Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • U┼ż sa to kr├║ti aj u n├ís...

U┼ż sa to kr├║ti aj u n├ís...

Kecajte o ─Źom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

U┼ż sa to kr├║ti aj u n├ís...

Odosla┼ąod mr.dred » 07 Aug 2019, 19:45

Pred chv├ş─żou som pozeral radarov├ę sn├şmky na SHM├Ü... zauj├şmav├ę "koloto─Źe" na troch miestach s├║─Źasne.
Pr├şlohy
po─Źasie.png
Ne┼íikovn├ş elektrik├íri maj├║ ob─Źas tak├║ zvl├í┼ítnu iskru v oku.
mr.dred
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 3213
Vek: 54.35
Zalo┼żen├Ż: 17.08.2011

Re: U┼ż sa to kr├║ti aj u n├ís...

Odosla┼ąod Hop377 » 07 Aug 2019, 20:00

To sa nekruti, v tych miestach su radary,
Hop377
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 416
Vek: 6.55
Zalo┼żen├Ż: 13.12.2010

Odosla┼ąod mr.dred » 07 Aug 2019, 20:08

mr.dred
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen

Odosla┼ąod daqq » 07 Aug 2019, 20:10

Jedna sa len o nedokonale spracovanie dat z radaru :) V strede tych kruhov su radary, v skutocnosti tam nie je oblacnost, len zbytky zo spracovania a nedokonalost metodiky spracovania.

Vid.:
https://www.lakeeriewx.com/CaseStudies/ ... ings.html#
Outsource your thinking: Get religious!
Zistenie: Ked robite sucasne v C, C++, C#, Matlabe, trocha pokukujete po VHDL, sialenstvo nemoze byt daleko...este stastie, ze som lietadlo a nemam tieto problemy.
daqq
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 2419
Vek: 31.76
Zalo┼żen├Ż: 10.06.2008

Odosla┼ąod mr.dred » 07 Aug 2019, 20:16

...no pros├şm... a zase som m├║drej┼í├ş :lol:
mr.dred
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen

Odosla┼ąod deepspace » 07 Aug 2019, 20:44

mr.dred, skoro si ma dostal, bolo mi to podozdrive ked som to porovnaval s Blitzortungom :)
deepspace
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 444
Zalo┼żen├Ż: 18.05.2017

Odosla┼ąod lacosebosik » 07 Aug 2019, 21:41

mr.dred nap├şsal: zauj├şmav├ę "koloto─Źe" na troch miestach s├║─Źasne.

s├║ 4, vr├ítane radaru Koj┼íovsk├í ho─ża.
Pr├şlohy
4radary-shmu.png
lacosebosik
Nov├Ż ─Źlen
Nov├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 59
Zalo┼żen├Ż: 13.08.2017

Odosla┼ąod Dolfi » 08 Aug 2019, 17:00

─îo-to k t├ęmatu ("kon┼ípir├ícia"): http://orgo-net.blogspot.com/2019/06/pe ... y-jet.html .
Druhotriedny nadriaden├Ż si nikdy nevyberie prvotriedneho ale tre┼ąotriedneho podriaden├ęho.
Dolfi
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 10354
Vek: 66.86
Zalo┼żen├Ż: 17.08.2008

Odosla┼ąod dudoo » 08 Aug 2019, 21:31

JJ, P├ín Doppler to mal dobre vymyslen├ę :o .

@Dolfi - Pekn├Ż ─Źl├ínok, a to som si myslel, ┼że na psychiatrii nemaj├║ pr├şstup na internet :ignore:

Z nin├ęho uh─ża poh─żadu: Budem p├ínom tejto zeme :finga: D├ím si za ├║lohu zni─Źi┼ą 99,99999999% popul├ície v┼íeliak├Żm chemtrailsom, meteoterorizmom at─Ć. Potom zist├şm, ┼że nem├ím komu vl├ídnu┼ą a uko─Ź├şrova┼ą ┼żivot ─żudopr├ízdnej otr├ívenej plan├ęte, kde sa nebude da┼ą od toho pekeln├ęho tepla existova┼ą a e┼íte k tomu nep├┤jde elektrina ani internet? To ako┼że m├ím za─Źa┼ą obr├íba┼ą pole a pestova┼ą dobytok, aby som nepadol hladom? ─îo ak sa ma zmocnia Reptili├íni?
Pre m┼ła s├║ to len ni─Ź├şm podlo┼żen├ę teorie o tom ako n├ís chce niekto bezd├┤vodne zni─Źi┼ą, ale zasa niekto o tomto podlom pl├íne presne vie a tak to p├ş┼íe ako hrdina na tom internete :butthead: .
V kr├ítkosti - pr├şzemn├í z├íbava hodn├í na Topky, Azet alebo Nov├Ż ─îas.
dudoo
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 406
Vek: 38.15
Zalo┼żen├Ż: 31.07.2014

Odosla┼ąod 5ko » 08 Aug 2019, 22:15

Ako sa hovor├ş- kto chce psa bi┼ą, palicu si najde, alebo ├║─Źel sv├Ąt├ş prostriedky ... tak aj r├┤zni kon┼ípir├ítori vyu┼żij├║ ka┼żd├║ dostupn├║ inform├íciu vo svoj prospech ,aby mohli zar├íba┼ą na hl├║posti in├Żch,a v├┤bec im nez├íle┼ż├ş na tom, ─Źi s├║ ich tvrdenia zalo┼żen├ę na skuto─Źn├Żch dok├ízateln├Żch z├íkladoch, alebo je to iba ich fantasmagorick├ę vysvetlenie nie─Źoho, ─Źomu v├┤bec nerozumej├║,ale veria, ┼że tomu ludia uveria.
Chcel by som vidie┼ą, ako by niekto utajil v├Żstavbu zariadenia typu HAARP niekde v strede Atlantiku,─Źi inej lokalite bez toho,aby o tom okam┼żite vedel cel├Ż svet,ked┼że dnes si ani Kim... neuprdne, aby o tom neboli pln├ę spr├ívy v celom svete.
Pam├Ąt├ím si komunistick├ę heslo- Poru─Ź├şme v─Ťtru de┼íti... ale nakoniec nedok├ízali poru─Źi┼ą ani vlastn├Żm strann├şkom a - odv├íl je v├ştr d─Ťjin.
Mo┼żno sa s toho nie─Źo aj podarilo dok├íza┼ą.. rozh├í┼łanie mrakov nad oslavami VOSR, ale keby to bolo tak├ę jednoduch├ę, tak u┼ż d├ívno pr┼í├ş nad Saharou,mrzne nad rozt├ípaj├║cimi sa ladovcami v Gr├│nsku, alebo uhasia po┼żiare na Sib├şri.. no ale zase sa najde oponent, ┼że predsa to po─Źasie riadi len skupina vyvolen├Żch,ktor├ş chc├║ docieli┼ą pokorenie Europy,─î├şny, ─Źi Ameriky,alebo Ruska,ale
nechc├║ prezradi┼ą ich jestvovanie,.....ale to s├║ naozaj tak├ę kr─Źmov├ę re─Źi,ktor├Żm mo┼żno dnes u┼ż neuver├ş ani ba─Źa ─Äuro z horehronia, ─Źo vychodil ┼ítyri ─żudov├ę, nie to norm├ílny ─Źlovek,ktor├Ż m├í aspo┼ł stredn├║ ┼íkolu.
Tie┼ż never├şm v┼íetk├ęmu ..─Źo Americk├Ż vedci zistili...preto┼że oni tie┼ż zistia len to, ─Źo si kto ┼żel├í a zaplat├ş im za to...
ale ver├şm tomu, ┼że to, ─Źo sa deje vo svete, je riaden├ę ekonomick├Żmi skupinami,sna┼żiacimi sa ovl├ídnu┼ą celosvetov├Ż trh komod├şt a t├Żm aj n├ísledne manipulova┼ą myslen├şm a spr├ívan├şm sa v┼íetk├ęho ludstva v ich prospech.
U┼ż sme ale v politike a to sem ako vieme nepatr├ş,tak┼że HOWG.
Lenivos┼ą je matka pokroku.Leniv├Ż ─Źlovek rozm├Ż┼íla,ako by si robotu u─żah─Źil a tak nie─Źo vyn├íjde.
Ku ka┼żd├ęmu ─Ź├şnskemu v├Żrobku by mali pribali┼ą jedn├ęho ─Ź├ş┼łana, aby som ho mohol nakopa┼ą do ....,ked sa to pokaz├ş.
5ko
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 8614
Vek: 63.71
Zalo┼żen├Ż: 18.02.2010

Odosla┼ąod dudoo » 08 Aug 2019, 22:29

Biznis je biznis, ale veda je veda. Hmm, s├ím by som to lep┼íi nenap├şsal :potlesk:

Minule Americk├Ż vedci zistili, ┼że 75% popul├ície na svete s├║ tri ┼ítvrtiny popul├ície.
dudoo
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 406
Vek: 38.15
Zalo┼żen├Ż: 31.07.2014

Odosla┼ąod daqq » 09 Aug 2019, 06:45

─îo-to k t├ęmatu ("kon┼ípir├ícia"): http://orgo-net.blogspot.com/2019/06/pe ... y-jet.html .
Na stranke som si tukol na tag "radar", vacsi kompilat bludov a kravin som dlho nevidel.
Outsource your thinking: Get religious!
Zistenie: Ked robite sucasne v C, C++, C#, Matlabe, trocha pokukujete po VHDL, sialenstvo nemoze byt daleko...este stastie, ze som lietadlo a nemam tieto problemy.
daqq
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 2419
Vek: 31.76
Zalo┼żen├Ż: 10.06.2008

Nasp├Ą┼ą na Vo─żn├í t├ęma

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 5 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist