poradte mi niekto ako spravim so suboru avi....

Moderátori: psichac, Moderátori

snaiper112
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 23 Mar 2008, 00:00

poradte mi niekto ako spravim so suboru avi....

Príspevok od používateľa snaiper112 » 03 Okt 2008, 23:30

takze tak stiahol som film a v zlozke boli dalsie dve zlozky cd1 a cd2 v jednom aj druhom boli subori vo vinrare to som dal extrahovat a potom mi to spravilo subori avi ,poradte mi niekto ako spravim z toho suboru cize z avi normalny prehravatelny film v dvd prehravaci .A este jedna zaujimavost ten subor ma napis po extrahovani avi ale ked si dam vlastnosti tak mi tam pise ze typ suboru je videoklip pomozte mi niekto dik
0

mjankovic
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1430
Dátum registrácie: 09 Mar 2008, 00:00
Vek: 29
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mjankovic » 04 Okt 2008, 09:21

.avi je tip suboru ktory je video, pravdepodobne na to nemas kodek alebo to newie tvoj system otvorit
0
Nechcem byt jednotkou , lebo je blízko nuly.

Používateľov profilový obrázok
datam
Power user
Power user
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: 24 Apr 2008, 00:00
Bydlisko: SVK
Vek: 41

Príspevok od používateľa datam » 05 Okt 2008, 12:41

Kúp si DVD čo podporuje DivX
0

Night_bird
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 01 Okt 2008, 00:00
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Night_bird » 05 Okt 2008, 19:45

...alebo skus na nete najst AVI->DVD konvertor lenze tebe vytvorilo 2*AVI (CD1 a CD2 adresar) takze by si mal najprv pouzit AVI joiner t.j. program na spojenie videa do jedneho avi a nasledne skonvertovat do DVD formatu.Vzniknute VOB subory napalit na DVD a to ti musi ist.Pokial tvoj prehravac podporuje DivX format stacia tie AVI joinerom spojit do jedneho a napalit.A ak ti nevadi ani to ze film je rozdeleny na dve casti proste ho rovno napal na DVDcko a prehravac s DIVX podporou by ti potom mal vediet film prehrat.AVI do DVD by ma vediet konvertovat aj priamo v NERO7 profesionall
0
Vyvijam programy pod mikrokontroler na baze x51, mam prax 15 rokov.Programujem tiez aplikacie pod PC s podobne dlhou praxou.

Používateľov profilový obrázok
elmara
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1360
Dátum registrácie: 10 Máj 2008, 00:00

Re: poradte mi niekto ako spravim so suboru avi....

Príspevok od používateľa elmara » 29 Okt 2008, 17:01

TO snaiper112: Já jsem měl podobnej problém s videoklipama z YOUTUBE,šel jenom zvuk bez obrazu.Jestli chceš používat soubor AVI,tak si stáhni balíček K-Lite codec pack full a bude to běžet. :lol:
0

Patrik Varga

Príspevok od používateľa Patrik Varga » 29 Okt 2008, 20:57

.avi môžeš spojiť napr. v VirtualDub
a previesť na DVD v ConvertXtoDvd

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok