Termokamera - Pozvánka na prezentáciu

Všetko to čo sa inde nehodí

Moderátori: psichac, Moderátori

technikus110
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1153
Dátum registrácie: 28 Jún 2018, 10:40
Vek: 64
Kontaktovať používateľa:

Termokamera - Pozvánka na prezentáciu

Príspevok od používateľa technikus110 » 26 Mar 2020, 12:37

Toto nie je reklama na produkt, ale zadarmo pozvánka na školenie. Ak to niekto berie ako reklamu, tak to prosím nahláste na vymazanie.

Nakoľko skoro všetci sú doma a nudia sa, pozrite si ak by to niekoho zaujímalo. Termokamera sníma ľudí, vyhodnotí teplotu tela s presnosťou 0,3°C a spracuje informáciu. Všeobecné technické školenie.
Prílohy
pozvánka_online_prevence_epidemií.pdf
POZVANKA
(295.01 KiB) 83 stiahnutí
Hikvision Fever Screening Cz.pdf
o čo ide a čo Číňania si v rýchlosti vyvinuli
(3.28 MiB) 81 stiahnutí
0

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10144
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: Termokamera - Pozvánka na prezentáciu

Príspevok od používateľa 5ko » 26 Mar 2020, 18:50

Na jednej strane aj niečo je lepšie ako nič, ale keď pozerám v TV,ako na prechodoch merajú teplotu tými hračkárskymi ,,lid..kau..tes..ko teplomermi za 10€, čo doporučoval aj najslávnejší najnovší SISpremier,tak mi je k Zblití velebnosti.Mám doma tri a každý ukazuje na rovnakom povrchu inú teplotu a hlavne na čele ani z 2cm neukáže viac ako 32°C,takže by som mal byť už dávno mrtvy z podchladenia a neviem ako je možné, že ešte toto píšem???
A potom sa čudujeme, že sa to tak rýchlo šíri po svete. :wink:
Prepáč za OT, ale aj podla tých snímok je 35°C normálna teplota na tvári? jedine ak to majú nejako skorigované na skutočnú teplotu. :wink:

Boh opatruj Slovensko,ak sa minie Slivovica skôr, ako vynajde vakcína. :D
SAVO piť nemienim, radšej skapem. :mrgreen:
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
enigma
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2505
Dátum registrácie: 24 Dec 2011, 15:21
Bydlisko: Nitra

Re: Termokamera - Pozvánka na prezentáciu

Príspevok od používateľa enigma » 26 Mar 2020, 23:31

Peťko , zabudol si na kalvados , marhuľu , hrušku , višňu ..... aj to je dobrá dezinfekcia / prevencia .... :)
0

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10144
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: Termokamera - Pozvánka na prezentáciu

Príspevok od používateľa 5ko » 26 Mar 2020, 23:40

Nezabudol, ale by to musela byť -Marhulovica,Hruškovica,Kalvados a nie tie ,,utopence,, vo flaškách od Gasfamilie,čo ani na dezifekciu nie sú vhodné, nieže ešte na konzumáciu. :mrgreen: V tom si ani nohy neumývam,ešte by som chytil nejakú pleseň. :lol: :lol:
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
misocko
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4317
Dátum registrácie: 14 Jún 2009, 00:00
Vek: 47

Re: Termokamera - Pozvánka na prezentáciu

Príspevok od používateľa misocko » 27 Mar 2020, 00:14

no neviem
v robote ak chceme vediet teplotu hocicoho , tak VZDY vytiahneme dotykovy teplomer, takisto ak je zakaznik technicky zdatny , vyziada si dotykac (inziniery a manazment sa vyzivaju v termokamerach a bezdotykacoch)
co sa tyka merania teploty pri vstupe... katastrofa, po troch dnoch ked som rano prisiel do roboty vzdy autom a z auta k meraciemu bodu som to mal max 20-30 metrov, mi ani raz nenamerali teplotu na prvy sup, vzdy som si musel suchat celo aby teplomer nonstop nehlasil LOW
aj potom som tam mal max 36°C
pani meracka ked ma videla v piatok tak vyhlasila "a jeje, zase Vam nic nenameram a po tretom pokuse to vzdala"
nasiel som v kancli krabicu od teplomera a navod, hovori jasne, pred meranim 30 minut pobyt v miestnosti..
0

JohnnyElektro
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 16 Júl 2019, 14:22

Re: Termokamera - Pozvánka na prezentáciu

Príspevok od používateľa JohnnyElektro » 27 Mar 2020, 00:23

Preco vam nedaju clenkove ramienky? Cez clenok ide tepna- odovzdas ramienok ktory nasadis 30 minut pred odovzdanim, ten vypluje 36C na vnutornej strane, ides do roboty.
0

technikus110
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1153
Dátum registrácie: 28 Jún 2018, 10:40
Vek: 64
Kontaktovať používateľa:

Re: Termokamera - Pozvánka na prezentáciu

Príspevok od používateľa technikus110 » 27 Mar 2020, 04:34

"My" máme už vzorky skladom na test. Kamera naozaj funguje v rozsahu 0,5°C.
Kontrola sa prevádza dotykovým a aj druhým laserovým teplomerom. Ten 0,5°C rozdiel je síce dosť oproti dotykovému, ale zase 25-30 osôb súčasne za plynulého chodu je niečo iné, ako zastať, merať a odísť. Veľmi rýchla selekcia.

Len tá cena je "akciová" k súčasnému svetovému stavu. Keď problém pominie, budú určite lacnejšie.

Kontaktný kvôli prenosu by sa musel stále dezinfikovať, čo je pri ľudskej ľahostajnosti nereálne. (nestíhame, nemáme handričky, nemáme spray, treba šetriť....)
A tie laseráky čím mávajú sú naozaj iba pre srandu králikov.
0

Napísať odpoveď