Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /var/www/web4/web/includes/un_extensions.php on line 910
Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • TESLA ARS810g

TESLA ARS810g

Pochv├í─żte sa ostatn├Żm ─Źo zauj├şmave ste vyrobili alebo pr├íve vyr├íbate!

Moderátori: psichac, Moderátori

TESLA ARS810g

Odosla┼ąod Coolbass » 26 J├║n 2016, 22:28

Chcel by som V├ím zas a znovu predstavi┼ą nielen m├┤j, tro┼íku dlh┼í├ş projekt├şk. Jedn├í sa o zn├íme star├ę "pidi,mini" bedni─Źky s ozna─Źen├şm ARS810 a osaden├şm ARV081 a ARZ369. Projekt nieje len m├┤j nako─żko hlavn├║ vec a to v├Żhybku odladil kolega zo susedn├ęho f├│ra Godz (http://repromania.net/forum/viewtopic.php?f=9&t=4061). Zvy┼íok u┼ż ostal na mne.
Tak┼że v prvom rade som zohnal za celkom prijate─żn├║ cenu (ke─Ć┼że som milovn├şk TESLA v├Żrobkov) u┼ż spom├şnan├ę mini bedni─Źky ARS810. V┼íade kde som o t├Żchto "pokladoch" nie─Źo po─Źul tak to bolo len a len v dobrom slova zmysle, tak som si povedal, ┼że pr├íve tak├ęto bedni─Źky mus├şm ma┼ą k PC, nako─żko m├ím izbu mal├Żch rozmerov a TM265 s├║ v tejto izbe a┼ż moc nehovoriac o TM380, rozhodol som sa pr├íve pre tieto bedni─Źky. Viem, ┼że ┼żijeme v 21. storo─Ź├ş, kde sa za ceny pohybuj├║ce sa n├íkladov mojich bedn├ş, daj├║ zohna┼ą pomerne kvalitnej┼íie, ( vi─Ć Penjo-v├ę v├Żrobky http://svetelektro.com/modules.php?name ... 0a93afafa9) av┼íak chu┼ą postavi┼ą si nie─Źo zo zn├ímeho matro┼ía zv├ş┼ąazila hehe :lol:

Ako prv├ę bolo treba vyhotovi┼ą v├Żhybku pod─ża sch├ęmy. ─Äalej bolo treba upravi┼ą bedni─Źky a to : v├Żmena prednej steny k├┤li zapusteniu, origin├íl predn├í stena bola zapusten├í 1,2mm dovn├║tra bedni─Źky, tak┼że vznikali difrakcie a r├┤zne in├ę pazvuky z odrazov okolitch stien... N├ísledne ─Ćal┼íia ├║prava bola poriadne vytlmenie a vystu┼żenie bedni─Źky (ako tlmiaci materi├íl som pou┼żil preva┼żne vatu s vatel├şnom, vyplnil som oboma materi├ílmi cel├Ż objem bedni─Źiek samozrejme primerane) ako v├Żstuhy som pou┼żil mal├ę hranol─Źeky umiestnen├ę na sten├ích bedni─Źiek. V┼íetko poriadne zlepen├ę disperzn├Żm lepidlom aby aj najmen┼íia ┼íkulinka bola pekne zatlmen├í a aby nevznikali ┼żiadne hnusn├ę rezonancie.

Po vyhotoven├ş v├Żhybky a n├ísledne jej odsk├║┼ían├ş som ostal zarazen├Ż, zvuk sa mi moc nepozd├íval, basy kr├ísne v├Żrazne a razantn├ę, ale v├Ż┼íky utlmen├ę. Testoval som v┼íak, len mono (origin├íl vs s v├Żhybkou), nakoniec som sa, ale rozhodol ako mi aj ostatn├Ż poradili aby som v├Żhybky zb├íchal pre obe bedni─Źky. Po vyhotoven├ş oboch vyhybiek mi spadla s├ínka dolu, v├Żsledn├Ż zvuk je presne tak├Ż ako popisuj├║ chalani na f├│re, ni─Ź├şm moc v├Żrazn├Ż na prv├Ż posluch av┼íak ak sa ─Źlovek zapo─Ź├║va lep┼íie neuver├ş vlastn├Żm u┼íiam, zvuk je proste neskuto─Źn├Ż vzh─żadom na rozmery reproduktorov a ich vek rovnako tak je zvuk z t├Żchto bedni─Źiek a┼ż n├ívykov├Ż na dlhodob├ę po─Ź├║vanie, samozrejme nie s├║ to ┼żiadne v├Żkonov├ę bedne, tak┼że ozvu─Źenie bar├íku sa naozaj nekon├í, pr├íve naopak s├║ vhodn├ę presne k PC na tich├ę, ale kvalitn├ę po─Ź├║vanie pohodovej muziky.

Po dokon─Źen├ş prednej steny z MDF, vytlmen├ş bedni─Źky a zhotoven├ş a samozrejme upevnen├ş v├Żhybky pri┼ílo na radu u┼ż len povrchov├í ├║prava + mal├ę detaili k finishu (v├Żstupn├ę termin├íly a stojany pod reproduktory).. Na bedni─Źkach som str├ívil asi t├Ż┼żde┼ł pr├íce, v┼íetko som musel ru─Źne br├║si┼ą a samozrejme aj ru─Źne strieka┼ą ─Źiernym matn├Żm sprejom. Samostatnej dyhe na boxoch som venoval cel├Ż de┼ł, kedy som voskoval a le┼ítil a┼ż do zbl├íznenia hehe :rolleyes: .....

Na z├íver by som chcel len doda┼ą to─żko, ┼że so zvukom som naozaj milo prekvapen├Ż, ten kto po─Źul tieto bedni─Źky, vie ako hraj├║ (bola mo┼żnos┼ą si ich vypo─Źu┼ą aj v stre┼żeniciach samozrejme boli e┼íte pred ├║pravou, mali v sebe len v├Żhybky) a ten kto nepo─Źul tak neuver├ş, ┼że aj tak├ęto "pidi" bedni─Źky dok├í┼żu zauja┼ą ve─żk├Żm zvukom...

D├║fam, ┼że sa v├ím bude v├Żsledok p├í─Źi┼ą, tak ako sa p├í─Źi aj mne, pr├şpadn├ę dotazy nap├ş┼íte, ve─żmi r├íd uv├ştam ka┼żd├║ kritiku...
Pr├şlohy
1.jpg
Originál ARS810
2.jpg
3.jpg
4.jpg
Predná stena vyhotovená z MDF, pred touto bola vyhotovená ešte jedna z preglejky avšak tá sa rozpadávala a nebola ani tak tuhá !
5.jpg
6.jpg
Bedni─Źka e┼íte pred povrchovou ├║pravou. 1.n├ístrek ─Źiernej farby a n├ísledne jej vybr├║senie.
7.jpg
Hotov├í bedni─Źka u┼ż aj s hotovou povrchovou ├║pravou.
8.jpg
9.jpg
10.jpg
Stojany pod reproduktory, z├íkladne s├║ z MDF a hranol─Źek je mas├şv.
11.jpg
13.jpg
12.jpg
─îlovek sa u─Ź├ş ka┼żd├Ż de┼ł, ve─żmi r├íd sa aj ja s├ím nech├ím pou─Źi┼ą od sk├║senej┼í├şch, ve─Ć sme len ─żudia.
GABKI
Coolbass
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 220
Vek: 25.03
Zalo┼żen├Ż: 15.12.2013

Re: TESLA ARS810g

Odosla┼ąod tomel » 26 J├║n 2016, 22:34

Super :thumbup: ─Źo doda┼ą .. vie┼í sa s tak├Żmi to vecami pohra┼ą
tomel
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 1369
Vek: 23.29
Zalo┼żen├Ż: 19.09.2011
Paragraf: 22

Odosla┼ąod nalimko33 » 26 J├║n 2016, 22:42

do kelu - a mne nem├í kto zhlobi┼ą bedni─Źky k PC.... hehe
pekná práca Andy...
SHARP MZ-811
nalimko33
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 4409
Vek: 48.21
Zalo┼żen├Ż: 29.12.2008

Odosla┼ąod elmoto » 26 J├║n 2016, 23:59

:potlesk: :potlesk: :thumbup: :thumbup: :potlesk: :potlesk:
nie som tu
elmoto
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 3019
Vek: 40.98
Zalo┼żen├Ż: 15.08.2011

Odosla┼ąod platon.rado » 27 J├║n 2016, 08:14

Ja neviem....Mne tam vadia tie ┼íraubi─Źky.In├í─Ź je to pekn├ę.
Najlep┼íie repros├║stavy nie s├║ tie,ktor├ę n├ím najviac daj├║,ale tie ktor├ę n├ím najmenej stratia.
platon.rado
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 4702
Vek: 43.75
Zalo┼żen├Ż: 20.02.2008

Odosla┼ąod Coolbass » 27 J├║n 2016, 10:29

Rado┼í, tie ┼ír├║bky s├║ aj v origin├íl, a ke─Ć┼że som nechcel predok lepi┼ą alebo zatmelova┼ą z d├┤vodu rozobierania bedn├ş lebo inak sa do nej naozaj ned├í dosta┼ą, tak som to spravil ako to m├í origin├íl :pain: ja viem nieje to to prav├ę orechov├ę..
─îlovek sa u─Ź├ş ka┼żd├Ż de┼ł, ve─żmi r├íd sa aj ja s├ím nech├ím pou─Źi┼ą od sk├║senej┼í├şch, ve─Ć sme len ─żudia.
GABKI
Coolbass
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen

Odosla┼ąod platon.rado » 27 J├║n 2016, 12:29

Ved hej no...
Najlep┼íie repros├║stavy nie s├║ tie,ktor├ę n├ím najviac daj├║,ale tie ktor├ę n├ím najmenej stratia.
platon.rado
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 4702
Vek: 43.75
Zalo┼żen├Ż: 20.02.2008

Odosla┼ąod Gavin Milarrr » 27 J├║n 2016, 17:51

Origin├íl m─Ťl vep┼Öedu r├íme─Źek s hadrem, tak┼że ┼írouby nebylo vid─Ťt. Ale n─Ťkomu se industri├íl l├şb├ş, nebo ten kryt ztratil...
Taky v├ís ┼ítve debilita a sopl├íctv├ş? Na http://efis.tul.cz/forum b─Ť┼ż├ş experiment├íln├ş odblben├ę f├│rum.
Gavin Milarrr
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 2533
Vek: 44.35
Zalo┼żen├Ż: 06.10.2008

Odosla┼ąod j├íra » 27 J├║n 2016, 17:54

Pekne je to aj sie stojan─Źeky,presne tak├ę by som potreboval.
jára
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Nov├Ż ─Źlen
Nov├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 64
Vek: 58.18
Zalo┼żen├Ż: 09.09.2008

Odosla┼ąod Coolbass » 27 J├║n 2016, 18:01

Nieje probl├ęm tak├ę stojan─Źeky vyrobi┼ą, ak m├í┼í z├íujem daj vedie┼ą, nap├ş┼í SS... ├üno r├ím─Źeky m├ím doma, s nimi to u┼ż na tot├ílku rob├ş difrakcie, a ja osobne moc nem├ím r├íd krycie r├ím─Źeky... Viem, ┼ír├│bky sa ve─ża ─żu─Ćom nep├í─Źia dokonca ani mojej polovi─Źke, heh dokonca to bola jej prv├í pripomienka :thumbup: , ale ako som u┼ż povedal aj Rado┼íovi, inak by sa do bedne viac dosta┼ą nedalo a to som nechcel...
A osobne sa mi to aj takto p├í─Źi, mo┼żno na┼żivo by sa v├ím to p├í─Źilo viac, najm├Ą zvukom :)
GABKI
Coolbass
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen

Odosla┼ąod Coolbass » 24 Feb 2020, 18:44

Tak po dlhom ─Źase (necel├Żch 4-rokov), som kone─Źne dotiahol tento "projekt├şk" do fin├ílnej podoby. Nako─żko som zmenil pr├ícu a do kancel├írie som potreboval nie─Źo, ─Źo by slu┼íne hralo, vyzeralo k svetu a malo kompaktn├ę rozmery. Rozhodol som sa preto kone─Źne dorobi┼ą tieto bedni─Źky do fin├ílnej podoby so v┼íetk├Żmi "serepeti─Źkami", koniec koncov je to lep┼íie akoby mali by┼ą odlo┼żen├ę a nevyu┼żit├ę niekde pod postelou heh :ignore: .
Samostatn├ę bedni─Źky som mal u┼ż d├ívnej┼íie hotov├ę, tak ako je na foto (cca 2 roky), mimochodom boli k po─Źutiu aj na zimnej posluchovke v Stre┼żeniciach, av┼íak nebolo akosi ─Źasu to sem prida┼ą (robota, povinnosti, at─Ć...), a ke─Ć┼że som aj tak nemal doroben├ę stojan─Źeky a prepojov├ítka (k├íble), tak som sa rozhodol, ┼że si na to kone─Źne n├íjdem ─Źas a poprid├ívam sem p├ír projektov ─Źo som dorobil, pr├şpadne urobil ako nov├ę heh :thanks: ....
Na prv├Żch dvoch foto s├║ u┼ż spomenut├ę prepojov├ítka (k├íble).Samostatn├Ż k├íbel je ├ľLFLEX CLASSIC 400 P 4G1,0. D─║┼żka k├íblov je 1,5m,
ako koncovky na strane reproduktorov som pou┼żil NAKAMACHI ( https://www.aliexpress.com/item/3299444 ... 4c4ddmuEBb ), a ako koncovky na strane zosil┼łova─Źa som pou┼żil vidli─Źky (tak isto aliexpres, ale nejak sa mi ich nepodarilo u┼ż n├íjs┼ą) :pain: .
Na ─Ćal┼í├şch foto je u┼ż vidie┼ą samostatn├ę reproduktory so stojan─Źekmi, tie s├║ vyroben├ę pomerne jednoducho, narezan├í DTD (drevo-trieska vo farbe orechu) a ako "v├Żstuhy" s├║ pou┼żit├ę PVC tr├║bky, v├Ż┼íka stojanov je 75mm.
Nakoniec mus├şm u┼ż len poveda┼ą, ┼że ma nikdy tieto bedni─Źky neprestan├║ prekvapova┼ą zvukom :wink: , a v├Żsledok u┼ż pos├║─Ćte sami :agree:
Pr├şlohy
20200224_160157.jpg
20200224_160231.jpg
20200224_160420.jpg
20200224_160647.jpg
20200224_160756.jpg
20200224_161445.jpg
20200224_161659.jpg
GABKI
Coolbass
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen

Odosla┼ąod F-r-a-n-t-i-s-e-k » 24 Feb 2020, 22:32

Ten facelift bedni─Źk├ím naozaj dos┼ą pomohol :)
Ale ned├í sa mi nesp├Żta┼ą, tie skrutky na v├Ż┼íka─Źoch s├║ nahrdzaven├ę a s opadanou farbou? :(
Mo┼żno aj tie na bas├íkoch by boli lep┼íie v ─Źiernej, ale to je vec vkusu.
Inak pekn├í zostavi─Źka do kancl├şku, aj bez popisov na zos├şku ;)
F-r-a-n-t-i-s-e-k
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 295
Vek: 38.84
Zalo┼żen├Ż: 16.09.2019

Odosla┼ąod cool-zool » 24 Feb 2020, 22:34

Teraz vyzeraju fakt lepsie , vidno ze sa rad hras s dizajnom a uspesne ....
Pripajam sa s nazorom na cierne skrutky (skus ich len jemne strieknut ciernym sprejom ) ...
cool-zool
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 822
Vek: 51.25
Zalo┼żen├Ż: 09.12.2013

Odosla┼ąod Coolbass » 24 Feb 2020, 22:38

F-r-a-n-t-i-s-e-k nap├şsal:Ten facelift bedni─Źk├ím naozaj dos┼ą pomohol :)
Ale ned├í sa mi nesp├Żta┼ą, tie skrutky na v├Ż┼íka─Źoch s├║ nahrdzaven├ę a s opadanou farbou? :(

Perfektn├Ż postreh !!!! :thumbup: ─Äakujem za upozornenie, naozaj som sa s├║stredil tak na design bedn├ş, a┼ż som zabudol na detaily, a naozaj teraz sa d├şvam na repro a oni s├║ naozaj hrdzav├ę hehe :biggrin: ... Tak┼że to sa oprav├ş, e┼íte raz ─Ćakujem :agree: , posna┼ż├şm sa zohna┼ą pr├íve zinkovan├ę skrutky aby kr├ísne sedeli k bas├íkov├Żm :thanks:

-- Spojen├Ż pr├şspevok 24 Feb 2020, 21:41 --

cool-zool nap├şsal:Teraz vyzeraju fakt lepsie , vidno ze sa rad hras s dizajnom a uspesne ....
Pripajam sa s nazorom na cierne skrutky (skus ich len jemne strieknut ciernym sprejom ) ...

K ─Źiernym skrutk├ím, mal som mo┼żnos┼ą ma┼ą aj ─Źierne, len┼że tie niesu zinkovan├ę a ─Źasom hrdzavej├║ preto som ich nezvolil, ku samotn├ęmu striekaniu, nebol by to najlep┼í├ş n├ípad, nako─żko sa skrutky prakticky nedaj├║ vyskrutkova┼ą bez demont├í┼że celej bedni─Źky, a ke─Ć┼że je bedni─Źka cel├í zlepen├í, nieje nijak mo┼żn├ę ju rozobra┼ą rozumne :pain: . Tak┼że jedine zohna┼ą zinkovan├ę aj k v├Ż┼íkam :thumbup:
GABKI
Coolbass
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen

Odosla┼ąod F-r-a-n-t-i-s-e-k » 24 Feb 2020, 23:03

M├┤┼że┼í okolie skrutky oblepi┼ą papierovou p├ískou, mo┼żno ani nebude treba a mal├Żm ┼ítetcom "zababra┼ą" ─Źiernou "z├íkladovou" farbou.
F-r-a-n-t-i-s-e-k
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 295
Vek: 38.84
Zalo┼żen├Ż: 16.09.2019

Odosla┼ąod jenda23 » 24 Feb 2020, 23:06

A pro─Ź t┼Öeba komplexn─Ť nezvolit vylo┼żen─Ť kontrastn├ş materi├íly, tak┼że t┼Öeba nerezov├ę imbusy.
Lokomotiva je jako ┼żena.Je jich stovky typ┼» a ka┼żdej z nich je jinej,ka┼żd├í z nich je sv├Żm zp┼»sobem kr├ísn├í.Kdy┼ż j├ş chce┼í aspo┼ł trochu poznat jsou to stovky hodin ─Źasu.Nejde s n├ş b├Żt ani┼ż bys j├ş bezmezn─Ť miloval,je nemo┼żn├Ż j├ş zn├ít do posledn├ş skulinky
jenda23
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 5748
Vek: 30.35
Zalo┼żen├Ż: 27.06.2008
Paragraf: 23

Odosla┼ąod josek » 25 Feb 2020, 09:33

Coolbass nap├şsal:
F-r-a-n-t-i-s-e-k nap├şsal:Ten facelift bedni─Źk├ím naozaj dos┼ą pomohol :)

K ─Źiernym skrutk├ím, mal som mo┼żnos┼ą ma┼ą aj ─Źierne, len┼że tie niesu zinkovan├ę a ─Źasom hrdzavej├║ preto som ich nezvolil,... :thumbup:

S├║ aj zinkovan├ę ─Źierne, v tom probl├ęm nevid├şm. ─îierne zinkovanie za babku pon├║ka aj ka┼żd├í lep┼íia zinkov┼ła.
josek
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 797
Zalo┼żen├Ż: 10.01.2012

Odosla┼ąod Coolbass » 25 Feb 2020, 18:50

Tak ako som s─ż├║bil, vymenil som "┼íraub├ş─Źky" a takto sa mi to p├í─Źi viac. K ─Źiernym skrutk├ím - nechcel som ─Źierne, tak nejak m├ím r├íd ke─Ć je vo farb├ích kontrast tak ako to spomenul Jenda23, proste ka┼żd├ęmu sa p├í─Źi nie─Źo in┼íie :agree:
A e┼íte raz, ─Ćakujem za skvel├║ pripomienku :thanks:
Pr├şlohy
20200225_174524.jpg
20200225_174558.jpg
GABKI
Coolbass
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen

Odosla┼ąod Victorio » 26 Feb 2020, 10:54

najprv chv├ílim dizajn aj t├║ pr├ícu , detaily, hlavne to predn├ę ─Źelo sa mi p├í─Źi.
ale nebolo by kraj┼íie ten v├Ż┼íka─Ź trocha zapusti┼ą, ? vyzer├í to tak nes├║rodo oproti spodn├ęmu repro kde si sa vyhral so zaoblen├şm hr├ín ten v├Ż┼íkov├Ż je tam akoby proviz├│rne namontovan├Ż,
bolo by to ove─ża kraj┼íie, ak by bol zapusten├Ż hoci by bol r├ímik vidite─żn├Ż ale v ├║rovni predn├ęho ─Źela a natret├Ż tie┼ż na ─Źierno.
Skrutky samozrejme necha┼ą ako s├║ .
pod─║a m┼ła by to ve─║a pr├íce nebolo, zapusti┼ą to cca 4-5mm a bolo by to profi, teraz napr.pri spodnom repro je to vizu├ílne profi, ale pri v├Ż┼íkovom vidno ┼że je to vsaden├ę do otvoru a navy┼íe mo┼żno s├║ tam aj nejak├ę netesnosti ─Źo m├┤┼że vadi┼ą akustike, ak v├Ż┼íka─Ź pekne dosadne celou plochou na vyfr├ęzovan├ę zapustenie, tak to bude ok.

ale je to len m├┤j poh─żad, mne by sa s t├Żm asi nechcelo pipla┼ą :)
Victorio
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 481
Zalo┼żen├Ż: 12.03.2014

Odosla┼ąod Coolbass » 26 Feb 2020, 11:20

Hehe, popravde to u┼ż by bolo moc piplania aj pre m┼ła. Za druh├ę viem si predstavi┼ą ako stra┼íne zle by sa robilo frezkou to zapustenie pre nie─Źo tak titern├ę. A za tretie, cel├í bedne je pr├íve tak po─Ź├ştan├í ako to je rozvrhnut├ę, pri zapusten├ş v├Ż┼íkov├ęho reproduktora by mohlo d├┤js┼ą k rozladeniu f├íz a bedni─Źka by hrala, no povedzme ,┼że mo┼żno nie zle, ale inak a to u┼ż by nebolo dobr├ę. Tak ako to je, je to odladen├ę, mo┼żno nie pr├íve najkraj┼íie, ale takto to je spr├ívne. Dokonca by bolo na mieste, keby bedni─Źky nies├║ polo┼żen├ę tak, ako ich m├ím ja, ale pr├íve polo┼żen├ę na boku. Testovali sme to, a je to celkom po─Źute─żn├ę, ┼że smerovos┼ą toho ARV je tak├í... a k utesneniu, bedni─Źka je absol├║tne vzduchotesn├í, nikde ni─Ź nefu─Ź├ş ani nep├şska ako fujara heh, koniec koncov pod ARV je e┼íte gumov├ę tesnenie, ktor├ę je tam u┼ż od origin├ílu... :applause:
GABKI
Coolbass
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen

Ďalšia

Nasp├Ą┼ą na M├┤j v├Żrobok

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: Diallix a 2 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist