Pomoc s nakonfigurovanim htaccess pre Leantime

Všetko to čo sa inde nehodí

Moderátori: psichac, Moderátori

Sahasrar
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 233
Dátum registrácie: 16 Máj 2015, 00:05
Bydlisko: TN

Pomoc s nakonfigurovanim htaccess pre Leantime

Príspevok od používateľa Sahasrar » 03 Sep 2021, 15:44

Ahojte, viem, že sa tu nachádza aj veľa zdatných ITčkárov.

Teória je jednoduchá nakonfigurovať htaccess tak, že sa bude Leantime spúšťať zo subfoldra... Prax je zúfalá... Nejde mi to :D :D :D ak spúšťam Leantime z koreňového adresára tak v pohode všetko ide, ale ako náhle ho chytím a hodím do subfoldra tak ani RewriteBase mi nepomôže k funkčnosti... Skusal som to aj na localhoste na XAMPPe aj na hostingu a rovnaky problem... Myslim si, že je to len o jednom riadku v htaccess, ale niesom schopný toto spraviť. A po týždni už som natoľko zúfalý, že sa obraciam na vás, priatelia

Kdo by sa chcel na to pozrieť zdroják je opensource takže si ho pokojne môže stiahnuť z oficiálnej stránky
https://leantime.io/download/

Staci si to len stiahnuť rozbalit a hodiť na localhost...

Ďakujem
0

Marek1975
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1693
Dátum registrácie: 25 Okt 2016, 14:10
Bydlisko: Trstín a Budkovce
Vek: 48
Kontaktovať používateľa:

Re: Pomoc s nakonfigurovanim htaccess pre Leantime

Príspevok od používateľa Marek1975 » 03 Sep 2021, 16:55

ak spúšťam Leantime z koreňového adresára tak v pohode všetko ide, ale ako náhle ho chytím a hodím do subfoldra tak ani RewriteBase mi nepomôže k funkčnosti...
Neviem akú máš prax s takýmito inštaláciami, ale to si kde videl, že skript môžeš po inštalácii "len tak hádzať" kade tade??? Veď ti nesedia potom konfiguračné cesty a ver mi že htaccess s tým nemá nič. Prečo to neinštaluješ do subfoldra priamo? Inak, ak by si prešiel ich forum, tak nieco podobne sa rieši tu : https://community.leantime.io/t/self-in ... issue/32/4
0
ElektroLab.eu je blog, fórum a inzercia pre predaj a nákup elektronických komponentov, retro elektronika, náradie a pomôcky, ponuka služieb, pracovné ponuky v obore elektro. Jednoducho inzercia, ktorá reálne predáva váš tovar.

Sahasrar
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 233
Dátum registrácie: 16 Máj 2015, 00:05
Bydlisko: TN

Re: Pomoc s nakonfigurovanim htaccess pre Leantime

Príspevok od používateľa Sahasrar » 03 Sep 2021, 17:09

Asi sme sa nepochopili... Ja som este ani tu instalaciu nespustil :D :D :D Zobral som cisty zdrojak sitahnuty z odkazu a rozbalil do subfoldra "leantime" a ked prvy krat spustim tuto aplikaciu zasekne sa mi to na localhost/install alebo na domena.sk/install
Keď dam instalaciu do koreňového adresára tak všetko funguje správne, to znamená, že bude problém v smerovaní...
Chcem to hodiť do subfoldra preto aby som mal poriadok a preto lebo mi na serveri beží viac vecí... S ostatnými nebol problém, ale s tým to si neviem rady

Fórum som čítal, aj presne toto vlákno, ale nefunguje mi to ani len v XAMPPe...
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok