ip cloud camera

Moderátori: psichac, Moderátori

nevilko
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 69
Dátum registrácie: 17 Okt 2017, 20:13
Bydlisko: Partizánske

ip cloud camera

Príspevok od používateľa nevilko » 04 Aug 2020, 22:00

Mam ip cloud cameru - "snehuliacik" - https://www.aliexpress.com/item/3284172 ... 4c4dvPFwi6 , ktora sa da sledovat cez aplikaciu care home v mobile a cez cloud eyeplusiot.com v prehliadaci pod windows. Zaujima ma, ci existuje vobec moznost, ze by som mohol sledovat kameru v pc pod win7 cez bezpecnostny software ako blue iris?
0

technikus110
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1153
Dátum registrácie: 28 Jún 2018, 10:40
Vek: 64
Kontaktovať používateľa:

Re: ip cloud camera

Príspevok od používateľa technikus110 » 05 Aug 2020, 04:56

Komunikácia/podpora v návode:

....8. Iphone, 3G phone, IOS and android Smartphone supported(do not support windows APP)...
0

nevilko
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 69
Dátum registrácie: 17 Okt 2017, 20:13
Bydlisko: Partizánske

Re: ip cloud camera

Príspevok od používateľa nevilko » 05 Aug 2020, 20:00

technikus110 napísal:Komunikácia/podpora v návode:

....8. Iphone, 3G phone, IOS and android Smartphone supported(do not support windows APP)...
Vedel som, ze v PC mozem kameru sledovat len cez pripojenie sa na cloud eyeplusiot.com a preto som chcel vediet, ci nie je predsa len mozne pripojenie cez http. Cize podpora programu beziaceho pod win nie je mozna a mozem na take pripojenie zabudnut :crying:
0

pocitujlasku
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6201
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Vek: 41

Re: ip cloud camera

Príspevok od používateľa pocitujlasku » 06 Aug 2020, 09:50

cize ked sa vyrobca rozhodne vypnut cloud, tak tu kameru mozes hodit do kosa. Tak ako to teraz urobil telekom so svojou smart domacnostou, a ludom ostali akurat tak zariadenia, ktore su im na nic.
0
Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.

technikus110
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1153
Dátum registrácie: 28 Jún 2018, 10:40
Vek: 64
Kontaktovať používateľa:

Re: ip cloud camera

Príspevok od používateľa technikus110 » 06 Aug 2020, 10:29

Nielen to, ale všetky Cloudy takýchto PRC lacných výrobkov sú "niekde???" a ty nevieš kto a čo s tým videostreamom robí.
Nevlastníš tie dáta.
Pokiaľ kamerou pozeráš ako ti rastú kvetinky v kochlíku O.K., ale detská izba a šikmooký pedofil.....

Ale ľudia sa nevedia zamyslieť nad tým, čo ja aj na pozadí. Hlavne, že tá kamera nestála skoro nič.
0

pocitujlasku
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6201
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Vek: 41

Re: ip cloud camera

Príspevok od používateľa pocitujlasku » 06 Aug 2020, 19:05

ved hej, tiez som sa raz takmer nechal zlakat vo vypredaji na podobnu kameru. nikde ani zmienka, az v jednej recenzii medzi minusmi bolo, ze ovladanie len cez app a web vyrobcu.
znamy kupili video pestunku, uplne nadseni ako lacno a ze sa da ovladat cez mobil. ale nedoslo im, ze ked vypadne net, tak im je na 2 veci a nemozu ju pouzivat niekde mimo domu
0
Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.

Používateľov profilový obrázok
zen
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 483
Dátum registrácie: 22 Nov 2013, 14:33
Bydlisko: Cadca

Re: ip cloud camera

Príspevok od používateľa zen » 09 Aug 2020, 14:28

nevilko napísal: Zaujima ma, ci existuje vobec moznost, ze by som mohol sledovat kameru v pc pod win7 cez bezpecnostny software ako blue iris?
Ja som kupil cosi podobne, spise na zkusenost. App uplne k nicemu, stovky video s kilometr dlhymi nazvy. Pozres jedno a musis do hlavneho menu aby si sa mohl pracne vybrat dalsie.

Pod W7 mi fungoval https://download.cnet.com/IP-Camera-Vie ... 09217.html. Alespon nasiel adresu. Avsak neda sa nic ulozit.

Cosi sa mi povedlo s Python a OpenCV, ale nie je to moc spolahlive.
0
Samozřejmě, že dědeček nemá kapesní hodinky poháněné elektřinou. Takový nesmysl si může vymyslit jen Saturnin. (Zdenek Jirotka, 1942)

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok