axago prislusenstvo, skusenosti s komunikaciou s vyrobcom

Všetko to čo sa inde nehodí

Moderátori: psichac, Moderátori

mp32symfonia
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 27 Máj 2014, 14:29
Bydlisko: NSK

axago prislusenstvo, skusenosti s komunikaciou s vyrobcom

Príspevok od používateľa mp32symfonia » 05 Mar 2015, 13:25

Dobre rano, ma prosim niekto relativne aktualne skusenosti s akoukolvek komunikaciou s vyrobcom pocitacoveho prislusenstva zn. Axago? Nemam na mysli predajcov, ani dealerov, ale servis alebo obchodne oddelenie, alebo osobny kontakt v sidle Pisarecka, Brno. Dakujem vopred za akukolvek odpoved
0

Používateľov profilový obrázok
tom666
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1346
Dátum registrácie: 05 Máj 2009, 00:00
Bydlisko: NR

Re: axago prislusenstvo, skusenosti s komunikaciou s vyrobcom

Príspevok od používateľa tom666 » 05 Mar 2015, 13:34

Google nasiel toto:

Informace o firmě:

Sídlo
RealQ s.r.o.
Tavíkovice 154
671 40 Tavíkovice

Adresa firmy podle obchodního rejstříku.

Provozovna
RealQ s.r.o.
Pisárecká 11
603 00 Brno
Czech Republic
tel. / fax: +420 543 211 119
info@realq.cz

Adresa provozovny
- použijte jako kontaktní, poštovní, dodací adresu.
0

mp32symfonia
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 27 Máj 2014, 14:29
Bydlisko: NSK

Re: axago prislusenstvo, skusenosti s komunikaciou s vyrobcom

Príspevok od používateľa mp32symfonia » 05 Mar 2015, 17:28

to tom666: To ja som si samozrejme nasiel (email kontakt), ale nikdo z tej adresy nereaguje. Ja som teda pouzil adresu support at axago.cz. Pretoze ja potrebujem technicky support. Este teda skusam aj info (dnes rano), ale zatialo nikto neodpoveda...Zatial mam z toho pocit, ze to je nejaka schrankova firma, ktora iba smeli s produktami, ale ..kde vyrabaju a odkial dodavaju dobre taja. Na googli sa teda o tej firme tiez vela nedozviem...
0

vaanja
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 145
Dátum registrácie: 22 Jan 2011, 00:00
Bydlisko: TO
Vek: 49

Re: axago prislusenstvo, skusenosti s komunikaciou s vyrobcom

Príspevok od používateľa vaanja » 05 Mar 2015, 21:42

vyrabaju predsa v cinskej ludovej republike. resp. davaju si vyrobit. v dnesnej dobe uplne bezna vec, vraj su to chlapci co predtym pracovali u nemenovaneho distributora, tak sa naucili, ako sa to robi.
0

mp32symfonia
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 27 Máj 2014, 14:29
Bydlisko: NSK

Re: axago prislusenstvo, skusenosti s komunikaciou s vyrobcom

Príspevok od používateľa mp32symfonia » 06 Mar 2015, 14:38

2 vaanja: no vidis, aky som naivny. Ja som si to doteraz predstavoval, ze t o (aspon) montovali niekde v Brne. Ale ved to zodpoveda. Ze hotove plosaky nakupovali niekde na opacnom konci sveta som tusil, ale myslel som si ze aspon periferie navrhovali oni a montovali to do soklov niekde v puzdre. Kazdopadne, toto je pre mna otrasna sprava, pretoze to znamena, ze ja sa k technickym parametrom vybehovych produktov uz nikdy nijako nedostanem. Lebo asi to u nich funguje tak, ze produkt ktory im nevynasa peniaze, kompletne zrusia, vyradia avyhadzuju aj s veskerou dokumentaciou. A viac sa nestaraju. Aktualne sa mi podarilo nadviazat komunikaciu s ...niekym,a el ten mi zatial nevie poskytnut NIC. Okrem manualu, v ktorom sa nenachadza jediny technicky udaj. Bordel!
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok