Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Potreboval by som odstr├íni┼ą "clip" z k├íblu

Potreboval by som odstr├íni┼ą "clip" z k├íblu

Sem mo┼żete nap├şsa┼ą ak potrebujete nie─Źo vyrobi┼ą napr. plo┼ín├Ż spoj alebo nejak├ę zariadenie...

Moderátori: Merak, Moderátori

Potreboval by som odstr├íni┼ą "clip" z k├íblu

Odosla┼ąod eSsay » 10 Mar 2019, 01:20

Ahojte,

vedel by mi niekto odstr├íni┼ą/odstrihn├║┼ą "volume clip" z k├íblu Vmoda BoomPro Mic ?? A potom nasp├Ą┼ą spoji┼ą/sp├íjkova┼ą k├íbel a zamaskova┼ą to napr. textiln├Żm ruk├ívom cez teplovzdu┼ín├║ pi┼íto─ż ??

https://www.v-moda.com/us/en/products/b ... microphone

Obrázok

Viem, ┼że v t├Żchto k├íbloch s├║ tie meden├ę vodi─Źe pokryt├ę takou izola─Źnou farbou a s t├Żm sa mi fakt nechce on├ę :D
Popr├şpade nejak├Ż n├ívod, ako odstr├íni┼ą t├║ farbu z vodi─Źov (okrem zo┼íkrabovania no┼ż├şkom) ??

Vopred diki za odpove─Ć.
eSsay
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci
Pr├şspevky: 2
Vek: 29.57
Zalo┼żen├Ż: 09.03.2019

Re: Potreboval by som odstr├íni┼ą "clip" z k├íblu

Odosla┼ąod Drakoush » 10 Mar 2019, 02:16

Pirula? (paralen)
Pon├║kame: v├Żkup, predaj, servis merac├şch pr├şstrojov r├┤znych zna─Źiek, overenie presnosti meradiel kalibr├ítorom - do 5,5 miest. Pozri aj na┼íu FB str├ínku (ikonka webu v profile), kde n├íjde┼í zauj├şmav├ę fotky a vide├í z opr├ív, review nov├Żch mer├íkov a pod.
Drakoush
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Moderator
Moderator
Pr├şspevky: 9689
Vek: 24.24
Zalo┼żen├Ż: 08.02.2012
Paragraf: 22

Odosla┼ąod AlbiDartanan » 10 Mar 2019, 03:07

"Possible is that which can be done immediately, impossible that which takes a little longer..."
intitle:"index of " XXX YYY -html -htm -php -asp -cf -gsp
Mamont. Largest FTP Search Engine = http://www.mmnt.ru/int/
http://www.mmnt.net/
AlbiDartanan
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 1717
Vek: 35.37
Zalo┼żen├Ż: 09.07.2009

Odosla┼ąod Ivan_Ryger » 10 Mar 2019, 05:53

ten lak sa d├í k─żudne odstr├íni┼ą aj pajkova─Źkou.
Treba si zobra┼ą dreven├║ do┼íti─Źku, na ┼łu polo┼żi┼ą t├║ lakovan├║ l├şc┼łu, nabra┼ą kvapku c├şnu na hrot, prida┼ą kvapku roztavenej kolof├│nie na l├şc┼łu a miernym tlakom potiera┼ą l├şc┼łu dokia─ż lak nez├şde a nebude doleskla poc├şnovan├í.
Ivan_Ryger
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 507
Zalo┼żen├Ż: 01.04.2008

Odosla┼ąod mr.dred » 10 Mar 2019, 07:50

Neni ┼íkoda ten k├íbel pokazi┼ą ? Ten spoj nikdy "pekne" neurob├ş┼í (neurobia). Pokia─ż pou┼ż├şva┼í sl├║chadl├í bez mikrofonu je lep┼íie k├║pi┼ą druh├Ż k├íbel.
jack.jpg
jack.jpg (13.02 KiB) Zobrazená 504 krát

Mikrof├│n m├┤┼że┼í k─żudne nahradi┼ą nejak├Żm in├Żm, treb├írs na stojane (husom krku). Tomu ─Źo tam p├ş┼íu (CRYSTAL CLEAR MIC enhances voice clarity & background noise reduction essential for gamers, Skype/VoIP/conference calls, commuters & podcast recordings) by som moc neveril. Tie elektretov├ę mikrof├│nov├ę kapsule pou┼ż├şvan├ę v tak├Żchto produktoch sa vlastnos┼ąami moc nel├ş┼íia, ide len o pekne nap├şsan├ę a marketingov├Ż ┼ąah. Na prepojenie sa ur─Źite redukcia n├íjde.
Ne┼íikovn├ş elektrik├íri maj├║ ob─Źas tak├║ zvl├í┼ítnu iskru v oku.
mr.dred
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 3150
Vek: 54.27
Zalo┼żen├Ż: 17.08.2011

Odosla┼ąod misocko » 10 Mar 2019, 11:07

Ked to z toho plosaku odpajkujes , tak ti ostanu pocinovane konce ktore len spojis.
Okrem toho ten lak sa da uplne vpohode trafopajkou pajkovat, netreba ho skrabkat dole.
misocko
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 2976
Vek: 42.88
Zalo┼żen├Ż: 14.06.2009

Odosla┼ąod eSsay » 10 Mar 2019, 15:18

Drakoush nap├şsal:Pirula? (paralen)

Tomuto nerozumiem, paralenom odstr├íni┼ą farbu ─Źi ─Źo ?? :D

Ivan_Ryger nap├şsal:ten lak sa d├í k─żudne odstr├íni┼ą aj pajkova─Źkou.
Treba si zobra┼ą dreven├║ do┼íti─Źku, na ┼łu polo┼żi┼ą t├║ lakovan├║ l├şc┼łu, nabra┼ą kvapku c├şnu na hrot, prida┼ą kvapku roztavenej kolof├│nie na l├şc┼łu a miernym tlakom potiera┼ą l├şc┼łu dokia─ż lak nez├şde a nebude doleskla poc├şnovan├í.

Vysk├║┼íam, d├şks. Fakt neexistuje nejak├í ja neviem, kyselina, do ktorej to namo─Ź├şm a farba odpadne ? :D
M┼ła u┼ż napadlo aj namo─Źi┼ą to do technick├ęho benz├şnu (odmas┼ąova─Ź) alebo riedidla, ┼że farba opadne. Ale sa boj├şm, aby som nepo┼íkodil me─Ć.

mr.dred nap├şsal:Neni ┼íkoda ten k├íbel pokazi┼ą ? Ten spoj nikdy "pekne" neurob├ş┼í (neurobia). Pokia─ż pou┼ż├şva┼í sl├║chadl├í bez mikrofonu je lep┼íie k├║pi┼ą druh├Ż k├íbel.
Mikrof├│n m├┤┼że┼í k─żudne nahradi┼ą nejak├Żm in├Żm, treb├írs na stojane (husom krku). Tomu ─Źo tam p├ş┼íu (CRYSTAL CLEAR MIC enhances voice clarity & background noise reduction essential for gamers, Skype/VoIP/conference calls, commuters & podcast recordings) by som moc neveril. Tie elektretov├ę mikrof├│nov├ę kapsule pou┼ż├şvan├ę v tak├Żchto produktoch sa vlastnos┼ąami moc nel├ş┼íia, ide len o pekne nap├şsan├ę a marketingov├Ż ┼ąah. Na prepojenie sa ur─Źite redukcia n├íjde.

Sl├║chadl├í pou┼ż├şvam samozrejme s mikrof├│nom, po men┼íej ├║prave: https://pretaktovanie.zoznam.sk/viewtop ... 4&t=117031
├üno, prem├Ż┼í─żal som aj nad stolov├Żm mikrof├│nom, ale viac mi vyhovuje tak├Żto priamo na sl├║chadl├ích. Clipov├Ż mikrof├│n nie je moc sl├ívne rie┼íenie ;) Nechcel som kupova┼ą ani tzv. "Gaming headset" a podobn├ę dristy, preto┼że je to marketing, cez ruky mi pre┼ílo u┼ż asi 50 tak├Żchto headsetov a kvalita zvuku je tam naozaj otrasn├í. Tak┼że rad┼íej som k├║pil klasick├ę hudobn├ę sl├║chadl├í a k tomu samostatn├Ż mikrof├│n + Windscreen a je to par├ída :)
Len ten Volume clip na k├íbli mi zavadzia, v├┤bec ho nepou┼ż├şvam, je zbyto─Źne ve─żk├Ż, st├íle s n├şm zavad├şm o dosku stola, ... na nervy :D
btw, tie┼ż som neveril t├Żm ┼żv├ístom o crystal clear zvuku, a┼ż ke─Ć som to nek├║pil a s├ím nevysk├║┼íal ;) v┼íetci mi voice zatia─ż chv├ília. Kvalitou je to nie─Źo podobn├ę ako ModMic od Antlion Audio: https://antlionaudio.com/ ale m├í to ─Źistej┼í├ş prednes.

misocko nap├şsal:Ked to z toho plosaku odpajkujes , tak ti ostanu pocinovane konce ktore len spojis.
Okrem toho ten lak sa da uplne vpohode trafopajkou pajkovat, netreba ho skrabkat dole.

Mysl├ş┼í klasick├║ pi┼íto─żov├║ p├íjku ?? Hm, m├ím len pero :(
Ale ve─Ć ten farebn├Ż lak je nevodiv├Ż, ...─Źi ako si to myslel ?
eSsay
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci
Pr├şspevky: 2
Vek: 29.57
Zalo┼żen├Ż: 09.03.2019

Odosla┼ąod breta1 » 10 Mar 2019, 16:29

Na t─Ťchto tenk├Żch lankov├Żch vodi─Ź├şch b├Żvaj├ş zpravidla tzv. samop├íjiteln├ę laky (smalty).
Pistolov├í p├íje─Źka si s t├şm porad├ş, chce to tro┼íku v├şce proh┼Ö├ít (nejl├ępe v kalafun─Ť nebo jin├ęm tavidle a lak sleze a vodi─Źe se poc├şnuj├ş.
breta1
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 8804
Zalo┼żen├Ż: 06.02.2009

Odosla┼ąod jenda23 » 10 Mar 2019, 16:36

V─Ťt┼íinou ano, ale naposled zabral a┼ż salmiak, t┼Öeba ozkou┼íet. A ano eSsay i pr├í┼íkama to jde, nev├şm jestli zrovna paralen, ale acylpirin fuguje spolehliv─Ť, stejn─Ť jako PVC ─Źi novodur. Ale salmiak je salmiak.
Lokomotiva je jako ┼żena.Je jich stovky typ┼» a ka┼żdej z nich je jinej,ka┼żd├í z nich je sv├Żm zp┼»sobem kr├ísn├í.Kdy┼ż j├ş chce┼í aspo┼ł trochu poznat jsou to stovky hodin ─Źasu.Nejde s n├ş b├Żt ani┼ż bys j├ş bezmezn─Ť miloval,je nemo┼żn├Ż j├ş zn├ít do posledn├ş skulinky
jenda23
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 5419
Vek: 29.31
Zalo┼żen├Ż: 27.06.2008
Paragraf: 23

Nasp├Ą┼ą na Potrebujem nie─Źo vyrobi┼ą

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 1 hos┼ą.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist