ako nahravat stream web kamery priamo

Moderátori: psichac, Moderátori

hotline
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 30 Máj 2020, 23:16

ako nahravat stream web kamery priamo

Príspevok od používateľa hotline » 30 Máj 2020, 23:25

Zdravym.MAm zaujem o nahravanie videi z volne dostupnych web kamier co maju mesta akurat ja som nedokazal najst program ktory by dokazal nahravat videa bez toho aby som musel oznacit cast obrazovky na ktorej je video real time tzv.screen record.Potreboval by som nieco co dokaze detekovat presne tu cast webu kde je web video a aby ten program dokazal nahravat priamo to video bez nutnosti oznacit cast obrazovky.Preto to potrebujem tak lebo niekedy sa mi samovolne posuva obrazovka web stranky a po cca.10minutach ako sa cela stranka automaticky obnovy napriklad zmena pocasia na stranky tak sa cela nanovo nahra tak ten video stream uz nieje na obrazovke ale pod a musim ho znova vytiahnut aby sedel na casti ktoru mam oznacenu ako screen record.Nechce sa mi pri tom sediet vkuse a kazdych 10minut posuvat obrazovku lebo sa ta stranka cela nanovo automaticky nahra a videi je v spoodnej casti tej stranky cize kazdych 10 minut mi zmizne z plochy a musim ho vytiahnut je to dost sialene takto nahravat ako to momentalne robim.Preto by som uvital nieco co dokaze live stream nahravat.Skusal som vsetko mozne aj VLC player nedokaze detekovat live web stream aj POT player to iste a aj vela inych web co staci zadat link a on vyhlada videa.Tu je problem ze toto neni ako na youtube ze sa da stiahnut.Toto sa musi vkuse nahravat a cakat na nove data nieze nejaky link a stahuje.Tu buducnost nieje ista kolko dat pride tu nema mat aky odhad ze koko mega giga stiahnut ma asi poreto to nefunguje ako youtube ked sa stahuje.Vie niekto fintu ako by to slo bez toho screen recordingu napriamo.
0

Používateľov profilový obrázok
Dr.Martin
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1361
Dátum registrácie: 15 Jún 2011, 00:00
Vek: 29

Re: ako nahravat stream web kamery priamo

Príspevok od používateľa Dr.Martin » 31 Máj 2020, 08:04

Vedel by si dať link na nejakú takú kameru, nech vieme presne očom je reč. Ked sa na kameru vieš pripojiť tak by sa dala použiť aplikácia ContaCam.
0
Ľudovít Štúr opustil túto konverzáciu.
Nemám rád špenát, Tdi a moralistov.
GitHub

hotline
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 30 Máj 2020, 23:16

Re: ako nahravat stream web kamery priamo

Príspevok od používateľa hotline » 31 Máj 2020, 11:27

napriklad tato kamera vcera tam bol protest sami policajti a demonstranti https://www.earthcam.com/usa/newyork/ti ... m=tsstreet

-- Spojený príspevok 31 Máj 2020, 11:29 --

https://www.earthcam.com/usa/newyork/ti ... am=tsrobo1
0

deepspace
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 738
Dátum registrácie: 18 Máj 2017, 10:12
Bydlisko: Bratislava

Re: ako nahravat stream web kamery priamo

Príspevok od používateľa deepspace » 31 Máj 2020, 12:52

Nieje to uplne trivialna vec, najlahsie mas samozrejme nahravat obrazovku ..,

Navravat vie aj VLC, len musis vyseparovat odkial sa to prehrava ..

Citaj tu .. https://github.com/PurdueCAM2Project/CA ... g-EarthCam
0

hotline
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 30 Máj 2020, 23:16

Re: ako nahravat stream web kamery priamo

Príspevok od používateľa hotline » 31 Máj 2020, 16:14

aha takze to je nieco ako zachytavanie paketov uz to chapem
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok