amiko 8150

Moderátori: psichac, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
mr.dred
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5637
Dátum registrácie: 17 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Handlová
Vek: 58

Re: amiko 8150

Príspevok od používateľa mr.dred » 07 Jan 2020, 20:46

Po aktualizácii FW bude všetko ako v novom prijímači. hlavne ti tam pribudne spústa programov, ktoré ti nepôjdu, lebo sú na iných satelitoch a od iných providerov (len na astre 23,5°E ich bude okolo 500, skylink ich tam má asi 127, na astre 19,2°E ďaľšie .. ostatné vymazať a použiteľné zoradiť bude robotička aj na viac hodín - kúp si nové baterky do diaľkového :lol:
Nepoznám presne menu toho prijímača, ale nájdi si tam LEN zálohovanie užívateľských nastavení. Sprav si na kľúč zálohu a potom aktualizuj FW. Potom z kľúča aktualizuješ - vrátiš iba užívateľské nastavenia späť. FW ostane nový.
Môžeš použiť aj funkciu fastscan pre skylink.
0
Čo ťa nezabije... to sa vráti a skúsi to znova !!!

streso
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 18 Feb 2016, 09:59

Re: amiko 8150

Príspevok od používateľa streso » 13 Máj 2020, 17:39

Dobrý deň. Pochopil som správne túto debatu, že na Amiko HD8150 ide preklopenie ICE karty do Irdeta a súčasne aj zdieľanie karty na ďalší prijímač ? Mám 2x Amiko a ide mi zdieľanie, ale bez programov v Irdete. Všade kde som hľadal písali, že ide buď zdieľať alebo preklopiť na Irdeto, ale spolu to vraj toto Amiko nedokáže. Môžete to prosím Vás vyvrátiť alebo potvrdiť. A aký firmware je potrebný. Ďakujem.
0

Používateľov profilový obrázok
mr.dred
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5637
Dátum registrácie: 17 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Handlová
Vek: 58

Re: amiko 8150

Príspevok od používateľa mr.dred » 13 Máj 2020, 18:32

Ešte ma napadla jedna vec (okrem toho,čo som ti napísal v SS) Nemáš problém v nastavení paraboly - smer, elevácia, skew ? Prípadne s prepínaním horizontal/vertikal u niektorého z prijímačov ?
0
Čo ťa nezabije... to sa vráti a skúsi to znova !!!

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok