Skusobna high end sluchadiel

Neviete si rady so zosilovačom a pod.?

Moderátori: Drakoush, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
dawnofdeath
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 23 Apr 2021, 00:46

Skusobna high end sluchadiel

Príspevok od používateľa dawnofdeath » 23 Apr 2021, 01:09

Pocul niekto uz o nejakej skusobny high end sluchadiel v EU.Taka co ma zvukotesnu miestnost ze su tam tie ihlany a ze sa tam daju skusat za nejaky poplatok tie najlepsie sluchadla ake sa vyrabaju?Lebo kazdy mame predsalen ine usne bubienky a niekto komu sa bude zdat nieco high end sa inemu bude zdat ako cisty priemer.Ze by som si zobral svoje Sennheiser HD 800 a mohol potom porovnavat s inymi co su v skusobni ze ci budu lepsie ako moje s moznostou ze si ich hned aj kupim pripadne objednam cez nich.V ochodoch co mavaju bezne sluchadla aj s moznostou vyskusania tak to je na zaplakanie a nie na testovanie.Vsade sami hluk a tie sluchadla tak to je skoda slov.
0

elmoto
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3154
Dátum registrácie: 15 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Žilina
Vek: 44

Re: Skusobna high end sluchadiel

Príspevok od používateľa elmoto » 23 Apr 2021, 21:28

Lepšie ako tvoje keď si s nimi spokojný neexistujú. Môžeš byť kľudný a nevymyslat.

Ešte nám napíš čo za hudbu počúvaš. A ci pri nej relaxujes alebo si zvukový majster v štúdiu? Ak je to opera alebo nejaká dychovka tak hej sluchátka potrebuješ poriadne ale ak elektro sracky až po metal a rock /všetko je to už elektrosracka/ tak je ti to cuma fuk.
0
nie som tu

Používateľov profilový obrázok
TheLastUnicorn
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 27 Jún 2014, 02:29

Re: Skusobna high end sluchadiel

Príspevok od používateľa TheLastUnicorn » 29 Apr 2021, 10:01

Ja mám pocit, že dotyčný si trochu pomýlil fórum...inak súhlasím s elmoto a to v podstate z pozície amatérskeho konštruktéra reprosústav.
0

Napísať odpoveď