Prepojenie Sub a Stereo Receivera rozsah signalu

Neviete si rady so zosilovačom a pod.?

Moderátori: Drakoush, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Artenkowski
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 19 Dec 2017, 18:01
Bydlisko: Trenčín
Vek: 34

Re: Prepojenie Sub a Stereo Receivera rozsah signalu

Príspevok od používateľa Artenkowski » 27 Júl 2021, 20:10

Ahojte, tak mam za sebou par dni testovania hudobne je to skvele uz aj s kupenym attenuatorom/prevodnik. Skusal som zostavu v roznych miestnostiach a hlasitostiach a hra obstojne.. Problem ale je dost vyrazny brum na vstupe subwoofera, pricom repro nemaju absolutne ziadny brum. Subwoofer sam o sebe brum nema.. brum sa objavoval iba po pripojeni chinch kabla. Zistoval som a skusal priciny a zistil som ze problem boli kable. Vymenil som 4 rozne chinch kable co som mal doma a rozdiel bol neskutocny.... Niektore mali extremny brum a nakoniec som nasiel doma jeden ktory je skoro dokonale tichy.... Skusim objednat daky profesonalny a uvidime. Fotky su oznacene "bad a ok". Fotka s chinch kablom s bielym vnutrom je kabel nepouzitelny-extremny brum kupovany ako lepsi a ten druhy (bielo cerveny) je uplny random ani neviem od kial daky basic a je uplne tichucky ziadny brum.
Prílohy
bad.jpg
ok.jpg
0

Atlan
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1146
Dátum registrácie: 01 Feb 2008, 00:00
Bydlisko: Kosice okolie

Re: Prepojenie Sub a Stereo Receivera rozsah signalu

Príspevok od používateľa Atlan » 28 Júl 2021, 11:03

Ze ta to bavi, kable z trznice. Ked chces poriadny kabel tak si ho vyrob, aspon budes vediet co je v nutri.
To plati pre audio kable a pre anteny este viac. Pac to su vecsinou parodie na kable.
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok