Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Potrebujem nieco vysustruzit

Potrebujem nieco vysustruzit

Sem mo┼żete nap├şsa┼ą ak potrebujete nie─Źo vyrobi┼ą napr. plo┼ín├Ż spoj alebo nejak├ę zariadenie...

Moderátori: Merak, Moderátori

Potrebujem nieco vysustruzit

Odosla┼ąod Marek1975 » 20 Jan 2019, 23:25

Zdravim, potreboval by som vysustruzit 2 ks reducnych puzdier k stacionarnej kotucovej bruske. Ide o to, ze bruska (Parkside) ma priemer hriadela 12.7 mm a ja potrebujem prehodit brusny kotuc, ktory ma priemer upinacieho otvoru 20 mm. Material moze byt obycajna (ziaden extra material, ale zas nie uplne blato) ocel. Potrebujem celkom 2 ks podloziek, jedna z dlzkou 20 mm a druha 13 mm. Pokial pomozete, tak budem rad, odmena dohodou. Dakujem za pomoc

Marek

Ps: v prilohe su vykresy (nacrty) oboch redukcii.
Pr├şlohy
velkost 1.png
velkost c.1
velkost 2.png
velkost c.2
https://www.elektrolab.eu inzertn├í str├ínka pre predaj a n├íkup elektronick├Żch komponentov, retro elektronika, n├íradie a pom├┤cky, ponuka slu┼żieb, pracovn├ę ponuky v obore elektro. Jednoducho inzercia, ktor├í re├ílne pred├íva v├í┼í tovar.
Marek1975
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 1528
Vek: 44.35
Zalo┼żen├Ż: 25.10.2016

Re: Potrebujem nieco vysustruzit

Odosla┼ąod mr.dred » 20 Jan 2019, 23:35

Mne tak├ęto vymedzovacie val─Źeky na br├║sne kamene a kr├║┼żky na p├şly vyto─Źil zo sil├│nu.... to mus├ş sta─Źi┼ą. ┼ákoda ┼że n├í┼í s├║stru┼żn├şk je u┼ż dlhodobo mar├│d, nebol by probl├ęm...
Ne┼íikovn├ş elektrik├íri maj├║ ob─Źas tak├║ zvl├í┼ítnu iskru v oku.
mr.dred
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 3150
Vek: 54.27
Zalo┼żen├Ż: 17.08.2011

Odosla┼ąod Marek1975 » 20 Jan 2019, 23:49

moze byt aj silon, tiez v tom nevidim problem
https://www.elektrolab.eu inzertn├í str├ínka pre predaj a n├íkup elektronick├Żch komponentov, retro elektronika, n├íradie a pom├┤cky, ponuka slu┼żieb, pracovn├ę ponuky v obore elektro. Jednoducho inzercia, ktor├í re├ílne pred├íva v├í┼í tovar.
Marek1975
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen

Odosla┼ąod Hund17 » 21 Jan 2019, 00:56

v pohode by som to spravil, len posiela┼ą po┼ítou sa mi to nechce :confused: keby sa nikto neozve, tak by sme sa mo┼żno dohodli ale najlep┼íie asi ten osobn├Ż odber. Z ocele alebo silonu
Hund17
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 741
Vek: 26.58
Zalo┼żen├Ż: 05.11.2010

Odosla┼ąod Marek1975 » 21 Jan 2019, 05:59

Skor sa prillanam k oceli, ako myslis osobne? Som od trnavy
Marek1975
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen

Odosla┼ąod romiadam » 21 Jan 2019, 12:16

Tu na fore to nie je problem, ze ti to niekto spravi, problem je ze kazdy je z ineho konca Slovenska, a mnohym (ani mne) sa nechce to zabalovat, zhanat obalku/krabicu a trepat sa na postu. Uz sme zleniveli...

Napis na bazos.sk ze zhanas sustruznika z okolia Trnavy a daj tam tento vykres. Niekto sa ti urcite ozve.
Alebo minimalne v kazdej dedine je aspon jeden (to je malo) co ma doma sustruh. Tak skoc do krcmy v najblizsej dedine ak si pramo z Trnavy, (ak si z kolitej dediny pri trnave, tak mi nehovor ze tam nemate sustruznika...) daj si tam pivo a opytaj sa vycapneho (ak je lokalny) ci nepozna neakeho chlapika co ma doma sustruh. Casnik zavola na "Pala" co tam vysedava kazdy den, ten povie ze nevie (alebo vie), ale ze "Fero" to vie, a "Fero" ti povie ku komu mas ist. A takto to chodi na dedine. A budes to mat vybavene za 1-2 dni. Mozno ti to urobi aj na pockanie. Maj v aute ten kotuc a parkside brusku, nech si to radsej sam pomeria. Niekto ti to urobi za peniaze iny za flasku, to sa dohodnete. Vo vacsich mestach ako aj Trnava pomaly sused suseda nepozna, tam je to horsie, ale mozno v krcmach mimo centra mesta na okraji mesta by to mozno slo tiez, ale tam casnik ak nie je lokalny tak to moze mat na haku a povie ti ze nevie. V Seredi poznam jedneho co taketo veci robi, byva pri futbalovom stadione.
Prep├í─Źte mi za diakritiku a preklepy - v├Ą─Ź┼íinou p├ş┼íem z mobilu a ENG klavesnice.
(v├Żroky nemenovan├ęho ─Źlena f├│ra:) ...z├íklady elektrotechniky ovl├ídam dokonale, tak napr. tak├Ż tyristor neviem ako presne funguje
romiadam
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 2945
Zalo┼żen├Ż: 09.04.2008

Odosla┼ąod makyke » 21 Jan 2019, 14:15

Marek, poslal som ss.
makyke
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 185
Zalo┼żen├Ż: 24.04.2011

Odosla┼ąod Marek1975 » 21 Jan 2019, 14:42

To ze sme kazdy z inakade je ok, ale verejne priznat lenivost to uz podla mna ok nieje.... sorry ja viem, ze mi v mieste bydliska stoji okres Trnava, ale nepochadzam odtial tak neviem, nakolko tu byvam cca 2 roky, takze nepoznam kto kde je a co robi, na margo krcmy - pivo pijem doma. Tu nieje s kym...Potreby podobneho typu riesim stylom dopyt/ponuka tak ako kazdy normalny clovek - ty nie?

Viac sa k tomu nevyjadrujem

Makyke, dakujem za ochotu a pomoc, rovnako mas SS
Marek1975
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen

Odosla┼ąod hacesoft » 21 Jan 2019, 14:45

Dobr├Ż den,
radeji bych pou┼żil hlin├şk....
hacesoft
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci
Pr├şspevky: 2
Zalo┼żen├Ż: 17.01.2019

Odosla┼ąod 5ko » 21 Jan 2019, 15:48

Toto sa rie┼íi najjednoduch┼íie zaliatim otvoru c├şnom a potom sa navrta potrebn├í diera,ale aj tak by si to musel da┼ą urobi┼ą v s├║struhu, aby to polo presn├ę a neh├ídzalo.
Lenivos┼ą je matka pokroku.Leniv├Ż ─Źlovek rozm├Ż┼íla,ako by si robotu u─żah─Źil a tak nie─Źo vyn├íjde.
Ku ka┼żd├ęmu ─Ź├şnskemu v├Żrobku by mali pribali┼ą jedn├ęho ─Ź├ş┼łana, aby som ho mohol nakopa┼ą do ....,ked sa to pokaz├ş.
5ko
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 8554
Vek: 63.62
Zalo┼żen├Ż: 18.02.2010

Odosla┼ąod sbf » 21 Jan 2019, 16:09

Hento ti za 20 spravia vo vacsine firiem - ale emailom ti ponuku asi nikto neposle a vacsina ani osobne vopred nepovie. ak je to vela asi len takychto pankov po dedinach zhanat, ale aj ti uz vacsinou robia na zivnost, sustruh dnes uz malokto drzi bez vyuzitia - ceny tak porastli ze uz nevedia co pytat.
Naposledy upravil sbf d┼ła 21 Jan 2019, 16:13, celkovo upraven├ę 1 kr├ít.
sbf
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 346
Zalo┼żen├Ż: 28.08.2009

Odosla┼ąod jenda23 » 21 Jan 2019, 16:12

Pokud bude nejh┼»┼Ö vyto─Ź├şm ti to, jen jsem z ─Źr.
Lokomotiva je jako ┼żena.Je jich stovky typ┼» a ka┼żdej z nich je jinej,ka┼żd├í z nich je sv├Żm zp┼»sobem kr├ísn├í.Kdy┼ż j├ş chce┼í aspo┼ł trochu poznat jsou to stovky hodin ─Źasu.Nejde s n├ş b├Żt ani┼ż bys j├ş bezmezn─Ť miloval,je nemo┼żn├Ż j├ş zn├ít do posledn├ş skulinky
jenda23
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 5419
Vek: 29.31
Zalo┼żen├Ż: 27.06.2008
Paragraf: 23

Odosla┼ąod Marek1975 » 21 Jan 2019, 16:21

─Äakujem vam vsetkym za ochotu, uz je to hotove a odosiela sa to.
Marek1975
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen

Nasp├Ą┼ą na Potrebujem nie─Źo vyrobi┼ą

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 1 hos┼ą.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist