skusenost s ALZA

Všetko to čo sa inde nehodí

Moderátori: psichac, Moderátori

lubomikl
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 27 Jan 2008, 00:00

skusenost s ALZA

Príspevok od používateľa lubomikl » 31 Jan 2009, 12:17

Chcem sa spytat ake mate skusenosti s Alzou???
0

Používateľov profilový obrázok
borec
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1550
Dátum registrácie: 11 Jan 2007, 00:00
Bydlisko: Turčianske Teplice
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa borec » 31 Jan 2009, 12:46

dobré, veľmi dobré
0

Používateľov profilový obrázok
nero
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 328
Dátum registrácie: 12 Dec 2007, 00:00
Bydlisko: Radava
Vek: 34

Príspevok od používateľa nero » 31 Jan 2009, 12:59

dobre
0

Používateľov profilový obrázok
nero
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 328
Dátum registrácie: 12 Dec 2007, 00:00
Bydlisko: Radava
Vek: 34

Príspevok od používateľa nero » 31 Jan 2009, 13:02

prosim vas nchce sa mi zakladat novu temu na takuto hlupost objednavam si s sos.sk tento chladic http://sos.sk/?str=371&artnum=65828 ma tam napisane dlzku 230 mm no ale v Datasheet ma uz len 200 mm neviete niekto ktora dlzka plati ?
0

Používateľov profilový obrázok
dano
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 230
Dátum registrácie: 19 Mar 2008, 00:00
Bydlisko: Žilina
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa dano » 31 Jan 2009, 13:19

aj v datasheete je napisane 230 ono tých 230 je aj z tými bočnými uchytmi
0

Používateľov profilový obrázok
nero
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 328
Dátum registrácie: 12 Dec 2007, 00:00
Bydlisko: Radava
Vek: 34

Príspevok od používateľa nero » 31 Jan 2009, 13:22

aha jasne dik
0

Používateľov profilový obrázok
Robio
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5398
Dátum registrácie: 11 Sep 2007, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Robio » 31 Jan 2009, 13:45

Jasné, kupujem dosť často, veľká spokojnosť.
0
Ponukam: 3D tlac, CNC frezovanie, Kalibracia teplotnych cidiel, pre viac info SS.

michal312
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 385
Dátum registrácie: 30 Dec 2007, 00:00
Bydlisko: Hlohovec

Príspevok od používateľa michal312 » 04 Aug 2009, 19:50

kupoval som nedavno notebook bez problemov.
0

Používateľov profilový obrázok
Peťus
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3940
Dátum registrácie: 07 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: Praha
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peťus » 04 Aug 2009, 20:06

Připojuju se ke chvalozpěvu na alzu.Bez nejmenších problémů.
0
https://chiptron.cz - novinky ze světa elektro (Arduino, Raspberry Pi, STM32, ESP8266, ESP32,...)

MIRDAS

Príspevok od používateľa MIRDAS » 04 Aug 2009, 20:18

Alza je super obchod.

Používateľov profilový obrázok
iwo1222
Svetelektro LUCKER
Svetelektro LUCKER
Príspevky: 1379
Dátum registrácie: 23 Júl 2007, 00:00
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa iwo1222 » 04 Aug 2009, 20:48

alza = vyhodna + fantasticka starostlivost o klienta, mal som problem s jednou mysou a do 24 hodin bez problemov vymenili :)
0
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

VW Golf mk2 37kW - moje nove vozitko

Používateľov profilový obrázok
dorko20
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 187
Dátum registrácie: 10 Mar 2008, 00:00
Bydlisko: Lipt.Mikulas
Vek: 36

Príspevok od používateľa dorko20 » 07 Aug 2009, 14:15

presne tak, ALZA je skvelá, objednával som tam vela veci a ked je nejaky problem, reklamacia je v pohode, nerobia ziadne problémy.
0

Používateľov profilový obrázok
Najgel
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1696
Dátum registrácie: 02 Júl 2010, 00:00
Bydlisko: Námestovo, Žilina(škola)
Vek: 29

Re: skusenost s ALZA

Príspevok od používateľa Najgel » 28 Nov 2012, 22:08

Otváram túto tému, chcem vedieť či máte skúsenosti s reklamáciami na ALZA.sk , ako prebehli a či vám bolo vyhovené a v akom čase.. Ďakujem
0
Keď neodpisujem tak tu nie som, alebo som a neodpisujem :D

MPLAB & PIC
Texas Instruments DSP TMS320Fxxxxx
Tevo Tarantula 3D
Ponúkam 3D tlač.
Ponúkam návrh a vývoj elektroniky na zákazku.

UNIZA 5.ročník

Používateľov profilový obrázok
Vojta
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1039
Dátum registrácie: 19 Nov 2011, 15:34
Bydlisko: Františkovy Lázně
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: skusenost s ALZA

Príspevok od používateľa Vojta » 01 Mar 2013, 15:25

Jednou jsem se tam ptal, jestli můžu reklamovat bežným používáním utržený konektor od adaptéru k notebooku (při DIY bych přišel o záruku). Když jsem se konečně přes automat dostal k nějakému člověku a zeptal jsem se ho, že mě prý přepojí jinam, kde se dozvím víc ( :roll: ). Přepojil - a skončil jsem u...ano, zas u toho automatu. Tak jsem se nakonec vys*al na záruku, která by mi očividně stejně byla k h*vnu, a opravil si to sám. Od té doby vím, že s nákupem není problém, ale prosím nereklamovat!

Něco ještě tady.
0
Můj profil na Google+
Pokud se vám doma válí nějaké 8mm videokazety, diskety ZIP, SATA HDD nebo PCIe GPU a nepotřebujete je, napište ;-)
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
andrewwwww
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 337
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Bydlisko: Hlohovec
Vek: 30
Kontaktovať používateľa:

Re: skusenost s ALZA

Príspevok od používateľa andrewwwww » 01 Mar 2013, 15:38

Ja som dával reklamovať notebook ktorý som predtým do šróbika rozobral a po zložení mi ešte ostalo pár šróbov v ruke a bol menení aj display a žiadni problém. :D
0

Používateľov profilový obrázok
Agent0019
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 286
Dátum registrácie: 10 Sep 2008, 00:00
Bydlisko: Stupava
Vek: 30

Re: skusenost s ALZA

Príspevok od používateľa Agent0019 » 01 Mar 2013, 16:36

Pokial tam clovek iba nakupuje tak nieje problem.
2 skusenosti:
1. reklamoval som si sluchatka. na konci mi bolo povedane ze nemusim suhlasit s reklamaciou a peniaze mi poslu na ucet. Tak som to aj spravil nakolko som chcel lepsie, ine sluchatka. Peniaze nechodili, zatial som si objednal niake veci, samozrejme ze som tam medzitym volal, odpoved: peniaze boli poslane. Pri vyzdvihnuti objednavky som sa na to spytal, odpoved taka ista tak som povedal ze to mi uz povedali asi 3 krat na infolinke. tak ujo volal do uctarne, tam povedali ze prevod neprebehol (aj ked c.u. mali dobre) tak mi to nakoniec strhli z ceny objednavky

2. objednavali sme chladnicku. Chladnicku doviezli ich dopravou na lezato. Po precitani navodu - ktory bol v baleni chladnicky bolo napisane ze chladnicka NESMIE prevazat na lezato tak sme pisali do alzy ze ju chceme vratit koli tomu ze bola dovezena na lezato. Alza sa vyjadrila ze ju mame nechat 24 hodin nechat v klude na stojaka. Po komunikaci s Liebher-om (vyrobca chladnicky) nam odpovedali ze sa v ZIADNOM pripade nesmie takto prevazat a zrejme aj Alzu kontaktovali ohladne toho a pre chladnicku si prisli, Alza vratila peniaze a kupili sme ju sice drahsie ale inde.

Toto moje skusenosti s Alzou. Cize ak len kupujete ide vsetko ako po masle. Ked idete nieco ine robit tak zacinaju byt problemy.
0
Ak zlyhali všetky pokusy, treba si prečítať manuál.

manko
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 04 Máj 2013, 17:01
Vek: 33

Re: skusenost s ALZA

Príspevok od používateľa manko » 21 Jan 2014, 21:36

Ja tam bežne nakupujem také menšie veci do PC notebook telku monitor cd dvd a podobne hluposti ... Reklamoval som notebook ramky zhorenu grafiku stále mi bolo do 24 hodím od zadaní reklamácie na stránke zavolané a na druhý den som to bud poslal poštou alebo prišiel kurier a zobral to ... výmena ramky grafiky cca 3 dni spolu , notebook cca 2 týždne . Je tam síce trošku drachšie ako sa dá zohnať po malých obchodíkoch na nete ale aspon mam zaruku že za 2 mesiace obchod už nenájdem :D
0

Používateľov profilový obrázok
risototh
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 08 Jan 2011, 00:00
Bydlisko: Zilina
Vek: 41
Kontaktovať používateľa:

Re: skusenost s ALZA

Príspevok od používateľa risototh » 21 Jan 2014, 22:14

Ja mozem povedat iba tolko, ze su drahy...
0
Všetky životné problémy sa dajú vyriešiť dvoma vecami - "duct tape" a WD40. Ak sa to hýbe a nemalo by sa, potrebujete "duct tape". A pokiaľ sa to nehýbe a malo by sa, potrebujete WD40.

Používateľov profilový obrázok
iqlogic
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 904
Dátum registrácie: 07 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: Ružomberok

Re: skusenost s ALZA

Príspevok od používateľa iqlogic » 21 Jan 2014, 22:21

Ja mám s Alzou len pozitívne skúsenosti. Ako s nákupom, dodaním tovaru, tak s reklamáciami. Reklamácie vybavené vždy k mojej spokojnosti, keď sa nedalo opraviť tak buď vrátili peniaze alebo som si mohol vybrať nový tovar. Navyše som si všimol, že zaviedli online chat a tak sa človek dožije odpovedi omnoho skôr ako cez e-mail či telefón :wink:
Ceny sú síce vyššie, ale neustále sa zlepšujú, budujú nové pobočky, skvalitňujú služby, pridávajú nové a to niečo stojí, takže vyššie ceny sú aj celkom pochopiteľné. I keď ja nakupujem na firmu a takže ceny o 20% nižšie :mrgreen:
0

Používateľov profilový obrázok
remmidemmi
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 994
Dátum registrácie: 25 Dec 2012, 12:58
Bydlisko: Dobříš v Čechách
Vek: 80

Re: skusenost s ALZA

Príspevok od používateľa remmidemmi » 20 Apr 2014, 13:15

jsou drahý a služby nic moc kvalitní. Vloni před vánoci jsem potřeboval nový hard disk. Objednal jsem, druhý den jsem šel vyzvednout na pobočku v Praze na Smíchově a že zaplatím kartou na místě při vyvednutí. Na té pobočce to funguje takto: při vchodě mají automat, kde si vyzvedneš lístek na pořadí. Pak jdeš k jinému automatu, kde zaplatíš v hotovosti Je to automat, který bere peníze a vydá potvrzenku, ale ten automat nebere karty. Když se má platit kartou, musíš až při výdeji zboží. Potom čekáš, až se objeví na displeji číslo lístku z automatu u vchodu a jdeš vyzvednout objednávku. Jenže na mne nikdy nepřišla řada, protože automat na peníze nebere karty (ty bere obsluha u výdeje zboží), takže jsem byl pořád mimo pořadí (automat co bere peníze stále na mne čekal, kdy mu zaplatím). Po 40 minutách čekání jsem to vzdal a odešel jsem.
Hard disk jsem koupil vedle v kompjuteršopu v nákupním centru Tesko bez objednání, bez poplatku za doslání na jejich pobočku a bez čekání, dohromady o 160 korun levněji.
Takže Alza nikdy více.
0
Kdo něco umí, tak to dělá a kdo nic neumí, tak o tom aspoň žvaní.

Napísať odpoveď