Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Power Users

Power Users

Moderátor: Moderátori

Power Users

Odosla┼ąod zawin » 22 Mar 2012, 12:16

Hodnos┼ą Power User je ude─żovan├í pou┼ż├şvate─żom, ktor├ş sa v├Żznamne podie─żaj├║ na rozvoji f├│ra. Ide hlavne o ich nezi┼ítn├║ pomoc, ktor├║ prezentuj├║ na f├│re. Za to sa im chcem touto formou po─Ćakova┼ą.
T├║to hodnos┼ą m├┤┼że z├şska┼ą ka┼żd├Ż v├ís. M├┤┼żete mi zasla┼ą n├ímet formou s├║kromnej spr├ívy, koho by ste touto hodnos┼ąou radi odmenili. ─Äakujem

Doteraj┼í├ş ─Źlenovia skupiny POWER USERS:
awen
bobo87
breta1
daqq
datam
Dolfi
Kado
platon.rado
servisman
TAZ
Thales
S├║ dve veci, ktor├ę s├║ nekone─Źn├ę - vesm├şr a ─żudsk├í hl├║pos┼ą. Ale s vesm├şrom som si e┼íte nie celkom ist├Ż. /Einstein/
zawin
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Administrátor
Administrátor
Pr├şspevky: 2484
Vek: 29.78
Zalo┼żen├Ż: 17.07.2006
Paragraf: 21

Re: Power Users

Odosla┼ąod zawin » 23 Mar 2012, 15:48

Na z├íklade va┼íich ┼żiadost├ş a m├┤jho uv├í┼żenia som toto ocenie udelil aj u┼ż├şvate─żovi Washu. ─Äakujem
S├║ dve veci, ktor├ę s├║ nekone─Źn├ę - vesm├şr a ─żudsk├í hl├║pos┼ą. Ale s vesm├şrom som si e┼íte nie celkom ist├Ż. /Einstein/
zawin
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Administrátor
Administrátor

Odosla┼ąod zawin » 29 Jan 2013, 12:11

Ahojte, zas po nejakom ─Źase by som sa chcel po─Ćakova┼ą v┼íetk├Żm v├ím, ktor├ş na f├│re nezi┼ítne pom├íhate.

R├íd by som sa aj osobne, udelen├şm hodnosti Power User po─Ćakoval nasledovn├Żm u┼ż├şvate─żom:
pin - ve─żk├í v─Ćaka hlavne za pomoc pri r├┤znych v├Żpo─Źtoch a simul├íci├ích
jarom├şr - v─Ćaka za pomoc pri rie┼íen├ş probl├ęmov pri programovan├ş
Mer├ík - v─Ćaka za pomoc hlavne z oblasti elektrick├Żch in┼ítal├íci├ş
5ko - kutil v pravom zmysle slova, bez teba by to tu nebolo ono :), v─Ćaka

PS: Va┼íe dal┼íie n├ívrhy na Power User-ov mi m├┤┼żete zasiela┼ą prostredn├şctvom s├║kromn├Żch spr├ív.
zawin
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Administrátor
Administrátor

Odosla┼ąod zawin » 21 J├║l 2014, 15:55

Nov├Żm Power User-om sa st├íva mirosne. T├Żmto sa mu chcem po─Ćakova┼ą za jeho pr├ícu na f├│re.
zawin
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Administrátor
Administrátor

Odosla┼ąod zawin » 12 Jan 2015, 19:21

Nov├Żm Power user-om sa st├íva DXR, t├║to hodnos┼ą si vysl├║┼żil hlavne za mno┼żstvo nahl├ísen├Żch pr├şspevkov. ─Äakujeme
zawin
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Administrátor
Administrátor

Nasp├Ą┼ą na Spr├ívy od administr├ítorov

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 1 hos┼ą.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist