Skúsenosti s notebook-mi

Všetko to čo sa inde nehodí

Moderátori: psichac, Moderátori

Aký notebook používaš?

HP
13
36%
ASUS
13
36%
ACER
8
22%
MSI
2
6%
 
Celkom hlasov: 36

eriko
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2285
Dátum registrácie: 07 Nov 2008, 00:00

Príspevok od používateľa eriko » 08 Apr 2009, 11:46

ASUS po prip. TOSHIBA
0

Používateľov profilový obrázok
Juroo
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 698
Dátum registrácie: 24 Feb 2007, 00:00
Bydlisko: Bratislava/Prievidza
Vek: 34

Príspevok od používateľa Juroo » 09 Apr 2009, 10:32

Človeče nestraš :D ... to aby som si dal radšej predĺžiť záruku :( .
Mne zatial frčí bez najmenších problémov, zhruba tiež od vianoc, (soft. chyby nerátam, tie su sposobene tým čo je medzi PC a stoličkou :D) a to mu dávam občas riadne zabrať. Časom uvidíme...
0
SOMETHING WILL NEVER CHANGE !!
Takto to vyzerá keď sa Stavbár montuje do elektra ...

profistudent
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 183
Dátum registrácie: 31 Dec 2007, 00:00
Bydlisko: SA,NR
Vek: 39

Príspevok od používateľa profistudent » 10 Apr 2009, 00:36

neviem co to mate stymi acer mi, moj ma vyse dvoch rokov a no problem ako hodinky, dokonca aj baterka 2 hodky zdrzi. do skoly a len na net odpoucam rady eee male lahke, net zvladnu[/code]
0

Používateľov profilový obrázok
0james0bond7
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 31 Júl 2007, 00:00

Príspevok od používateľa 0james0bond7 » 11 Apr 2009, 20:16

Nakoniec som to stavil na HP Compaq.......

Vďaka za všetky názory.


Ešte jedna otázka,ako ste formátovali baterku?
0

Kofo

Príspevok od používateľa Kofo » 11 Apr 2009, 20:27

Batérie v laptopoch sa formátujú ? :idea:

Počul som o tom, že Li-Ion a Li-Pol články formát nepotrebujú, ak náhodou, presvedčte ma o opaku :)

Používateľov profilový obrázok
bobor1992
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2761
Dátum registrácie: 17 Apr 2007, 00:00
Bydlisko: Zvolen
Vek: 31

Príspevok od používateľa bobor1992 » 11 Apr 2009, 22:47

SE k510i má li-pol. Keď som dostal ten môj tak som baterku neformátoval, jednostaj som ho pripájal k PC a tak čím sa vlastne nabíjala baterka... Odmenil sa mi tak, že vydržal asi toľko.. že ráno som ho odpojil z nabíjačky a večer som ledva ledva na tú nabíjačku "dobehol". vyriešilo sa to tajnou výmenou betérie z bratovho k510 :)
0
Väčšina ľudí z PC a Elektro fór zjavne potrebuje počítač, na ktorom cez deň konštruuje vesmírne lode v AutoCADe a zároveň pri tom hrá Crysis a potom celú noc renderuje 3D scény pre chystané pokračovanie Shreka a popri tom ešte strihá Full HD video.

Používateľov profilový obrázok
endthe
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 26 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: Brno
Vek: 40
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa endthe » 12 Apr 2009, 00:19

zda se mi to nebo v hlasovani chybi Dell :) jinak s baterkou nemam problem ale je pavda ze po case pouzivani provozu na baterii dojde ke snizovani doby po kterou je NTB schopen pracovat. Kdyz sem mel novy NTB tak sem baterii neformatoval a NTB vydrzel na baterku 4,5hodky ted mi po roce provozu na baterku vydrzi pouze 2,5 hodiny coz je celkem propad. nastesti moje cesty vlakem netrvaji dele jak 2 hodky takze sem jeste v pohode a ve skole to muzu kdykoli dat na adapter.
0

iroot
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 17 Jún 2008, 00:00
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa iroot » 15 Apr 2009, 04:21

thompson - Prosim ta len si nekup HP Pavilion DV6000
ja mam HP rady dv6000 uz skoro 4roky a stale funguje. neodporucat tuto radu len preto ze tebe sa pokazil NTB je trosku chore.
Tak ako sa ti moze pokazit najlacnesi Acer, tak isto sa moze pokazit napriklad MacBook Pro alebo nehorazne draha imidzovka EgoBentley.
Tot vsio
:wink:
0

Používateľov profilový obrázok
thompson
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1324
Dátum registrácie: 28 Dec 2007, 00:00
Bydlisko: Jalšovík
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa thompson » 15 Apr 2009, 06:35

Nech si kupi co chce. Mne je to srdecne jedno. Si pozri google ked si myslis ze sa iba mne pokazil. A uvidis pravdu :) :wink:
0

Používateľov profilový obrázok
endthe
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 26 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: Brno
Vek: 40
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa endthe » 15 Apr 2009, 09:01

Ragnol napísal:
Ju_xXx_ko napísal: Ešte musím upozorniť že výrobci začali dávať do biosu NB taký maly dodatok (hlavne pri novšich) že tam prakticky nič iné ako Vistu a novšie ani nedáš. Pokial sa ti aj cez to podarí tam dať XP tak ti to bude furt blbnúť, o ovladačoch nehovoriac. A hlavne stratíš tym záruku !

Proč by jsi měl ztratit záruku ? :D A vista na novej notes ? úplně bez problému. Na HP,DELL,či lenovo úplně bez problému. 6adný tvoje blbnutí nepociťuju. osobně teď mám R500 od lenova. Předtím R61 a nikdy žádnej problém. A když tak byl problém mezi židlý a notebookem.

Ja mam vostro od DElla a taky tam v zakladu byla Vista ale ted zlate Xp a bez jakekoli upravy biosu takze zaruku opravdu neztratis. jedine co sem musel pred instalaci XP udelat bylo v biosu prepnout HDD z raid na ATA
0

Používateľov profilový obrázok
12345678
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 606
Dátum registrácie: 19 Feb 2009, 00:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa 12345678 » 15 Apr 2009, 14:35

tie znacky v ankete su lidri v servisoch a tak... teda zoradim ti to takto ak by si chcel kvalitku
IBM (lenovo)
Toshiba
v niektorych segmentoch su lepsie aj ine ale hlavne by som sa riadil tymito znackami
DeLL ma dobry servis takze tam nieje strach a nie je na tom tiez najhorsie kvalitou
dobre su aj HP Compaq (ale len dobre)
Asus by som skor bral netbook/nettop alebo ak chces EEE
no a na slovensku je to uz asi tak koniec
znackam MSI ACER by som sa tak na 100... nie radsej na 200 km vyhol
asus/hp je taka loteria mensia ... treba si najst presne info o tom ktorom type
no a acer je tiez pekny kusok... (teda uz ho radsej ani nesrubuju aby sa potom v servise nemuseli namahat odsrubovanim)... samozrejme neplati to o vsetkych Aceroch
moj typ ... notebook nie je notebookom ak je velky... cize u mna Asus EEe alebo IBM IdeaPad S10 (a derivaty) teda 10" a menej... ocenil by si to
teda ak nechces notebook na blbosti
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok