zabezpecenie (alarm, kamery)

Procesory, grafické karty, matičné dosky, pevné disky,...

Moderátori: psichac, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
thompson
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1324
Dátum registrácie: 28 Dec 2007, 00:00
Bydlisko: Jalšovík
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

zabezpecenie (alarm, kamery)

Príspevok od používateľa thompson » 02 Aug 2012, 23:45

Zdravim,

Mam na vas niekolko otazok ohladom zabezpecenia

Prvy problem je ze potrebujem zohnat nejake kamery na zabezpecenie.. Najlepsie by bolo wireless alebo aj po kabli to by nevadilo. Predstava by bola ze by som tu kameru pichol do switchu a mohol monitorovat tu kameru na akom kolvek pc v sieti resp smartfone.. Vraj tam treba inteligentny switch (teda nie klasicky) ten SMART SWITCH fraj funguje na principe viacerych oddelenych LAN sieti (kamery, telefony, internet) no nie som si isty.

Dalsi problem je zabezpecenie alarmom. Potrebujem zabezpecit jeden kostol alarmami (alarmom proti rozbitiu skla atd atd)

Dufam ze ste ma pochopili. Neviem ci som to spravne zaradil tuto temu ak nie tak to prosim Vas presunte.. Uvitam kazdy napad, pripomienku..

Dakujem

David
0

neznamy

Re: zabezpecenie (alarm, kamery)

Príspevok od používateľa neznamy » 02 Aug 2012, 23:52

robím vo firme ktorá sa tým zaoberá , odporúčam ti prenechať to firme, školeným ľudom ktorý tomu rozumejú, poriadne zabezpečenie nie je žiadna sranda a rozhodne to nie je len tak poťahať senzory kde je miesto ... ústredne majú dosť zložitý software ktorému treba aj rozumieť a vedieť to nastaviť . Pre tvoje dobro, prenechaj to odborníkom. Cirkev je najbohatší spolok na svete, tak nech si to zaplatí...Keď už žobrú od ludí

Používateľov profilový obrázok
thompson
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1324
Dátum registrácie: 28 Dec 2007, 00:00
Bydlisko: Jalšovík
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: zabezpecenie (alarm, kamery)

Príspevok od používateľa thompson » 03 Aug 2012, 00:14

Right dam na teba.

Ta firma bude asi naj riesenie.. Mozno nie prilis financne fajn ale tak co uz..
0

neznamy

Re: zabezpecenie (alarm, kamery)

Príspevok od používateľa neznamy » 03 Aug 2012, 00:25

šak ty to neplatíš, teba to trápiť nemusí ... :)

ked chceš pozri si výrobcov ako fanit , satel , crown ,jablotron ... a hlavne ceny , či by si mal odvahu nakúpiť za 2000E material a potom to nerozbehať ;)

pocitujlasku
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6250
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Vek: 41

Re: zabezpecenie (alarm, kamery)

Príspevok od používateľa pocitujlasku » 03 Aug 2012, 08:00

A dalsia vec: poistovne. Mozes si natahat kamery, snimace na vsetko mozne, ale ked je objekt poisteny, tak vtedy poistovne vyzaduju certifikaty a homologizacie zariadeni, inak to neuznaju.
0
Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok