Hapruje spustanie notebooku

Procesory, grafické karty, matičné dosky, pevné disky,...

Moderátori: psichac, Moderátori

rombi
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 08 Jan 2011, 00:00

Hapruje spustanie notebooku

Príspevok od používateľa rombi » 29 Apr 2012, 20:34

Prosim Vas neviete mi niekto poradit.Mam Fujitsu Siemens lifebook c-series,doteras fungoval asi 2 roky v pohode kupoval som ho starsi.Dnes mi zblbol a neviem co ,pri stlaceni hl .vypinaca mi nechcel naskocit len sa zapol vetrak asi na sekundu a hned vypol .Bol zapnuty na zdroj a ten je v poriadku a aj baterka este v pohode beha takze stavu mal.Urobil
mi to viac krat za sebou ale poc sa nechcel rozbehnut az na neviem kolky krat sa spustil .Nestretli ste sa s takou chybou co by to mohlo byt? :(
0

sedlakd

Re: Hapruje spustanie notebooku

Príspevok od používateľa sedlakd » 29 Apr 2012, 20:40

nemal si ho predtym rozobraty?

rombi
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 08 Jan 2011, 00:00

Re: Hapruje spustanie notebooku

Príspevok od používateľa rombi » 29 Apr 2012, 20:43

Nie nebol dovod teraz vecer mal zas problem,a ked som vyklopil obrazovku uplne dozadu tak sa rozbehol,ovsem neviem ci by to malo suvis so spustanim
0

Používateľov profilový obrázok
MISSHO
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 19 Nov 2009, 00:00
Bydlisko: Kysucke Nove Mesto
Vek: 28

Re: Hapruje spustanie notebooku

Príspevok od používateľa MISSHO » 29 Apr 2012, 20:49

Takú istú vec mi robí pri desktope. Menil som CPU a tie staršie neštastné AMD mali blbo vyriešenú sponu na chladiči a strašne zle sa to odcvakávalo. musel som to robiť veľkým fyzickým tlakom na MB . Prehodil som CPU , zavrel sponu na chladiči , vyresetoval BIOS pustil a odvtedy mi robí to čo tebe. Nepomohlo ani vrátenie starého procesora. Pravdepodobne som musel niekde tým tlakom narušiť dosku.
Takže to tvoje by som odhadoval tiež na "studený" spoj
0
Radsej sa 2x spytat to iste ako urobit v tom chybu.Ked nieco neviem , tak sa pytam.

Napísať odpoveď