Predlžovací káblik na slim mechaniku

Všetko to čo sa inde nehodí

Moderátori: psichac, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
bobor1992
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2761
Dátum registrácie: 17 Apr 2007, 00:00
Bydlisko: Zvolen
Vek: 31

Predlžovací káblik na slim mechaniku

Príspevok od používateľa bobor1992 » 11 Apr 2009, 10:28

Chcel by som slim mechaniku pripojiť normálne k NB matičnej, ale potreboval by som ju premiestniť a nikde neviem honať predlžovací kýblik na toto rozhranie :(
0
Väčšina ľudí z PC a Elektro fór zjavne potrebuje počítač, na ktorom cez deň konštruuje vesmírne lode v AutoCADe a zároveň pri tom hrá Crysis a potom celú noc renderuje 3D scény pre chystané pokračovanie Shreka a popri tom ešte strihá Full HD video.

iroot
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 17 Jún 2008, 00:00
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa iroot » 15 Apr 2009, 03:58

a ake to je rozhranie??? SATA? IDE? aj ked mi trosku unika podstata umiestnenia internej slim mechaniky mimo tela notebooku. :roll: alebo kupil si novu mechaniku a nepasuje ti do NTB? daju sa zohnat napriklad USB enclosure pre IDE alebo SATA mechaniky.
cez GOOGLE najdes vsetko. len sa musis naucit ako sa spravne pytat. a k tomu treba nejake hardwarove znalosti. :wink:
0

Používateľov profilový obrázok
bobor1992
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2761
Dátum registrácie: 17 Apr 2007, 00:00
Bydlisko: Zvolen
Vek: 31

Príspevok od používateľa bobor1992 » 15 Apr 2009, 16:03

Notebookové IDE... Totižto von z tela notebooku pôjde celá MB :) Rozmýšľal som aj nad tým ale lepšia by bola mechanika priamo v tele toho, čo tu vznika:)
0
Väčšina ľudí z PC a Elektro fór zjavne potrebuje počítač, na ktorom cez deň konštruuje vesmírne lode v AutoCADe a zároveň pri tom hrá Crysis a potom celú noc renderuje 3D scény pre chystané pokračovanie Shreka a popri tom ešte strihá Full HD video.

Napísať odpoveď