wifi a zosilovac signalu

Moderátori: psichac, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
mafia1661
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 26 Dec 2006, 00:00
Bydlisko: Čaka

wifi a zosilovac signalu

Príspevok od používateľa mafia1661 » 16 Nov 2007, 16:16

cawes potreboval by som nieco ak je take daco na zoslnenie wifi signalu
dik
0

mfsoft
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 01 Jan 2007, 00:00

wifi zosilovac

Príspevok od používateľa mfsoft » 16 Nov 2007, 21:27

Zdravym no ja som mal podobny problem a existuje take daco ako wifi amplifer ale v amaterskych podmienkach to niako naspravis ...
A aj tu plati ze najlepsi zosilovac na wifi je spravit lepsiu antenu :D
0

Používateľov profilový obrázok
mafia1661
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 26 Dec 2006, 00:00
Bydlisko: Čaka

Re: wifi zosilovac

Príspevok od používateľa mafia1661 » 16 Nov 2007, 21:54

mfsoft napísal:Zdravym no ja som mal podobny problem a existuje take daco ako wifi amplifer ale v amaterskych podmienkach to niako naspravis ...
A aj tu plati ze najlepsi zosilovac na wifi je spravit lepsiu antenu :D
aha no ja to chcem preto lebo mam asi 4dni wifi ked odisli montery rychlost som mal 1mb a ja daco ale ako predpisanu mam 512cudne stahovalo mi to 280kb s na druhy den len 50 a to do teraz no ja som posunul antenu totiz antenu mam na stlpe priemer asi 6cm nad digi moc to bolo blizko a odvtedy mam taku rychlsot naspet ked som to dal nepomohlo ale zavadzaju mi aj konare od stromov
0

mfsoft
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 01 Jan 2007, 00:00

hm

Príspevok od používateľa mfsoft » 16 Nov 2007, 22:05

no moze to bit aj v tom ze nieco spravil poskytovatel internetu ze ti to ide 50 kb/s ja mam riesenu vlasnu wifi siet na ulici a raz sa mi stalo zlim nastavenim acespointu ze isla rychlost 14 kb/s aj napriek tomu ze bol sygnal dobry :D a druha moznost nedostatocny sychnal na prenos dat .. takzvany per :D a co to mas za antenku ?? kolko ma db to mas orginal neaku ?? a z antenkou velmo tocit nemozes lebo podas o 1 mm a tam kde by mal byt bod vysielania to moze podat aj o par metrou :D a ako daleko si od vysielaca ??
0

Používateľov profilový obrázok
mafia1661
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 26 Dec 2006, 00:00
Bydlisko: Čaka

Re: hm

Príspevok od používateľa mafia1661 » 17 Nov 2007, 10:25

mfsoft napísal:no moze to bit aj v tom ze nieco spravil poskytovatel internetu ze ti to ide 50 kb/s ja mam riesenu vlasnu wifi siet na ulici a raz sa mi stalo zlim nastavenim acespointu ze isla rychlost 14 kb/s aj napriek tomu ze bol sygnal dobry :D a druha moznost nedostatocny sychnal na prenos dat .. takzvany per :D a co to mas za antenku ?? kolko ma db to mas orginal neaku ?? a z antenkou velmo tocit nemozes lebo podas o 1 mm a tam kde by mal byt bod vysielania to moze podat aj o par metrou :D a ako daleko si od vysielaca ??
fiha no antenu mi dali ony mam ju vonku kolko to ma db netusim a daleko som asi 1km od vykrivaca kamos byva o domna asi 80m a taha mu 280kb
,ked som to napisal poskytovatelovi ze vraj u nich je vsetko poriadku .Trochu som studoval na nete aj kvoli rychlosti ale aj kvoli rapidshare ze vraj poskytovatel mi moze dat verejnu ip ,aby som mohol stahovat stale z rapidu vzdy musim cakat 200minut jak debil lebo niekto ma vzdy predbehne agregaciu mam 1:3
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok