─Źl├ínkov na webe SVETELEKTRO prebiehala, av┼íak autori sa rozhodli vzda┼ą sa pr├şpadn├ęho honor├íru za publikovan├Ż ─Źl├ínok.

Ka┼żdop├ídne tento rok pl├ínujeme rozbehn├║┼ą aktivity vo v├Ą─Ź┼íom rozsahu. Nateraz takmer cel├Ż vo─żn├Ż ─Źas teraz s├║stre─Ćujeme na dokon─Źenie nov├ęho webu. V kr├ítkej dobe pl├ínujeme spravi┼ą ak├Żsi odpo─Źet pr├íce - aby bolo jasn├ę ─Źo je u┼ż spraven├ę a ─Źo e┼íte ch├Żba k nasadeniu.

─Äakujeme za podporu!
S├║ dve veci, ktor├ę s├║ nekone─Źn├ę - vesm├şr a ─żudsk├í hl├║pos┼ą. Ale s vesm├şrom som si e┼íte nie celkom ist├Ż. /Einstein/
zawin
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Administrátor
Administrátor
Pr├şspevky: 2507
Vek: 30.24
Zalo┼żen├Ż: 17.07.2006
Paragraf: 21

Re: Podporte n├ís 2% z dan├ş

Odosla┼ąod Drakoush » 20 Feb 2020, 00:16

V tomto pr├şpade mi to vych├ídza :)

─îo sa t├Żka ale zvy┼íku, m├ím ve─żk├ę starosti. Podobn├ę s─żuby s├║ tu ka┼żd├Ż rok. Tak sa nesmelo p├Żtam - m├í┼í nejak├ę z├íruky? M├┤┼żeme sa spo─żahn├║┼ą na to, ┼że bude kone─Źne nov├í verzia webu? Chalani Ti p├şsali do pripomienok, pre─Źo si nereagoval? Nehnevaj sa na m┼ła, ale stagnuje to tu. Mne to m├┤┼że by┼ą jedno, s podstatn├Żmi ─Źlenmi sa viem kontaktova┼ą aj mimo f├│rum a so zvy┼íkom sa kontaktova┼ą nepotrebujem, ale v┼í├şmam si, ┼że nerob├ş┼í ni─Ź preto, aby sa na f├│re udr┼żala nejak├í ├║rove┼ł. Do toho sa Ti e┼íte men├ş komunita z profesion├ílov na sklada─Źov lego (dan├ę aj dobou, v ktorej ┼żijeme) a to nem dobr├Ż kombin├íci├│.

Neber ma zle, v┼í├şmal som si to u┼ż po─Źas moderovania, ale nechcel som vyskakova┼ą, no teraz nie som nijak spojen├Ż so SE a pote┼íilo by ma, keby som dostal odpove─Ć na tieto moje ot├ízky.

─Äakujem za odpove─Ć, nech sa dar├ş!
Odkupujem zauj├şmav├ę meracie pr├şstroje. Ponuky mailom alebo SS.
Drakoush
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 9825
Vek: 24.69
Zalo┼żen├Ż: 08.02.2012
Paragraf: 22

Nasp├Ą┼ą na Pre za─Źiato─Źn├şkov

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 2 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist