Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Sk├║senosti s dom├ęnou "mail.com"

Sk├║senosti s dom├ęnou "mail.com"

Kecajte o ─Źom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Sk├║senosti s dom├ęnou "mail.com"

Odosla┼ąod Edgar » 14 M├íj 2018, 21:06

Toto bude s├şce trochu mimo elektrotechniky ako takej, ale zauj├şma ma, ─Źi niekto z v├ís pou┼ż├şva mailov├║ schr├ínku od mail.com. Moment├ílne asi 2 roky pou┼ż├şvam slovensk├Ż Post, ale ten zvykne ma┼ą ob─Źas v├Żpadky a prest├ívam ma┼ą na to nervy. Azet som mal predt├Żm tie┼ż, ale ke─Ć som sa dozvedel o "s├║krom├ş" ktor├ę pon├║ka, tak som rad┼íej pre┼íiel na Post. Gmail bohu┼żia─ż neprich├ídza do ├║vahy, lebo tam zohna┼ą norm├ílny username je u┼ż nere├ílne. Kapacitu nerie┼íim, mailom nerie┼íim ni─Ź objemn├ę alebo podobne (z 2GB som za 2 roky zaplnil menej ako 200MB).
─îo sa t├Żka toho mail.com, prostredie celkom vyhovuj├║ce, dokonca maj├║ aj priamo aplik├íciu pre Android. Len neviem na ko─żko sa tomu d├í veri┼ą, a ┼że ─Źi ten ├║┼żasn├Ż Gmail zase nebude d├íva┼ą moje maily ─żu─Ćom do spamu, lebo bude bra┼ą t├║to dom├ęnu ako "podozriv├║", ─Źo sa mi ─Źasto deje u┼ż teraz na Poste. Pr├şpadne m├┤┼żete nap├şsa┼ą ─Źo pou┼ż├şvate vy.
Edgar
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 1318
Vek: 22.7
Zalo┼żen├Ż: 12.08.2013

Re: Sk├║senosti s dom├ęnou "mail.com"

Odosla┼ąod rudko » 14 M├íj 2018, 21:15

ak nie gmail tak mozno este lepsia volba https://protonmail.com/
nebudem ti popisovat o co ide, to si mozes precitat aj sam. ja, a asi 50 ludi z mojho okolia pracujucich v IT ma u nich mail a nikdy nikto nezaznamenal ziaden problem, takze skusenost zatial velmi pozitivna
Drink coffee. Do stupid things faster with more energy...
Na predaj...
rudko
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 2055
Vek: 33.19
Zalo┼żen├Ż: 28.12.2012
Paragraf: 24

Odosla┼ąod Edgar » 14 M├íj 2018, 21:21

─Äakujem za tip. Ale to m├í vo free verzii len 500MB, ─Źo u┼ż by bolo ─Źasom asi m├ílo.
Edgar
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen

Odosla┼ąod boraicho » 14 M├íj 2018, 21:23

Ja mam gmail, a 2x, prve bolo priezviskomeno@ , potom som zabudol heslo tak som spravil menopriezvisko@ , ani jeden nebol obsadeny, potom som si spomenul na prve heslo, takze mam dva ale pouzivam ten druhy, viac sa mi paci. Tvoje menopriezvisko@ je obsadene?
"Aj nevinne vyzeraj├║ca s├║─Źiastka, m├┤┼że by┼ą pr├ş─Źinou nefunk─Źnosti zariadenia a tou kondenzator 100% je"
3D REBEL II + PLA + PETG
boraicho
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 11842
Vek: 30.75
Zalo┼żen├Ż: 03.02.2007

Odosla┼ąod rudko » 14 M├íj 2018, 21:29

tak vies, vzdy je to nieco za nieco....
este mozes skusit hotmail.com/outlook.com prevadzkovane microsoftom. tam je tusim 15G free. mam ucet aj tu a sice ho vyuzivam len zbezne funguje fajn
Na predaj...
rudko
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user

Odosla┼ąod Edgar » 14 M├íj 2018, 22:50

Ja u┼ż m├ím s├şce menopriezvisko@ asi 7 rokov, ale tam je kopa bordelu a pou┼ż├şvam to teraz len na Google Play a YouTube. Proste mi vad├ş ma┼ą v┼íetko dokopy aj keby som to teraz pou┼ż├şval ako mail, neviem pre─Źo :D A ned├ívno som si chcel vytvori┼ą meno.priezvisko@ a to je obsaden├ę, nech├ípem ako to je mo┼żn├ę, ke─Ć nem├ím a┼ż tak├ę be┼żn├ę meno...

rudko, jasn├ę na Outlook som ├║plne zabudol :thumbup: s t├Żm by ani Gmail nemal ma┼ą probl├ęm pri prij├şman├ş. A Outlook m├í dom├ęny pod─ża ┼ít├ítov tak┼że mal├í pravdepodobnos┼ą ┼że moje meno bude obsaden├ę. Tak zatia─ż v─Ćaka
Edgar
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen

Odosla┼ąod alidedko » 14 M├íj 2018, 23:25

Edgar nap├şsal:ned├ívno som si chcel vytvori┼ą meno.priezvisko@ a to je obsaden├ę, nech├ípem ako to je mo┼żn├ę

Ak uz mas menopriezvisko@, skus si poslat mail na meno.priezvisko@ a zistis :)

Minimalne naopak to funguje.
Motto: Nikto nie je tak velky, aby sa nevosiel do truhly.
alidedko
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 3963
Vek: 27.61
Zalo┼żen├Ż: 04.02.2013
Paragraf: 21

Odosla┼ąod daevid1 » 15 M├íj 2018, 00:30

Ako bezplatn├║ alternat├şvu Gmailu a Outlooku d├ívam do pozornosti nemeck├Ż GMX, alebo Tutanota. Inak celkovo Nemci si radi chr├ínia s├║kromie od Googlu, tak existuj├║ aj symbolicky platen├ę alternat├şvy 12ÔéČ/rok ako posteo.de, mailbox.org, alebo tutanota.com Premium.
daevid1
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci
Pr├şspevky: 9
Zalo┼żen├Ż: 18.01.2013

Odosla┼ąod boraicho » 15 M├íj 2018, 17:19

Ano, menopriezvisko@ a meno.priezvisko@ je toto iste, google tu bodku vynechava zamerne, cital som o tom skor.
"Aj nevinne vyzeraj├║ca s├║─Źiastka, m├┤┼że by┼ą pr├ş─Źinou nefunk─Źnosti zariadenia a tou kondenzator 100% je"
3D REBEL II + PLA + PETG
boraicho
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen

Odosla┼ąod Cofi » 15 M├íj 2018, 18:08

jednoznacne "svajciarsky" gmx
Cofi
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Nov├Ż ─Źlen
Nov├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 74
Vek: 38.99
Zalo┼żen├Ż: 25.01.2010

Odosla┼ąod romiadam » 15 M├íj 2018, 19:24

meno.priezvisko+cislo (lahko zapamatatelne) a mate emailovu adresu.
Prep├í─Źte mi za diakritiku a preklepy - v├Ą─Ź┼íinou p├ş┼íem z mobilu a ENG klavesnice.
(v├Żroky nemenovan├ęho ─Źlena f├│ra:) ...z├íklady elektrotechniky ovl├ídam dokonale, tak napr. tak├Ż tyristor neviem ako presne funguje
romiadam
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 2946
Zalo┼żen├Ż: 09.04.2008

Odosla┼ąod boraicho » 15 M├íj 2018, 19:34

ta bodka je tam aj tak zbyto─Źna
3D REBEL II + PLA + PETG
boraicho
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen

Odosla┼ąod Edgar » 15 M├íj 2018, 22:40

romiadam nap├şsal:meno.priezvisko+cislo (lahko zapamatatelne) a mate emailovu adresu.

Mo┼żno m├ím nadmern├ę estetick├ę c├ştenie, ale chcem aby t├í adresa aj nejak norm├ílne vyzerala :pain:
No aby som nap├şsal z├íver, stavil som to na ten Outlook, 15GB na maily, s├şce len 5GB na disk, ─Źo je oproti Googlu nev├Żhoda, ale ke─Ć┼że u┼ż jeden Gmail m├ím, tak disk pou┼ż├şvam tam. ─Äakujem za rady

boraicho nap├şsal:Ano, menopriezvisko@ a meno.priezvisko@ je toto iste

Hm sranda, je to naozaj tak, asi sa chceli vyhn├║┼ą duplicitn├Żm mailov├Żm ├║─Źtom pre jednu osobu kv├┤li zv├Ż┼íeniu kapacity "schr├ínky" :thumbdown:
Edgar
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen

Odosla┼ąod rudko » 15 M├íj 2018, 22:46

Dovod je ovela prozaickejsi ako si myslis. Z pociatku toto obmedzenie nebolo a vznikali problemy s tym ze odosielatel sa lahko preklepol a poslal mail inej osobe. Tak pred tym nez spustili prevadzku pre siroku verejnost toto opatrenie zaviedli...
Na predaj...
rudko
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user

Odosla┼ąod Edgar » 15 M├íj 2018, 22:50

Keby namiesto toho rad┼íej zaviedli koncovky pod─ża ┼ít├ítov ako to m├í Outlook, zv├Ż┼íilo by to aspo┼ł po─Źet vo─żn├Żch u┼ż├şvate─żsk├Żch mien...
Edgar
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen

Odosla┼ąod rudko » 15 M├íj 2018, 23:01

ono to nieje take jednoduche ako sa to zda. ked budeme predpokladat ze domenu gmail maju skupenu celosvetovo tak si predstav ako enormne by im narastol pocet mailovych adries. a z toho viac ako 90% by boli adresy ktore nikto nikdy nepouzije, ale si ich len vytvoril aby bol cool, aby ich predal, alebo bohvie pre co. a teraz si zober ze pre kazdy ucet musisi alokovat 15G miesta...
ale mozno jedneho dna bude aj to

toto je vec co mna az tak velmi netrapi, ja mam gmail este z cias ked bol v testovacej prevadzke. mal som stastie ze som nahodou poznal spravnych ludi :-)
Na predaj...
rudko
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user

Nasp├Ą┼ą na Vo─żn├í t├ęma

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 3 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist